Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

13 sati ranije, den!s said:

I šta bi sa obaveštenjima na mail?

Ne dolazi mi obaveštenje ni kada dobijem privatnu poruku, ni kada neko odgovori na moj post, nikada...

A razlogovao sam se, ponovo ulogovao, ponovo sve čekirao, dečekirao, itd, itd...

Као да чујем ехо.  :plakanje

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, Kuršum said:

Pri vrhu imaš kad ste sagovornik i ti poslednji put gledali konverzaciju.

A edit može, ali samo neko vreme nakon poslate poruke, sto je bezveze.

Hvala, sad od kuce vidim ali na poslu (w10) nije bilo oznake da li je procitana. Mozda i gresim.

A poruku sam hteo odmah da menjam pa nije moglo. Bas glupo, poruka jos ne procitana a ja ne mogu da dodam nesto nego da pisem novu, sta li su mislili?!

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, Kuršum said:

U poslednje vreme vidim da neki članovi sve češće ostavljaju status update kolegama sa tekstom koji bi trebalo da bude pp ustvari. I onda to svi vide.

Da li je stvarno toliko komolikovano da se pošalje pp?

Naravno da je komplikovano. Ja sam neki dan, usled nemogucnosti da se javim Safetu na mob pokusao da mu posaljem pp da covek ne zove, medjutim nije islo nikako, pa sam greskom postavio status sto mi nije bila namera. Eto, komplikovano je :D:wave2

Link to comment
Share on other sites

U temi Sta se slusa poslednji post koji vidim je napisan 31.12.2015.godine (predlogza slusanje kolege Dubwise Ben Wa - Devil Dub). Sigurno znam da je tu napisano jos puno postova od tada. Cak ne vidim ni svoj post od pre nekoliko minuta. Da li moze neko da mi objasni o cemu se radi i da li sam ja kod sebe nesto zabrljao. Primetio sam to samo u toj temi. Mislim da je u drugim podforumima i temama sve u redu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...