Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

3 sati ranije, garson said:

Izgleda da ovde fali konzistentnosti. Vas kolega dole kaze da je zabranjeno cestitanje praznika, vi pominjete pak nesto drugo kao razlog.

Precizno je navedeno zasto je pominjani post zasluzio warn, a ne npr. samo brisanje ili slicno. 

Ne vidim ni jedan (opravdan) razlog da se to pogresno tumaci.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, Aleksandar75 said:

@Ljuba

Meni se nekako čini da sa prezrenjem, da ne kažem gađenjem, gledaš na članove foruma.

Čak mi deluje i kao da te hifi ne zanima mnogo...osim u delu funkcije u EISA, i to verovatno iz lukrativnih razloga.

Grüß Gott

 

Pogrešno. 

Link to comment
Share on other sites

Ali hajde da pojasnim. Nakon 17 godina časopisa i 21 godine hifi sajta, ne mogu da brinem šta drugi misle o meni. Odavno su mnogi zaključili da nisam audiofil, da ne volim hifi, a mene mrzi da se bavim time. Imam dovoljno posla u životu, a neka mišljenja neće se promeniti. 

I da se vratim na forum... Kada napišemo "Pravila su ta i ta, kome se ne sviđaju neka potrazi drugi forum"... To je znači "idite sa foruma". Stalno se neke stvari vade iz konteksta. 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Ljuba said:

Ali hajde da pojasnim. Nakon 17 godina časopisa i 21 godine hifi sajta, ne mogu da brinem šta drugi misle o meni. Odavno su mnogi zaključili da nisam audiofil, da ne volim hifi, a mene mrzi da se bavim time. Imam dovoljno posla u životu, a neka mišljenja neće se promeniti. 

I da se vratim na forum... Kada napišemo "Pravila su ta i ta, kome se ne sviđaju neka potrazi drugi forum"... To je znači "idite sa foruma". Stalno se neke stvari vade iz konteksta. 

Mislim da se ovde i ne radi sta ko misli o vama licno, vec vise o funkcionisanju foruma, tj nacinu na koji se forum vodi. A "rezultati" ne govore da ide u dobrom smeru vec godinama u nazad.

A ovo "idite sa foruma" ne znam ni kako bih prokomentarisao. Ok za pravila, ali pravila se mogu menjati i poboljsavati. No, deluje da nema nimalo volje za tim.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, vdzele said:

Ja bi voleo da imamo dugmence - volim / ne volim komentar. Ako onaj drugi forum ima, što i vi nemate?

Na jednom trećem forumu, to dugmence je služilo za trolove, da se lože još više. Jedan troluje, a onda ostali “iz klana” mu lajkuju postove, a dislajkuju odgovore, i samo potpiruju tim lajkovima još gore rasprave.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo sad vidim... Diy ima isti softver kao i mi. Vidim i da u administraciji postoji sistem reputacije... Koliko se sećam ugasili smo ga kada su se stvarali klanovi pa su jedni drugima dodavali lajkove. 

Možemo da vratimo, da probamo... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...