Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

I administrator živi na Zvezdari... Javite na Äijoj sam strani.

 

 

Kod 5 parka, mi imamo reputaciju.

 

Ljubo - komÅ¡ija, brate, pa mi se sigurno znamo iz kraja! Iz Ideine samiÅ¡ke na Bulevaru, iz pekare u Stanislava SremÄevića  :thumbsup2

 

To nije sve! JoÅ¡ uvek sam pod utiskom od petka uveÄe, i saznanja da je kolega Studer u stvarnom životu moj dugogodiÅ¡nji prijatelj. Jedno vreme smo i zajedno radili, pionirski uvodili prve Mekove u grafiÄku pripremu. Interesantno je da se nismo prepoznali, ovako sakriveni iza nikova i avatara  :thumbsup2

 

Sada kada imam protekciju, mogu nekažnjeno da Å¡enluÄim po forumu  :bounce

Link to comment
Share on other sites

U temi o smrtnoj kazni je doslo do beefa izm mene i beata. U privatnim porukama smo se raspravili, normalno koliko to dozvoljavaju nasi mentalni kapaciteti. Ovo nije toliko bitno, vise je uvod u nesto sto mislim da nije nevazno: ako zapocnete neku temu, pa usput izvredjate nekoga, ostavite prostora da se odgovori. Nemojte traziti da se tema zakljuca, osim ako to ne uradi moderacija.

Nije smekerski. 

P.S. cesto je mali broj postova nekog clana upravo argument njega samog. Bilo je vise jalovih pokusaja da se brojem postova nekog clana on diskvalifikuje kao ucesnik u temi. 

Link to comment
Share on other sites

 mali broj postova

 

Mali broj postova nije argument po sebi. Htelo se reći - ovakvih postova. Nisu Å¡mekerski.

 

I nije bila tema o smrtnoj kazni.

 

Tražio sam zakljuÄavanje poÅ¡to si podržan od sledećeg komentatora. ZakljuÄio sam da neÅ¡to sa mnom nije u redu.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je beat, moj predlog je da ovo privodimo kraju, ako se ti slazes.

Bio si ubedjen da sam te izvredjao, mozda si jos uvek, ne znam. Uzvratio si jasno, eksplicitno. Ovo isterivanje o tome kakvi su moji postovi i sta je zapravo bila tema je upravo ono sto smo kroz pp nadam se resili. 

Kako god, ja cu da se iz ove price odjavim. 

 

Da ne bude zabune, nas dvojica se ne poznajemo, ali ja upravo cenim beata i mislim da on, ako zanemarimo off topic sekciju jeste jedan od clanova koji doprinosi forumu. 

Link to comment
Share on other sites

Evo nam joÅ¡ jednog rata preprodavaca, u trci za basnoslovnim profitima od 10 ili 20 evra  :heat

 

Jedno pitanje: da li forumski softver ima opciju da Älan koji vezano objavi npr. 50 postova koji nemaju blage veze sa hi-fijem (Tito, Brena, vicevi, formula 1, oglasi i sl) bude automatski banovan, a zatim registrovan i ulogovan na Burek forum?

 

Zar nije Å¡teta da neke duhovitosti, doskoÄice i tako zarazni joie de vivre nemaju puno veću i zahvalniju publiku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...