Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Medju starim postovima na temi Vinyl ima brdo cirilcnog materijala koji je potpuno necitljiv, jedan veliki deo izgleda kao da su brisani neki postovi i sto dalje idem u proslost ( kad nesto trazim ) situacija ume da bude sve gora i gora...  masa infoa koji nadjem je realno neupotrebljiva... zbog tranzicije ?

Link to comment
Share on other sites

@Krca44

Kada je vršena ''tranzicija'' foruma stari postovi su postali nečitljivi.

Šteta je neizmerna jer je tu bilo dosta materijala da se pročita, mnogi članovi su uložili veliki trud u pisanje postova i prenošenje svog znanja i iskustava, bilo je tema u kojima su postovi pojedinih članova bili pisani na nivou najboljih recenija, tema koje su podsećale na najbolje muzičke časopise (Koko Bill npr.).....a osim toga i forum je nekada bio mnogo bolje mesto nego sada.

Neko od članova je u nekom trenutku postavio neki ''konvertor'' koji može stare postove da učini čitljivim, trebalo je to bar postaviti kao sticky, mada se radi o dosta zaludnom poslu.

Da li je moguće sve to sada popraviti i na koji način, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Krca44 said:

Medju starim postovima na temi Vinyl ima brdo cirilcnog materijala koji je potpuno necitljiv, jedan veliki deo izgleda kao da su brisani neki postovi i sto dalje idem u proslost ( kad nesto trazim ) situacija ume da bude sve gora i gora...  masa infoa koji nadjem je realno neupotrebljiva... zbog tranzicije ?

 

Za sve to je kriv onaj zeoN_Rider, kako se zvao pre promene pola, sad ne znam kako se zove

:P ) on je stalno koristio nekakvu ćirilicu umesto da kao sav normalan svet, pa čak i audiofili, piše ošišanom latinicom.

1 sat ranije, perodeformero said:

Hvala PD, bukmarkovaću da imam ako mi zatreba.

Svrati češće tamo. :) 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bujodrag said:

on je stalno koristio nekakvu ćirilicu

Nemam ja nista protiv Cirilice,  samo nije on jedini koristio, imam protiv i zalim se sto se ne moze videti, nego se mora desifrovati,   druga stvar je da na starim temama ima isprekidanih dijaloga, a slike da ne pominjem... evo da kazem u rubrici Vasi Sistemi i Kaset Dekovi, nista...vecine nema, na starijim postovima

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Krca44 said:

Nemam ja nista protiv Cirilice,  (....)

Ma, nemam ni ja, naravno. Piši čime hoćeš, i kineskim slovima ako voliš, a ako ne umem da pročitam a stalo mi je, na meni je da naučim da čitam.

Nego ovo napisah da bih zezao Zeona a to sebi dopuštam jer ga volim

Link to comment
Share on other sites

50 minuta ranije, Bujodrag said:
1 sat ranije, Bujodrag said:

Za sve to je kriv onaj zeoN_Rider, kako se zvao pre promene pola, sad ne znam kako se zove

Nego ovo napisah da bih zezao Zeona a to sebi dopuštam jer ga volim

Вала баш, он је најгори од све деце. Ево сад' ми је јавио да и он тебе готиви.  :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/29/2018 at 10:25, Ljuba said:

Bujo, ako znaš kako da se sve poruke konvertuju odjednom, uputi me molim te. Nije problem ni da se usluga razumno plati.

Ne'am pojma. To će pre neko od modova znati. Ili neko ko je aktivan na Benchmark forumu ili barem zna ekipu.. Mnogo je vremena prošlo, ne znam da li je softverski prevodivo ( kao onaj programčić što je Perodeformero naveo) ili zavisi skroz od stare baze.

Ja sam samo ubogi bivši dobošar što voli da pametuje drugima kad nema pametnija posla.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Juče me kontaktirao čovek, putem maila, (očigledno sam jedini, koji je stavio svoj mail) da ima problem da se učlani na forum??? Ne može da prođe security check??? Ja ne znam kako da mu pomognem. Pitanje je kako može da stupi u kontakt sa nekim od Moderatora, i pokuša da reši problem???

Link to comment
Share on other sites

38 minuta ranije, microfarad said:

Juče me kontaktirao čovek, putem maila, (očigledno sam jedini, koji je stavio svoj mail) da ima problem da se učlani na forum??? Ne može da prođe security check??? Ja ne znam kako da mu pomognem. Pitanje je kako može da stupi u kontakt sa nekim od Moderatora, i pokuša da reši problem???

 

Screenshot from 2018-05-03 09-13-33.png

Link to comment
Share on other sites

11 minuta ranije, Kuršum said:

Mozda su tri i tri jednako šest.

Nisam siguran, samo razmišljam naglas.  :)

3+3=6

tri + tri = šest.

Možda je Ljuba rešio da izvrši strožiju trijažu novih korisnika, pa je dao ovako teške zadatke...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...