Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

  • 2 months later...

Мобилна верзија форума има падајући рекламни мени, који прекрије горње пречице. Затим прво отварање неке теме, уместо теме отвара рекламу преко целе стране па се мора вреаћати и наново отварати тема. Смара...

Link to comment
Share on other sites

Мобилна верзија форума има падајући рекламни мени, који прекрије горње пречице. Затим прво отварање неке теме, уместо теме отвара рекламу преко целе стране па се мора вреаћати и наново отварати тема. Смара...

Ne koristis tapatalk?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zasto je ova tema lockovana?

 

 

Ili je ovo mesto da trazimo da se trgovcima sklonim opoganjivanju foruma trajno ukine mogućnost pisanja rezervisanim za članove bez konflikata interesa na forumu? 

upravo je (opravdano) zaključana još jedna tema koja je svesrdno obesmišljena u konfliktu sa više forumaša u isto vreme. 

razmislite dokle će ovo da dovede. ovde ima na desetine članova koji su u biznisima, uglavnom manjim ali svejedno, koji ne provociraju, ne filuju svoje šeme i kombine, koji ne troluju, ne flejmuju i ne lažu, koji se ponašaju LJUDSKI i kolegijalno i praktično samo jedan trgovac koji koristi svaku priliku da (se) uneredi gde mu se ćefne.

zaštitite forum i pristojnu diskusiju!

 

Link to comment
Share on other sites

 Zato sto tebi nije niko dao pravo da moderises diskusiju na forumu. Ti otvaras teme za prebacivanje i ti naredjujes gde ce sta da stoji? :) Zato je zakljucana. Moderacija ne "premesta" poruke na taj nacin. Ako ti se ne svidja, slobodno se obrati adminu.

 Takodje, tema koju spominjes je zakljucana jer, po mom misljenju, zahteva da Admin odbrati paznju na nju. Ako on odluci da ima mesta daljoj civilizovanoj raspravi, on ce je otkljucati.

- Ako se ne slažete sa načinom vođenja foruma, potražite druge forume na internetu!
 
 Dalje komentarisanje na temu "ne slazem se sa nacinom vodjenja foruma" ce biti smatrano direktnim krsenjem pravila - koja jasno kazu da ta tema nije podlozna ovakvoj raspravi.
 
 Ponovo, apsolutno je moguce da ja gresim, pa samo izvoli pisati adminu. Meni ne smeta da on to resi drugacije. Imas i mail u dnu pravila.
Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, nkrgovic said:

  Takodje, tema koju spominjes je zakljucana jer, po mom misljenju, zahteva da Admin odbrati paznju na nju. Ako on odluci da ima mesta daljoj civilizovanoj raspravi, on ce je otkljucati.

- Ako se ne slažete sa načinom vođenja foruma, potražite druge forume na internetu

Samo da potsetim da je na doticnoj temi lavinu oftopika polrenuo upravo ovaj koji se buni i to lazbim optuzbama na racun jednog clana koji je konstruktivno ucestvovao u diskusiji.

Taman kad se malo smirila situacija, drugi clan je ponovo bujicom neistina a u cilju diskteditscije jednog domaceg distributera pokrenou novi talas “ja tebi, ti meni”.

Mislim da je krajnje vreme da se odvoji zito od kukolja na forumu i da se vinovnici sukoba, klevetnici i lazovi ostrije kazne a ne da se sve trpa u isti kos pa da jednak status i i kaznu ima i onaj ko vredja i onaj koga vredjaju.

 

Link to comment
Share on other sites

@nkrgovic

Relativno rezonski odgovor na jako loš način, na osnovu koga može da se zaključi da moderacija brani jednu stranu u ovom sporu, a to nije dobro.

Po meni je anubis ovde u pravu, ima prodavaca na ovom forumu ihaj, ali velika većina ne koristi teme na forumu da ispromoviše svoje proizvode, što je čista komercijala kojoj je mesto zna se gde.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minuta ranije, srdjan_c said:

@nkrgovic

Relativno rezonski odgovor na jako loš način, na osnovu koga može da se zaključi da moderacija brani jednu stranu u ovom sporu, a to nije dobro.

Po meni je anubis ovde u pravu, ima prodavaca na ovom forumu ihaj, ali velika većina ne koristi teme na forumu da ispromoviše svoje proizvode, što je čista komercijala kojoj je mesto zna se gde.

 

Promovisao sam uredjaj koji NE prodajem a optuzen sam da ga prodajem pri cemu si ti to podrzao ne razlikujuci na geo karti Novi Sad od Beograda i cinjenicu da na kanti cudno pise rec voda (PETROL) i onda je Anubis u pravu?

 

p.s.

i ne znam kako to mene moderacija brani?

Prosli put me anubis nazove dezurnim duvacem u koznu frulu, ja se bez teskih reci pobunim i obbojica budemo iskluceni na dva dana???

da bog da i tebe tako u zivotu branili kad god ti bude trebalo :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...