Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

On 16.1.2023. at 13:03, nesone said:

Bravo za  snatch, znao sam odmah. :thumbsup2 Providno.

Za ovo sam mislila da se zezaš inače ne bih komentarisala. A rakiju sam pominjala više iz nostalgije jer kao što rekoh ne pijem trenutno, nažalost... Ali dosta sa informacijama iz privatnog života pošto je sad očigledno da nije bilo zezanje.

PanteraVulgarDisplayofPower.jpg.a778f8afbae8c0ba205459ec7f85abf1.jpg

Izvinjavam se administratorima za off, neće se ponoviti.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
1 sat ranije, srdjan_cvetkovic said:

Može busom, ionako ima par stanica do mene.

Moj drugar u SL išao na neku pijanku u centru Ljubljane. Reče bolje da idem baiciklom da me ne pecaju da duvam i da se čovečanski odvalim od alkohola i ne brukam srpske korene. U povratku pao sa bicikle i sav se ogulio, pri tom ga startovali pubovi i odvalili mu masnu kaznu sa tri nule zbog ugrožavanja saobraćaja.:bacanje

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Father said:

Moj drugar u SL išao na neku pijanku u centru Ljubljane. Reče bolje da idem baiciklom da me ne pecaju da duvam i da se čovečanski odvalim od alkohola i ne brukam srpske korene. U povratku pao sa bicikle i sav se ogulio, pri tom ga startovali pubovi i odvalili mu masnu kaznu sa tri nule zbog ugrožavanja saobraćaja.:bacanje

Tako je svuda po EU. Kažu da je Nemačka najluđa - dakle pijan samo peške.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Imamo člana foruma, pretpostavljam da je to ona SNS botina koja je trovala ovaj cenjeni forum pa je pravedno i sasvim izazvano blokiran od strane menĐmenta. Poenta je da ta raspala kretenčina uhodi i maltretira pošten slobodarski svet na tviteru pominjući ovaj svetli forum, ne bi li diskreditovao nekog ili mene, činjenicom da sam audiofil. U ovom slučaju raspali. Zašto sam ovo napisao? Zabave radi, ako čita neka pati.:P

Link to comment
Share on other sites

Hajde jos jednom...

Zasto se na forumu tolerisu duplrani nalozi - i to banovanih korisnika?

Forum je klinicki mrtav i sa i bez tih nekoliko dodatnih post-ova dnevno i po kojeg "pitanja" blago sumnjivih novih clanova - da ne kazem botova.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...