Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

10 minuta ranije, aiwa said:

Pa i kritikovao je takav. Tačnije, takav je skrenuo pažnju.

Zgodno je kad se vrti u krug ? Ne poznam stona , iz druge sam države i hebe mi se ? al  opet velim ! Čovek je pomogel dalako više neg kaj je zahebal ? , a ja osobno (moj posel ) nema niakve dodirne točke s njegovim ? , pa to nemojte uspoređivati ? samo sam rekel da si je sam kriv ko s kim dela ? , am treba prevel bum na Srpski ? :)

 

Link to comment
Share on other sites

39 minuta ranije, black coffe said:

Zgodno je kad se vrti u krug ? Ne poznam stona , iz druge sam države i hebe mi se ? al  opet velim ! Čovek je pomogel dalako više neg kaj je zahebal ? , a ja osobno (moj posel ) nema niakve dodirne točke s njegovim ? , pa to nemojte uspoređivati ? samo sam rekel da si je sam kriv ko s kim dela ? , am treba prevel bum na Srpski ? :)

 

U tvom postu se i krije poenta. Iz druge si drzave, tako da su sanse minimalne da imas posla sa doticnim.

Nema razloga da budes "drveni advokat" jednom raskrinkanom prevarantu koji je prakticno terorisao ovaj forum poslednjih godina sa kojejakvim haiku glupostima, dvosmislenostima i pozivima na pivo.

On moze kada hoce, a to potvdjuje jedan od njegovih postova posle gomile samarcina koje je ovde dobio po obrazima i ko zna gde vec, te su ga otreznile, ali samo privremeno, tj. do prve prilike kada ce opet da prevari, slaze, podvali, pobegne, ostane bez net-a, glasa . . .

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/30373-bose-201-serie-5-zamena-tweeter-a/&do=findComment&comment=623652

Slazem se sa tobom da je svako sam za sebe odgovoran kome ce dati uredjaje na poravku/servis ili kako ti to kazes - ko s kim dela.

E pa zato neka je na znanje za neke buduce, nove clanove koji ce ovo citati i znati o kakvoj se osobi radi. Nije na svu srecu on jedini koji se time bavi. Ima ovde i pozvanijih, i pedantnijih, i tacnijih od njega servisera, a na prvom mestu cestitijih i postenijih.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma htio sam da se ne linčuje bez suđenja ? pogotovo kaj je kolega majstor ? , a majstorija ni norija ? :) Možda zvuči čudnovato al je stvarno tako ! Ti zločesti aparati ne žele ponekad raditi ? , pa se kojekakvi mudrijaši moraju primit posla ? Oni su naravno čarobnjaci koji če sve naše probleme gumicom pobrisat ? NHF neda mi se i dalje bit "drveni advokat " ? ;):)  ! Nek se sam brani , ak oče ? Ja sam iznio problematiku ! .

 

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, black coffe said:

 NHF neda mi se i dalje bit "drveni advokat " ?

Ма буди, добро ти иде :thumbsup2, душебрижника све више и више и сви гледају у туђе двориште а у њиховим коров.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, black coffe said:

Ma htio sam da se ne linčuje bez suđenja ? pogotovo kaj je kolega majstor ? , a majstorija ni norija ? :) Možda zvuči čudnovato al je stvarno tako ! Ti zločesti aparati ne žele ponekad raditi ? , pa se kojekakvi mudrijaši moraju primit posla ? Oni su naravno čarobnjaci koji če sve naše probleme gumicom pobrisat ? NHF neda mi se i dalje bit "drveni advokat " ? ;):)  ! Nek se sam brani , ak oče ? Ja sam iznio problematiku ! .

 

Ukratko. 

Ulozi napor kada ti bude neka "stanka" na poslu ili kada si dokon kod kuce svoje pa proictaj sta je doticni radio.

Mada, sada kada malo bolje pogledam, vidim da je i tebi jasno o kakvom se coveku radi. :)

Budi pozdravljen. :wave2

 

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, black coffe said:

Zgodno je kad se vrti u krug ? Ne poznam stona , iz druge sam države i hebe mi se ? al  opet velim ! Čovek je pomogel dalako više neg kaj je zahebal ? , a ja osobno (moj posel ) nema niakve dodirne točke s njegovim ? , pa to nemojte uspoređivati ? samo sam rekel da si je sam kriv ko s kim dela ? , am treba prevel bum na Srpski ? :)

 

Ne treba da prevodis, mi sa ovih prostora smo po pravilu vrlo inteligentni i prehvatamo normalne razlicitosti. Ijopet, bilo bi ok da naucis da koristis znake interpunkcije kao i da recenicu pocinjes velikim slovom. Isto tako, bilo bi dobro da se odlucis dal ces da u prepiscvi koristis srpski jezik ili neki iskvareni hrvatski neknjizevni jezik. Koriscenjem naizmenicno jednog i drugog podsecas na provokatora ili trola.

 

5 sati ranije, traumatolog said:

 

Nema razloga da budes "drveni advokat" jednom raskrinkanom prevarantu koji je prakticno terorisao ovaj forum poslednjih godina sa kojejakvim haiku glupostima, dvosmislenostima i pozivima na pivo.

 

Nema potrebe da bude drveni advokat nikome.

Bolje da napse neko svoje iskustvo u hifi, uglavnom   se pojavljuje u trla baba lan temema ili ispravlja krive drine, bar kolko ja mogu da primetim.

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, traumatolog said:

U tvom postu se i krije poenta. Iz druge si drzave, tako da su sanse minimalne da imas posla sa doticnim.

Nema razloga da budes "drveni advokat" jednom raskrinkanom prevarantu koji je prakticno terorisao ovaj forum poslednjih godina sa kojejakvim haiku glupostima, dvosmislenostima i pozivima na pivo.

On moze kada hoce, a to potvdjuje jedan od njegovih postova posle gomile samarcina koje je ovde dobio po obrazima i ko zna gde vec, te su ga otreznile, ali samo privremeno, tj. do prve prilike kada ce opet da prevari, slaze, podvali, pobegne, ostane bez net-a, glasa . . .

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/30373-bose-201-serie-5-zamena-tweeter-a/&do=findComment&comment=623652

Slazem se sa tobom da je svako sam za sebe odgovoran kome ce dati uredjaje na poravku/servis ili kako ti to kazes - ko s kim dela.

E pa zato neka je na znanje za neke buduce, nove clanove koji ce ovo citati i znati o kakvoj se osobi radi. Nije na svu srecu on jedini koji se time bavi. Ima ovde i pozvanijih, i pedantnijih, i tacnijih od njega servisera, a na prvom mestu cestitijih i postenijih.

 

 

Citam i neverujem! Bacivsi pogled na postavljeni link, ne mogu a da ne prokomentarisem bezobrazluk g.Stone_Colda. Reci te mi: Jel ovo ja umisljam i dal je moguce da je toliko drzak, da bez izvinjenja za predhodnu prevaru i bez pardona on ponovo pokusava da osisa jos jednog kolegu? Ne znam kao vama, al po meni ovo nije normalno ponasanje!?

Link to comment
Share on other sites

On 2016. 11. 13. at 14:14, safet said:

mislim da je black coffe rekao baš pravu stvar. ja ni jednog člana ne znam lićno i svima sam pomogao u mojoj mogućnosti i nisam merio novcima ili bilo čim. ne pregovaram ni čemu ali eto.stona ne znam lično niti prsonalno ali to je kod nas u srbiji  da 100 puta dobro učinjeno briše jedno ne znam kako da kažem loše ??  vidim da ovde neki članovi imaju do 100 postova i već pljuju članove koji su tu odavno. ima li smisla ?? po mojem ne ali eto to je to.. sve najbolje svima i toliko od mene. sa drugarskim pozdravom za sve ljude dobre volje :thumbsup2

Kako ne znaš ni jednog člana lično?

Link to comment
Share on other sites

16 sati ranije, Savoo70 said:

Ne treba da prevodis, mi sa ovih prostora smo po pravilu vrlo inteligentni i prehvatamo normalne razlicitosti. Ijopet, bilo bi ok da naucis da koristis znake interpunkcije kao i da recenicu pocinjes velikim slovom. Isto tako, bilo bi dobro da se odlucis dal ces da u prepiscvi koristis srpski jezik ili neki iskvareni hrvatski neknjizevni jezik. Koriscenjem naizmenicno jednog i drugog podsecas na provokatora ili trola.

 

Nema potrebe da bude drveni advokat nikome.

Bolje da napse neko svoje iskustvo u hifi, uglavnom   se pojavljuje u trla baba lan temema ili ispravlja krive drine, bar kolko ja mogu da primetim.

Hm . Štovani , Neko normalan je napisao ako nemaš što napisati onda to ne napiši ? . Dakle  bavim se ovim HOBIJEM od 74 - vrte i imao sam sve i svašta u vlasništvu ! . Znam si posložiti sistem bez pametovanja po forumu . Ne komentiram što nisam slušao , ne pametujem . Govorim o onome  što razumijem ? . Ne predpostavljam itd . Ne treba biti svakom loncu poklpoac. Nemam nekakav sustav kojim bi se mogao praviti važan , al mi to nije ni bitno . Kad se shvati da je pravilno postavljen sustav u sobi - daj  Bože  prilagođenoj  bitniji od cifre plačene za njega onda će biti puno zadovoljnih ljudi ? . Daklem ! ako nemaš para . posloži sustav , a ne mudrovat , govorit tuđa mišljenja  po forumima i omalovažavat osobe koje ne poznaš ? . Al ! nisam konfliktna osoba , pa :) . POsveti se malo sebi , a malo mamje mojoj malenkosti . Nhf ? !

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, Vlajo said:

Daj black coffe šta ti je ? Imam utisak da si se iznervirao ? Hebeš interpukciju, opusti se. Mišljenje polovine foruma mi ne odgovara pa se ne živciram.

ps. Ne treba prevod sa Zagorskog na Srpski ;)

Ne srdim se ? :) neg mi ide na pimpu limpu kako  pojedinci  moraju svako osobno mišlljenje pretvorit u advokaturu itd itd ? :) , je da je forum ? , al  ? . Što se tiče jezika nisam sumljao ? kao što ja razumijem vas na latinici i ćirilici i na kojekakvim varijacijama jezika ne sumljam da i vi razumijete mene . :) !.

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, Savoo70 said:

Ne treba da prevodis, mi sa ovih prostora smo po pravilu vrlo inteligentni i prehvatamo normalne razlicitosti. Ijopet, bilo bi ok da naucis da koristis znake interpunkcije kao i da recenicu pocinjes velikim slovom. Isto tako, bilo bi dobro da se odlucis dal ces da u prepiscvi koristis srpski jezik ili neki iskvareni hrvatski neknjizevni jezik. Koriscenjem naizmenicno jednog i drugog podsecas na provokatora ili trola.

E, neka si mu rekao, ti koji koristiš ošišanu latinicu. :-D

Srećom, znamo da black coffee nije ni provokator ni trol.

Link to comment
Share on other sites

47 minuta ranije, black coffe said:

 kao što ja razumijem vas na latinici i ćirilici i na kojekakvim varijacijama jezika ne sumljam da i vi razumijete mene . :) !.

Za boldovano nema nikakvog opravdanja i objašnjenja o jezičkim barijerama.Ne postoji jezik kojim se koriste žitelji bivših republika, u kome postoji reč sumLJa.:P

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, perodeformero said:

Za boldovano nema nikakvog opravdanja i objašnjenja o jezičkim barijerama.Ne postoji jezik kojim se koriste žitelji bivših republika, u kome postoji reč sumLJa.:P

Sumljam , sumnjam  sumlam ? :) ? ljudi stvaraju ? koriste se sporazumijevaju , bitno je da se razumiju ? :)  vratili mi se interpunkcijski znakovi .

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, black coffe said:

Hm . Štovani , Neko normalan je napisao ako nemaš što napisati onda to ne napiši ? .

Slazem se, zato te i savetujem da pises manje. Mnogo manje.

Takodje, jos jednom ti predlazem da poradis na pismenosti jer zbog nepravilno rasporedjenih znakova interpunjcije, desetak redova koje si napisao sam morao da izbrisem iz citata gore jer razumeo sam po nesto ali mozda i lose pa da ne odgovaram na moguce nebuloze. :)

3 sati ranije, black coffe said:

Ne srdim se ? :) neg mi ide na pimpu limpu kako  pojedinci  moraju svako osobno mišlljenje pretvorit u advokaturu itd itd ? :) , je da je forum ? , al  ? . Što se tiče jezika nisam sumljao ? kao što ja razumijem vas na latinici i ćirilici i na kojekakvim varijacijama jezika ne sumljam da i vi razumijete mene . :) !.

I dalje tvrdim da svojom nepismenoscu namerno provociras ali moderator misli drugacije pa mora biti po njegovom.

Stujem i ja vas.

Link to comment
Share on other sites

Mozda se nismo dobro razumeli, nije u pitanju kvalifikacija drugih jezika niti implikacija neprihvatanja ovog tipa razlicitosti,  vec tudje gubljenje vremena ovde i time bespotrebno trosenje naseg vremena takodje.

Ne razumem zasto ga branis?

Zasto meni predlazes ignor dugme koje mi pre lici na guranje glave u pesak nego na resavanje situacije?

Da li radim nesto sto je protivno pravilima?

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...