Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 

U jednoj staroj temi koju sam pisao

su se pogubile slike koje sam objavljivao. Da li zbog upgradea foruma ili nekog crasha ne znam.

Nažalost i ja ne mogu da nadjem te slike kod sebe .

Da li postoji neka šansa da ih   administrator pronadje negde u arhivama foruma  i linkuje  na temu ili mi pošalje na PP?

PS Pisao sam PP Ljubi sa ovim sadržajem , ali njemu ne može da se pošalje poruka. ????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Već neko vreme želim da postavim pitanje moderaciji ili administratoru u vezi sa Pravilima foruma, ali nisam uspeo da pronađem odgovarajuću temu.

Jasno je da je Pravilima foruma politika zabranjena, kako pisanje tako i postavljanje slika, ali nisu baš dati detalji.

Konkretno, zanima me da li je dozvoljeno da član foruma (inače sa ubedljivo najvećim brojem postova) stavi sliku teroriste na svoj avatar, pa još promeni forumski nick u ime tog teroriste. Radi se inače o najpoznatijem teroristi na svetu (Ilich Ramírez Sánchez poznatiji kao Carlos odnosno Chacal). 

Ne sporim pravo ljudi da privatno imaju svoje lične simpatije (ima nas raznih) ali je pitanje da li je to dozvoljeno na ovom forumu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...