Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

53 minuta ranije, Ljuba said:

Ma da, nego niko ne trubi, ne psuje majku, gledaju svoja posla... bukvalno dosadno. 

😂

Brutalan pozitivan vajb, ovde bolestina nazalost sve gore vata maha. Zavidim ti,  mislim da nema lepse drzave na planeti. Mala jeftina turistička turica dva jezera,predivna Ljubljana i 3 morska grada.. i ostade mi srce tamo. 😍

Povrh svega i opasne biciklove vozaju...

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, gvlada said:

На страним форумима не бране ником да каже merry christmas и happy easter па људи не губе време око тога. И онај ко не слави не вређа се, ко слави захвали се. Да, то је Европа, запад итд... у праву сте...

Administracija ovog foruma je najmanje kriva što smo podeljeno društvo na milion načina. 

Link to comment
Share on other sites

Zvanicni podaci su da tamo stagnira ili raste broj stanovnika, za razliku od ostatka balkana i istocne Evrope, samo 15% stanovnistva zivi u glavnom gradu sto znaci da im je dobro u manjim mestima i ne bezi se u jedan ili dva grada u drzavi.Sela izgledaju vrlo zivo i nema odlivanja stanovnistva u grad. Autoputevi napravljeni svojim sredstvima bez kredita. Ovaj sto se pozvao na sigurnost i "bez neizvesnosti" upravo izgubio izbore.

Inace taksista nam bio neki simpatican lik, nov mercedes 86.000eur prosle godine placen... jos samo da mu je brasna i graska.

Link to comment
Share on other sites

Aj sad ja u stilu Broja jedan iz AF. Pre mnogo godina došlo vreme didem u vojsku. A već mator konj od 27 leta. Imao sam nekog daljeg rođaka koji je bio neka vojna faca (da ne detaljišem), pa ga se setih i isporučih mu molbu, bliža okolina Beograda. Odgovorio je nešto u stilu - ma nema problema. 
E kad me srčka nije strefila kad sam dobio befel. Maribor! Skido sam mu sve bogove, al šta ću. Malo društvo se spakovalo u peglicu i pavac Maribor. Preko cele biše Juge, huh. Ostaviše me u kasarni na Melju i otperjaše da posete Grac. I tako sam godinu dana proveo u Mariboru, Dravogradu, motao se po Slovenjgrdecu, Ravnama na Koroškem, bio često slat po poštu u Ljubljanu i Maribor.

Kad sam malo došao sebi zahvaljivo sam mu se u mislima. Kakva je vuko.....bina mogla da me strefi...
Elem, Slovenija je i tada bila jako fino mesto, čak i za vojsku!

Link to comment
Share on other sites

22 minuta ranije, Delija said:

@sondek

Slabo si ti video sveta, ako ti je Slovenija reper za bilo sta.

Reper je za nas, koji smo iz iste drzave potekli, pa vidimo gde je ko stigao ... a to koliko sam video sveta nije tvoj problem. U svakom slucaju bi radije ziveo tamo nego na pr. u Nemackoj gde sam ziveo dok si ti bio kod uciteljice.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...