Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

sve ide iz porodice,kako   vaspitavas svoje dete, tako ce se isto to dete i ponasati kada bude odrastao covek.nema tu puno mudrosti,jelte!!!

evo,uzmite samo par primera ko se kako ponasa na forumu,odmah se uoce osnovni propusti u odrastanju i vaspitanju:

ego,

sujeta,

nekulturni komentari,

....isto mu to dodje kao kad bacis punu kesu djubreta pored kontejnera, kad odvrnes muziku u vreme odmora,a zivis u zgradi, i itd.

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Willi Studer said:

Nacionalni identiteti su isti na bukvalno svakom forumu na internetu. Ništa što se dešava na našem forumu nije nikakva srpska niti balkanska ekskluziva.

Ali zato imaš države u kojima nemaš đubre na svakom koraku, u kojima se uredno čeka u redu kad se ulazi u bus ili negde drugde, gde ti se u prodavnici obrate sa osmehom, gde se ne trubi na ulici,….

Možda su identiteti na forumima isti, ali ja to ne videh na ulici.

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, srdjan_cvetkovic said:

Ali zato imaš države u kojima nemaš đubre na svakom koraku, u kojima se uredno čeka u redu kad se ulazi u bus ili negde drugde, gde ti se u prodavnici obrate sa osmehom, gde se ne trubi na ulici,….

Možda su identiteti na forumima isti, ali ja to ne videh na ulici.

Dakle, Rim i Pariz ne prolaze ovaj test! 

Možda Berlin i Ljubljana, ali ja nikada ne bih živeo tamo. 😀

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, srdjan_cvetkovic said:

Pošto je meni cilj da ostanem da živim ovde, smatram da imam pravo da ukažem na nedostatke koji mogu i moraju da se poprave i to ne doživljavam kao pljuvanje i autošovinizam, već kao korektivnu kritiku.

Sa ovim se u potpunosti slažem ali kritika, da bi bila efikasna, mora biti upućena na pravo mesto i na pravi način.

Kod nas je trenutno najveći problem to što se više ne zna ko je za šta nadležan i šta je čija odgovornost i obaveza, čak ni ljudi koji bi to morali znati (mislim prvenstveno na ljude koji nas kao politički predstavljaju), i tada, svaka kritika gubi legitimitet i zvuči kao obična kafanska priča...

Imam i ja pun kofer kritika ali ovaj forum nije mesto gde smatram da treba da ih iznosim jer zaista deluje kao autošovinizam, pljuvanje i štatijaznam jer kritika tog tipa, ovde ne menja ništa, samo eventualno način na koji nas drugi članovi vide.

Razumem ja emociju i dobru nameru i velika je šteta da se sva ta energija nepotrebno rasipa jer je pogrešno usmerena.

Link to comment
Share on other sites

Сад је касно за вађење, знамо сви већ сигурно ко су од неколико саговорника овде дежурни пљувачи по нацији…зато је Турбов линк ка Рајсу едекватно и обавезно штиво да се прочита, а и након чега је почело вађење и наивно објашњавање.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...