Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Mrnjau! Dan proÄ‘e, ali mesec nikako  :)

 

Evo odležao sam poÅ¡teno metar dana na Ban-otoku, na koji me je pravosnažno poslao kolega Å tuder. A sve zbog nepoÅ¡tovanja neobiÄnih Auris pojaÄala.

Pozdravi, želje i Äestitke svim kolegama koji su se solidarisali  :cheers

Slušamo...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znao sam da je bio neki razklog zbopg koga sam napustio ovaj forum, ali sam se ponadao da je međuvremenu malo sazreo. Na žalost, nije.

Dejane, niste vi napustili forum, nego ste sa njega izbačeni nakon pretnji koje ste mi uputili. Taj mail imam sačuvan i objavicu ga ovde kada sednem za računar

 

Edit infidel: postovi pocev od ovog prebaceni iz teme Cyrus

Link to comment
Share on other sites

Dejane, niste vi napustili forum, nego ste sa njega izbaÄeni nakon pretnji koje ste mi uputili. Taj mail imam saÄuvan i objavicu ga ovde kada sednem za raÄunar

Ljubo, koji je razlog za nepoštovanje trajnog bana, ako se svi dobro sećamo da takvu privilegiju nisu imali ni Vule, ni Michelas, ni Box, ni gomila drugih pitoresknih likova?

Link to comment
Share on other sites

A hebo te smirite strasti . Znam  da će te me popljuvat , ali morate bit realni , ipak je "privilegija" kako god ko to doživio da DVV piÅ¡e na ovom forumu. Ne mojte napravit greÅ¡ku i " razhebat" Äaroliju komunikacije kao na "naÅ¡em" forumu . s kojega sam "protjeran" bez obavjesti da sam " opasna osoba" . PoÅ¡tujem "instituciju" vlasnika , ali ne more subjektivno ne samo razmiÅ¡ljati ne go i reagirati. Da me ne bi krivo shvatili ne cvilim ni zaÅ¡to , samo zakljućujem da je objektivnost relativna stvar , podložna liÄnim referencama.Obzirom da sam u ovom "hobiju" 40 -ak godina i pratim Å¡to gospodin piÅ¡e , na preko nekokiko  "mjesta " ne shvaćam "ego trip " -tipa -  a ha ti si omaÅ¡io ceo fudbal ( to nemora da bude istina) i sad ajmo po Tebi. Kuja to se ne tiće osobno Tebe, ne go "ložaÄa" sa strane . Na kraju krajeva ne sjećam se da je u ljetu forum bio aktivniji. ObiÄno ne piÅ¡em ako ne mam kaj reć - nek se ljuti ko hoće- .BTW ni sam nićiji advokat, i imal bi puno toga reć o dragom mi forumu ( uvjek se neÅ¡to deÅ¡ava) , ... ? :)

Link to comment
Share on other sites

Perodeformero postavio si pravo pitanje. Ja sada mogu da se vadim kako sam bio na odmoru i kako sam pre toga bio jako zauzet sa završavanjem časopisa i putovanjem na EISA sastanak, ali zapravo ne postoji opravdanje. Dejan Veselinović je ranije bio registrovan na ovom forumu kao DVV. sa tačkom na kraju, a onda je 8 godina kasnije došao kao DVV bez tačke na kraju... Pravila treba da budu ista za sve i trebalo je odmah da mu blokiramo nalog. Međutim, gomila korisnika je odmah počela da hvali njegovo prisustvo na forumu, te sam popustio jer nisam želeo da budem loš policajac.

 

Naravno, virtuelno poznavajući DVVa trebao sam da znam i da će mi se to obiti o glavu, jer on mnogo voli da piše, a veoma slabo čita šta drugi pišu, jer on ipak sve zna. Zna više o Cyrusu od Kuje, iako ga Cyrus ne zanima, kako je i sam rekao... Evo dok ovo pišem, već u poruci iznad moje piše se da imamo privilegiju da je DVV ovde na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Znam  da će te me popljuvat , ali morate bit realni , ipak je "privilegija" kako god ko to doživio da DVV piÅ¡e na ovom forumu. 

 

Ja necu da te pljujem jer uvazavam tvoje pravo na sopstveno misljenje. Ipak ne mogu da se slozim sa njim... meni licno nije privilegija da citam postove koje pise dvv. Suvoparno, dosadno, prepuno samoreklamerstva i samoljublja. Ne mislim da ga treba "skratiti za glavu" (figurativno) ali smara brate za medalju / jos ako ima pri tome skrivenih namera kako sto procitah pre no sto je moderacija obrisala tj da priprema teren za prodaju svojih pojacala  na forumu i sire,  eeeee ond je stvar ozbiljna i treba adekvatno se time pozabaviti.

Toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Hvala, Pajo, neispravan ti je link u sig-u: Pravila foruma  :thumbsup2

 

Jedan neistaknuti Älan foruma je napisao da je odÅ¡tampao moj avatar na toalet-papiru, pa sam hteo da bacim pogled na "pravila foruma", da vidim da li je to dozvoljeno ili ne

 

Bogami, izgleda da nije dozvoljeno:

 

- IZBEGAVAJTE SUKOBE!

- Zabranjeno je korišćenje vulgarnosti i psovki

- Diskusije i poruke kojima je jedini cilj provokacija (flame) nisu dozvoljene

- Zabranjeno je vreÄ‘ati i upućivati liÄne kvalifikacije (kako Älanovima foruma, tako i drugima)

 

Isto tako piše i:

 

- NepoÅ¡tovanje pravila foruma poput vreÄ‘anja Älanova i provokacija, administracija foruma kažnjava i udaljavanjem sa foruma na (ne)odreÄ‘eno vreme, u zavisnosti od težine prestupa.

 

Nadam se da će moderatori, kao i uvek do sada, biti strogi ali praviÄni  :klanjanje 

Link to comment
Share on other sites

Jedan neistaknuti Älan foruma je napisao da je odÅ¡tampao moj avatar na toalet-papiru, pa sam hteo da bacim pogled na "pravila foruma", da vidim da li je to dozvoljeno ili ne...

 

 

Bogami, izgleda da nije dozvoljeno:

- IZBEGAVAJTE SUKOBE!

- Zabranjeno je korišćenje vulgarnosti i psovki

- Diskusije i poruke kojima je jedini cilj provokacija (flame) nisu dozvoljene

- Zabranjeno je vreÄ‘ati i upućivati liÄne kvalifikacije (kako Älanovima foruma, tako i drugima)

Isto tako piše i:

- NepoÅ¡tovanje pravila foruma poput vreÄ‘anja Älanova i provokacija, administracija foruma kažnjava i udaljavanjem sa foruma na (ne)odreÄ‘eno vreme, u zavisnosti od težine prestupa.

Nadam se da će moderatori, kao i uvek do sada, biti strogi ali praviÄni...

 

JoÅ¡ uvek niÅ¡ta... Nadam se da će do kraja dana moderatori proÄitati sopstvena pravila sopstvenog foruma  :nerd

Link to comment
Share on other sites

Prepucavanje je odavno uklonjeno. Ne vidim u Äemu je problem.

 

Problem je u tome Å¡to nećete da me zaÅ¡titite od Äoveka koji oÄigledno ima neku bolesnu fascinaciju mojim likom i delom. Kao u horor filmu - ne proÄ‘e ni deset sekundi od mog posta na bilo koju temu, i stalker se već javlja, sa nekim bolesnim cinizmom, neuspelim vicem, a sada i direktno vreÄ‘a, fekalnim vicevima iz osnovne Å¡kole. 

 

O tome je govorio Patašon pre neki dan, parafraziram - kada su u sukobu neko ko ima nešto da doprinese forumu i frik, vi redovno stajete na stranu frikova:

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/25856-diskriminacija-clanova-od-strane-moderatora/#entry493623

 

Iz Patašonovog tona kapiram da se neće pojavljivati na forumu do daljeg. Jel' vam to ideja?

 

Za one koji su se kasnije ukljuÄili: kolega je nezadovoljan kako mu zvuÄi ploÄa, a zatim je priÄa krenula od izdanja preko etikete i doÅ¡la do prodavnice Pinball. Kolega je u vinilu par meseci, do nedavno je imao Tosku, a ja mislim da je Pinball mesto od poverenja za ljubitelje vinila. Branio sam Pinball. Å to, jel' nemam pravo?

Link to comment
Share on other sites

Ako je prepucavanje uklonjeno, kako te onda ne stitimo? To da li je neko fasciniran tvojim likom i delom je potpuno druga stvar. Misliš da mi treba da pratimo tvog pratioca i da brisemo sve njegove poruke koje su posle tvojih? Evo odmah

 

OK, fair enough, thanx for nothing  :thumbsup2

 

Probaću na stalkera da gledam sa vedrije strane: izvesni rimski carevi su imali dobro plaćenog nameÅ¡tenika, zvao se sinjor negatore, Äiji je posao bio da svaku carevu ideju kritikuje i negira. Tako je car mogao da proveri svoju odluku iz raznih uglova. Evo i ja ovde imam svog negatorea, i to za džabe  :)

Link to comment
Share on other sites

Zar si zaboravio da si u svom postu prvo vrijedjao clana koji je postavi pitanje kvaliteta izdanja vinila?

Kad sam te pita zasto si ti mjerodavniji od njega onda si i mene sa tvojim macorom povezao i insulirao i pitao, a ja sam ti posle samo iskreno odgovorio na pitanje. Kapish?

A i ovo 'neistaknuti' je valjda po istom principu koji trazis. Ili?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...