Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

2 sati ranije, Bujodrag said:

Gde ste gluvaći, šta ima? Je li veselo?

Pitali me neki ljudi gde sam pa reko', da se javim.

A gde je ona tema gde smo neobavezno ćaskali o svemu i svačemu, ako je uopšte postojala?

Е само си нам ти фалио!   

Шалим се, добродошао.

 

tumblr_o8nenhnsWO1ukldkho1_400_zpsuqbad0

Link to comment
Share on other sites

11 sati ranije, stoN_Cold said:

Ма јок, него много 'ладно.

Ston ! ne se siki riki ? :) , svi majstori imaju "loših" dana ? pogotovo u talu sa "pivkanom" , al dugo čitam ovaj forum i znam da si recipročno pomogao puno više neg što si "štete" napravio !!! . Di je "Blaga tu je i kvara" ? . Naravno da neki i sami doprinose svom problemu , ali i mi majstori  ( nisam iste struke) nekad ? odigramo krivo . Sam smo ljudi . Elektronika je pipav posel i ne vidi se odma ko na mehanici ? .Al uglavnom majstor zna što i zašto radi ? , a komitenti su tu da prigovaraju ak nešto ne "štima" ! Puno puta sam ugradio kvalitetniji rabljeni dio neg novi i "otelio"se dok nisam objasnio zašto je to bolje . Al za to treba imat živaca ! . Svi su mudri i prepredeni da se stavi novo , dok ne čuju cifru ? , a onda obzirom da majstorima materijal vjerojatno raste u vrtu , kao i alat , znanje Bogom dano  itd itd ...  oni pelješe napaćen narod ? . NIJE SVE CRNO BIJELO ? :)  Nastavi Ti po svom :)- sam malo opreza ?

Link to comment
Share on other sites

mislim da je black coffe rekao baš pravu stvar. ja ni jednog člana ne znam lićno i svima sam pomogao u mojoj mogućnosti i nisam merio novcima ili bilo čim. ne pregovaram ni čemu ali eto.stona ne znam lično niti prsonalno ali to je kod nas u srbiji  da 100 puta dobro učinjeno briše jedno ne znam kako da kažem loše ??  vidim da ovde neki članovi imaju do 100 postova i već pljuju članove koji su tu odavno. ima li smisla ?? po mojem ne ali eto to je to.. sve najbolje svima i toliko od mene. sa drugarskim pozdravom za sve ljude dobre volje :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, SuperFi said:

@ crna kavo,

 

odnosi li se to (nastavi Ti i po starom) i na kraduckanje ili samo na selektivno ne-odradjivanje posla za koje je unapred bio placen?

 

Ko je bez grijeha nek prvi baci kamen ? , ne mislim kao vjernik , nego opčenito. :)  Osobne "nepodopštine" zanemarujemo , a tuđe , ako nam paše i preuveličavamo ? U napred se plača zna se kome ? Osim u iznimnim slučajevima , ali i tu ima dogovor ?. Al ......  . Ako majstor nema para za materijal koji če ugradit ja bježim od njega , ako nije napravio u dogovorenom roku , vrati opremu i Bok , bilo mi je drago . Kad se tak postavite rijetko ćete imati probleme ? :)

Edit mod: sređen "citat"

Link to comment
Share on other sites

49 minuta ranije, Savoo70 said:

Mda, kradu drugi pa mogu i ja? Al vam je logika, do OO.

interesantno kak se svi fataju "priče " . kad kradu drugi , mogu i ja ? , a nebi se niko sjetio , kad drugi rade mogu i ja ? . Al k a ko hoće ? i kako koga u kojem djelu ufate ? :) Nisam ja niakva moralna vertikala , al preživljavam u "regionou" preko nekoliko vremena , pa budimo kolko tolko tolerentni ? da ne razhebemo ovo kaj je ostalo ? . mene osobno nemre , niti njije E U  uspila  zmuljat pa ? :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

59 minuta ranije, black coffe said:

interesantno kak se svi fataju "priče " . kad kradu drugi , mogu i ja ? , a nebi se niko sjetio , kad drugi rade mogu i ja ? . Al k a ko hoće ? i kako koga u kojem djelu ufate ? :) Nisam ja niakva moralna vertikala , al preživljavam u "regionou" preko nekoliko vremena , pa budimo kolko tolko tolerentni ? da ne razhebemo ovo kaj je ostalo ? . mene osobno nemre , niti njije E U  uspila  zmuljat pa ? :)

 

 

Kolega crna kafo! Živo me interesuje koju metodu koristiš prilikom postavljanja znakova interpunkcije? Da li pažljivo odabiraš ili koristiš random metodu? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...