Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

JoÅ¡ nisam dobio ''zvaniÄan'' odgovor administracije da li je MiloÅ¡ trajno banovan. Ako jeste i ako Äita forum želim da mu poruÄim:

 

''It's better to burn out,Than to fade away!''

 

Nismo se upoznali, ali Beograd je mali grad i sve mi se Äini da ćemo uskoro negde popiti piće...

 

 

Kajzer, u mnogo Äemu si me nervirao :D , ali o tebi imam jako lepo miÅ¡ljenje ;-) ... Ljudi kao Kajzer su vrlo korisni za forum, jer sve prate...vrlo su aktivni i da nije takvih ljudi bilo bi jako dosadno! Ako, ili bolje reći kada, budeÅ¡ dolazio u Beograd javi se da idemo u neko zezanje... Siguran sam da ćemo se bar sresti negde na netu jer si ti sveprisutni internet mega car (kao Å¡to ti samo ime kaže)!!!

 

''The king is gone but he's not forgotten!''

Link to comment
Share on other sites

Uh! Sta se sve izdogadja...

 

 

Mozda crni flor na Kajzerovom avataru, zbog koga je banovan, nije ispravno protumacen?

 

photo-thumb-30068.png?_r=1405951612

 

In computing, an avatar (usually translated from Sanskrit as incarnation) is the graphical representation of the user or the user's alter ego or character.

http://en.wikipedia.org/wiki/Avatar_(computing)

 

Crni flor preko avatara mozda oznacava da je on, Kajzer (avatar je njegov alterego), "u zalosti" zbog dogadjaja na forumu i Milosevog bana?

 

Ne verujem da saljivdzija kao sto je on, nekome zeli ili priziva smrt! :)

 

Zao mi je sto je ovako otisao.

 

.

Link to comment
Share on other sites

JoÅ¡ jedan glas da se revidiraju poslednje odluke administratora. Sa MiloÅ¡em se jako Äesto nisam slagao, niti mi se sviÄ‘a posebno njegov stil pisanja, ali ne mislim da zaslužuje ban, posebno ne trajni.

Ovo sa Kaiserom je posebno preterivanje.

 

Forum jesu ljudi, a koliko vidim, ljudi je sve manje. Ako ih ovakvim hiruÅ¡kim zahvatima joÅ¡ dodatno odstranjujete, jedino može da se protumaÄi da vam je postojanje i održavanje foruma pomalo dosadilo.

 

My 2 cents. Ne oÄekujem nikakvu promenu, ali nek' se Äuje glas

Link to comment
Share on other sites

Pridružujem se forumašima koji pozivaju na neko kompromisno rešenje.

 

Kaiser je (bio?) Äio i veseo forumaÅ¡, duhovitosti i humora tu i tamo koristi, možda je ovo sa avatarom malo ozbiljnije ali mi se Äini drastiÄnom odluka o permanentnom banovanju.

 

MaÄor je (bio?) pomalo nervozan i "Äudan" (3/4 Beatles, PULSE i Brothers in Arms hejt, ja sve navedeno volim, ali prihvatam i njegov stav, mada ga ne razumem) i "full time" prvosveÅ¡tenik Technics sekte (opet kontam njegovu ljubav prema 1210, jednostavno znaÅ¡ Å¡ta da oÄekujeÅ¡ pa se ne trzaÅ¡ puno kad i pomalo navalentno forsira svog pulena).

 

Ni jedan od njih dvojice mi niÅ¡ta ne znaÄi liÄno, ne poznajem ih niti nas zanimaju iste stvari, no zajedniÄko nam je obitavanje u forumskim temama kojima je svaki dao po neÅ¡to korisno i Äini mi se agresivnim njihovo odstranjivanje.

 

4/4 Bitlsa su pevali "All you need is love!", stoga mogu samo da preporuÄim: keep calm and put a record on (ili ako nemate gramofon stisnite play dugme u Winampu, CD plejeru ili gdegod).

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

OÄigledna razmena impulsivnih reakcija. JaÄi je pobedio, ali mislim da mu mali korak u nazad ne bi umanjio autoritet, naprotiv.

 

I MiloÅ¡ i Kajzer imaju razliÄite trenutke, imali su ih i u odnosu na mene, ali mislim da nisu naneli nikakvu Å¡tetu forumu.

 

Pozivam na kompromis.

+1 za kompromis .

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne nadajte se uzalud, neće tu biti nikakvog kompromisa. Ne postoje tu pravila, u pitanju je arbitrarnost, samovolja dovedena do krajnjih granica, što bi Ringe rekao vlasnik je sve i svja...

Evo na primer, malopre je obrisan post Älana ''Valter'', koji je Kajzera nazvao deminutivom ''makedonÄe'' i oslovio u srednjem rodu... Å to je krajnje uvredljivo, nevaspitano i u krajnjoj liniji izriÄito zabranjeno pravilima foruma. Taj post je samo obrisan, a Älan je online, dakle nije ni privremeno banovan. Brisanjem tog posta su ga zapravo zaÅ¡titili.

OÄigledno ne važe ista pravila za sve.

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se Älanu Kaiser ( jer znam da prati forum, iako je banovan ) i moderaciji, ako sam prekrÅ¡io neko od pravila foruma. Deminutiv ''makedonÄe'' nije imao nikakvu uvredljivu konotaciju, o Kaiseru imam dobro miÅ¡ljenje i u tom postu koji je obrisan,  zalagao sam se da mu se ukine ban, ako je moguće, a za ovog drugog sam se zalagao i sad se zalažem da ostane trajno banovan. To je moj stav i imam pravo da ga iznesem.

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se Älanu Kaiser ( jer znam da prati forum, iako je banovan ) i moderaciji, ako sam prekrÅ¡io neko od pravila foruma. Deminutiv ''makedonÄe'' nije imao nikakvu uvredljivu konotaciju, o Kaiseru imam dobro miÅ¡ljenje i u tom postu koji je obrisan,  zalagao sam se da mu se ukine ban, ako je moguće, a za ovog drugog sam se zalagao i sad se zalažem da ostane trajno banovan. To je moj stav i imam pravo da ga iznesem.

 

''Ovog drugog'' si ti viÅ¡e puta vreÄ‘ao na najprizemniji naÄin koristeći reÄi ''bolest, leÄenje'' i sl. (ti postovi su obrisani ali ih se sećam) pa nisi bio kažnjen.

Link to comment
Share on other sites

''Ovog drugog'' si ti viÅ¡e puta vreÄ‘ao na najprizemniji naÄin koristeći reÄi ''bolest, leÄenje'' i sl. (ti postovi su obrisani ali ih se sećam) pa nisi bio kažnjen.

Dragi ''prijatelju'', ne sećam se da sam tebi ikada neÅ¡to liÄno rekao, tako da bih te molio da me ostaviÅ¡ na miru. Advokaturu upražnjavaj na nekom drugom mestu.

Link to comment
Share on other sites

-''Znas li sine zbog cega si danas dobio batine?''

 

-''Da tata,zato sto si jaci !''

 

Posle mesec se stavam na forumov i vidi gluposti,,Kaiser :wave2  zemljak ke se vratis ti,samo vo poseriozna forma ! A Milos je stvarno preterao sa ovcama,obrisani post je bio krajno bezobrazan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...