Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

1 sat ranije, Vlajo said:

Svaka ti čast kad znaš kako izgleda Carlos kad je omatorio, ja bih možda pogodio izgled iz mladjih dana ...

Vidiš sa kakvim se predznanjem dolazi na forum (mislim na originalnog postavljača slike)

:)

Radi se o ličnosti koja je ostavila određeni ''istorijski trag'', osim toga od značaja je i za neka događanja u našoj zemlji. Malo ljudi zna da je boravio u Beogradu jedno vreme, a ''pojedinci'' su sa njim održavali kontakt i napolju... 

Još živopisnija ličnost bio je njegov advokat Jacques Vergès...

Sve je to zanimljivo, samo sam smatrao da nije dozvoljeno Pravilima foruma da neko kao avatar stavlja njegovu sliku.

Izvinjavam se za off.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Zna li neko sta izluđuje na unread stranici windows telefone.Ostane na njoj maksimalno 30sekundi i izađe van pretrazivača potpuno,mozda i kraće.Mislio sam da je do mog telefona,ali juče probam sa jednog drugog nokia windows-kad ono isto.Kad se ulazi direktno u neku temu onda nema nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

Ima li nekih informacija zašto se sajt blokira na nekih 30 minuta skoro svaki dan. Potpuno postane ne dostupan? U tom momentu probam i na kompu i na telefonu i u oba pokušaja neuspešno.

Ima li sajt neki autobackup definisan da radi u zakazano vreme ili je nešto drugo po sredi. Dešava mi se i na poslu i kod kuće i na kablu i na WiFi-ju i u prevozu na mts-ovom netu.

Možda samo preterujem? :D Možda sajt ima neku sklopku protiv zavisnosti od foruma, koja se aktivirana posle nekog broja sati pa te oladi na 30min ...:P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...