Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

:lol::lol::lol:

pa sta SAD radis na forumu ako “nemas vremena”? Pa tebi je ovde radno mesto a ne igraliste i zabavni park.

Evo da ti olaksam, OPET sam prijavio taj post, TRECI PUT i OPET mi se softver foruma zahvalio.

@edit

aaa... izvini, sad vidim da si “zapalio” sa foruma pre 20ak min ali kolega Wili je tu, eno ga zabavlja se na temi o Thorensu. Sto mu ne rece da te odmeni, ne bilo mu zapovedjeno?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zeleo bih da ponovim pitanje, da li su clanovi koji su vredjali druge ucesnike na forumu kaznjeni i kako?

Takodje, zelim da pitam da li su clanovi kpji propagiraju javno na forumu konzumiranje natkotika kaznjeni i kako?

Postovi su uredno prijavljeni.

Na temi ucestvovala dva moderatora  ( Vili Studer i Nkrgovic) i nista?

Takodje zelim da pitam kada ce jedinka koja me je ponovo vredjala biti sankcionisana i kako?

Post po nalogu administratora uredno prijavljen.

Moderatori ! BUDJENJE!!!

Link to comment
Share on other sites

49 minuta ranije, Ljuba said:

Korisnik koji te je vredjao je upozoren, poslednji put pred ban.

Sa druge strane, ti si počeo sa provokacijom. "Kad to kaze jedan Ringeraja onda je sigurno  tako.  :D"

Onda neka i tebi ovo bude poslednje upozorenje.

A što se uopšte diže frka oko igranja sa nickovima? 

Baš je super zabava kad se neki skup slova anagramira ili kad se zamenom jednog slova dobije nešto drugo, zabavnije.

Kad sam ja došao na forum, pre deset godina, par njih su se lepo zabavili nazvavši me Buljodrag. To je sasvim OK kombinacija slova u mom nicku. Ja se nisam ljutio nego sam im napisao nešto tipa: hajde, hajde, smislite nešto bolje, ovo je baš lako.

Posle sam se i sprijateljio s nekima od njih.

 

Neka vrlo lažna i neiskrena pristojnost je zavladala ovim forumom. Nije to dobro. Žao mi je zbog toga jer sam ovaj forum baš voleo a sad ...... hm.

Link to comment
Share on other sites

18 sati ranije, Ljuba said:

Korisnik koji te je vredjao je upozoren, poslednji put pred ban.

Sa druge strane, ti si počeo sa provokacijom. "Kad to kaze jedan Ringeraja onda je sigurno  tako.  :D"

Onda neka i tebi ovo bude poslednje upozorenje.

Uopste nisam imao nameru da provociram nego da ukazem da doticni po mon misljenju, shodno svom znanju nema kredibilitet da daje takve izjave.

Ne rece mi sta bi sa ovima sto propagiraju javno drogiranje?

Ako je ona moja “provokacija” bila za upozorenje za koju kaznu je onda narko propaganda?

6 sati ranije, Ljuba said:

Ako ti je lakše i ja sam bio Bulja i Buljke. 

Kad?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bez obzira sto na preporuku administratora foruma ne odgovaram na uvrede upucene kako meni tako i drugim clanovima foruma, te da iste prijavim na "druk taster" sto u poslednje vreme i radim, niko od moderacije ne reaguje ili reaguje sporadicno. 

Pri tome. "izgrednici" su non stop prisutni na forumu sto znaci da niti su kaznjeni niti upozoreni na ponasanje.

U divljanju i vredjanju prednjaci clan Bujodrag koji cak javno propagira i drogiranje!

Politika je na forumu zabranjena , piraterija takodje ali droga moze?

Evo i dokaza:

 

Untitled.jpg

Untitled2.jpg

Untitled4.jpg

 

To nije sve, ima toga jos ali forum ima ogtanicenje u broju postavljenih slika u jedinici vremena.

Postavicu jos neku kasnije.

 

Pitanje za Admina i Modove - da li ce ovakvo primitivno ponasanje i propagiranje konzumiranja opijata biti sankcionisano i kako tj AKO nece, da li je to poziv i dozvola svima da svoju nekulturu mogu da pokazu javno nez straha od sankcija?

Molim za odgovor, hvala.

Link to comment
Share on other sites

13 minuta ranije, Krca44 said:

Ako se Administrator i Moderacija sloze da se uvede pravilo zabrane pominjanja i propagande narkotika ja apelujem da se zabrani kocka, fudbalska kladionica, pominjanje i propagiranje alkohola posle 22h.

Krca44

Da li ti ovim postom pokusavas da obesmislis cinjenicu da je propagiraje narkotika stetno pa i zabranjeno  i hoces da degradiras znacaj zabrane propagiranja narkotika dovodeci ga (to propagiranje) u istu ravan sa npr sportskim kladionicama ili prodajom piva?

Eeeeejjjj.... "da se uvede pravilo zabrane propagiranja narkotika" ???:eek:

Pa jel to dozvoljeno??? Gde? (Od) kad???:-o

Link to comment
Share on other sites

Pa priznajem za alkohol sam se salio ali kocka i narkotici to je isto.

A sto su kladionice legalne ne znaci da treba i da budu i da je kocka prihvatljiva zato sto je legalna.

Sto se tice narkotika podrzavam zabranu kad su u pitanju teske droge ali zabranu marihuane smatram za cistu besmislicu.

Da budem jasan, ne stavljam se ja ovde na neciju stranu ali smatram da neko pominjanje konzumiranja trave nije propaganda.

Link to comment
Share on other sites

8 minuta ranije, Krca44 said:

Pa priznajem za alkohol sam se salio ali kocka i narkotici to je isto.

A sto su kladionice legalne ne znaci da treba i da budu i da je kocka prihvatljiva zato sto je legalna.

Sto se tice narkotika podrzavam zabranu kad su u pitanju teske droge ali zabranu marihuane smatram za cistu besmislicu.

Da budem jasan, ne stavljam se ja ovde na neciju stranu ali smatram da neko pominjanje konzumiranja trave nije propaganda.

   

Ovde se ne radi o tome sta mislis ti ili sta mslim ja. Misljenja nam se mozda i podudaraju a mozda i ne.

Za ovu pricu to nije vazno. Vazna su cak, ili mozda i nisu, pravila forruma vec neka pravila sira i po znacaju izanad forumskih ogranocenja a to su pozitivni zakonski propisi (Republike Srbije).

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sonichammer said:

Za ovu pricu to nije vazno. Vazna su cak, ili mozda i nisu, pravila forruma vec neka pravila sira i po znacaju izanad forumskih ogranocenja a to su pozitivni zakonski propisi (Republike Srbije).

Eto onda apelujem da se zabrani pominjanje alkohola posle 22h kao sto je zakonom zabranjena prodaja istoga radi intoksikacije.

Ako se propagira alkohol posle 22h to moze imati za posledicu zelju za kupovinom istog i krsenje zakona.

:D

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, Krca44 said:

Ako se Administrator i Moderacija sloze da se uvede pravilo zabrane pominjanja i propagande narkotika ja apelujem da se zabrani kocka, fudbalska kladionica, pominjanje i propagiranje alkohola posle 22h.

Krca44

 

4 sati ranije, Krca44 said:

Pa priznajem za alkohol sam se salio ali kocka i narkotici to je isto.

A sto su kladionice legalne ne znaci da treba i da budu i da je kocka prihvatljiva zato sto je legalna.

Sto se tice narkotika podrzavam zabranu kad su u pitanju teske droge ali zabranu marihuane smatram za cistu besmislicu.

Da budem jasan, ne stavljam se ja ovde na neciju stranu ali smatram da neko pominjanje konzumiranja trave nije propaganda.

 

4 sati ranije, Krca44 said:

Eto onda apelujem da se zabrani pominjanje alkohola posle 22h kao sto je zakonom zabranjena prodaja istoga radi intoksikacije.

Ako se propagira alkohol posle 22h to moze imati za posledicu zelju za kupovinom istog i krsenje zakona.

:D

Da dodam na listu i zabranu pisanja besmislica na forumu...:heat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...