Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

A šta će ti 5MB po slici?!:rolleyes: Kada pripremam fotografiju za web, originalnu fotografiju iz RAW formata rezolucije 6000x4000 piksela i prosečne veličine 47 MB smanjujem na rezoluciju 1920x1280 i optimizujem je u odgovarajućem softveru. Takva fotka u proseku ima oko 200 kilobajta i izgleda i dalje kao milion dolara.

Nemam vremena da se bakcem pripremanjem i obradom fotografija, uostalom to je gubljenje vremena ako je ista informativnog karaktera.
Sa druge strane, zadnjih par godina pristupam forumu skoro uvek preko mobilnog pa i ako uslikam nesto zarad pitanja, to je okvirno 5mb

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, promenio_sam_prikazano_ime said:

Ovako nešto od tebe nisam očekivao, žao mi je što si napisao ovo što si napisao.

A što se tiče zabadanja nosa u privatne stvari, pročitaj šta sam napisao i šta sam od onog nevaspitanog posle dobio kao odgovor.

Izvini, nije se ni odnosilo na tebe jer si ti svakako ispao kolateralna šteta u celom onom galimatijasu, tvoj post je "upao" neki sekund pre nego što sam poslao moj, pa je ispalo da se tebi obraćam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Молба да проверите евентуално шта није уреду са мојим налогом или самим садржајем огласа јер мој окачени оглас пре нешто више од 40 сати није одобрен, а у међувремену су ажурирана једно 3-4 огласа колега. 
Реално, и раније се исто дешавало да ми оглас буде одобрен тек после молбе. Сада сам правио и "report" самог огласа који није одобрен на тастер предвиђен за то, па сматрам да је то екипа админа видела - то је уједно и разлог зашто сам помислио да није одобрен због неке погрешне форме...

хвала

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...