Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
2 minuta ranije, Infidel said:

"- Postovi koji sadrže samo smajlije, +1 i sl. nisu dozvoljeni! Ako nemate šta da kažete, ćutite! "
 

 

Interesantno da si našao za shodno da odgovoriš Deliji za njegovo +1, pri čemu je to sasvim legitiman način da se napiše kako se neko slaže sa već iznetim stavom, a za dark mod i ovo brisanje Zexovog posta puj pike.

Naravno, sad ću verovatno ja da ispadnem grbav što sam sebi dao za pravo da ovo pišem i to na ovakav način.

Link to comment
Share on other sites

6 minuta ranije, Infidel said:

"- Postovi koji sadrže samo smajlije, +1 i sl. nisu dozvoljeni! Ako nemate šta da kažete, ćutite! "
 

 

Znači to što sam se potrudio da pokažem da može i drugačije, napravio odgovarajući screenshot i to prikačio uz post takođe nije dozvoljeno? Ma idi begaj...🤮

Link to comment
Share on other sites

51 minuta ranije, Infidel said:

"- Postovi koji sadrže samo smajlije, +1 i sl. nisu dozvoljeni! Ako nemate šta da kažete, ćutite! "
 

 

Moderator treba da razmatra i kontekst.

Za takva pravila i ne treba moderator - to moze bot da radi lagano. U stvari - ne treba ni bot - dovoljna je input validacija koja na svakom forumu moze da se konfigurise.

 

Konkretno za dark temu se vise puta potezala prica - pa niko ne reaguje.

Ideja je da ce valjda neko reagovati ako vise ljudi pokaze interesovanje.

 

Umesto "+1" sam trebao da napisem "mrdnite malo dupetom i dodajte dark temu"? :)

Link to comment
Share on other sites

Što se chromium-based browsera tiče, rešenje postoji u samom browseru iako nije baš direktno dostupno, ali radi bez greške, a svakako ne fale ni ekstenzije koje omogućavaju dark mode režim i mogu se podešavati do najsitnijih detalja, isključivati ili uključivati po potrebi samo za određene sajtove, itd.

Link to comment
Share on other sites

Da li postojanje dark teme foruma, podrazumeva mogućnost njenog izbora?

Mene recimo bole oči od veb sajtova i foruma sa tamnom pozadinom i belim slovima, jedva mogu da izdržim par minuta čitanja.

Celog života čitam knjige sa crnim slovima na belom (ili manje belom) papiru, pa je možda do toga?! :D

A da samo smanjite osvetljenje ekrana? :);)

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Delija said:

Verujem da ovo nije jedini forum koji posecujes, pa da znas i kako to izgleda na drugim forumima.

Nijedan od foruma koje redovno posećujem ne koristi dark temu. Dešava se da me neka Google pretraga dovede do foruma koji je koristi, ali se nisam udubljivao u mogućnosti isključivanja iste. Samo stisnem zube i pročitam šta mi treba, pa brže bolje pobegnem. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...