Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

U nekoj raspravi je clan fotuma vredjao neodrrdjnu grupu clanova recima da su jajare.

Prijavio sam ja, u razgovoru da jos jednom clanom foruma saznao sam da je i on prijavio i nista.

Danas sam trazio da se obrise trolovanje i oftopik na temi AV Impuls. Evo trazim sad i javno. Ako je nekome dosadno jer je banovan po forumima gde je bio clan, nije red da sad ovde istresa svoje frustracije i soli pomet okolo.

Ja sam, i ne samo ja, opominjan i za manje. 

Znaci:

Kad ne prijavim - prijavi.

Kad prijavim - nismo videli ili nisi u pravu.

Ako postoje dupli standardi verovatno i nisam...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da li još nekome osim meni, smeta kako (ne)radi edit funcija za naše postove?!?

Dakle, želim da editujem tek napisani post, kad ono, ne mogu da se kursorima krećem kroz tekst, ne mogu da uskočim iznad ili ispod quote-vanog posta, i tako, još ponešto.

Smeta mi i što u pisanju posta, enter podrazumeva i jedan prazan red a ne samo novi red, i što nema ikonica za quote (a ima baš ono često korišćeni precrtani tekst, jel? :P)

Fali jako i preview ispisanog posta.

Većina foruma ima "brz odgovor", i "kompletan editor", a samo ovde je nešto između. Od svih 4-5 foruma što posećujem, engine za pisanje i editovanje postova je najgori na ovom forumu. :(

Link to comment
Share on other sites

Onda je definitivno problem funkcionalnosti i lošeg editora kao što reče @Delija 

Ja sam se navikao i borim se sa njim ko žuti mrav, a obzirom da sam samo veran ovom forumu za bolje ne znam. :D

Umeju malo citati da me smore ako želim nešto da ih ispomeram u postu, i ono čuveno ograničenje sa slikama, ali sve u svemu baš je "onakav kako smo zaslužili".

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

A kako se stiče status člana?

Ja nisam nabijao postove niti piskarao jer nisam stručan, forum mi je služio za učenje i iščitavanje uglavnom... Ako je do broja postova problem?

Sad vi ostali izvinite što ovo pitam ali nisam u pravilima foruma našao odgovor.

Link to comment
Share on other sites

On 5.12.2018. at 19:02, Ljuba said:

Mea culpa. Tek sad vidim da mi forum ne izbacuje notifikacije za prijavljene poruke. Nego moram da udjem tamo pa da gledam. 

Sakrio sam poruke koje su prijavljene. 

Opet vredjanja i opet prijavljivanje postova i opet niko ne reaguje?

Ljubo? Daleko je Las Vegas?

Moderatori?

Trenutno su na forumu logovani Wili Studer i Infidel.... ajde da se radi malo svoj posao, sta mislite?

Link to comment
Share on other sites

22 sati ranije, Sonichammer said:

Opet vredjanja i opet prijavljivanje postova i opet niko ne reaguje?

Ljubo? Daleko je Las Vegas?

Moderatori?

Trenutno su na forumu logovani Wili Studer i Infidel.... ajde da se radi malo svoj posao, sta mislite?

Da li si siguran da lepo "prijavljuješ" postove?

Ako treba da napravimo tutorial, kaži.

Link to comment
Share on other sites

Jesam siguran sam.

Svaki put mi se softver zahvali sto sam prijavio post.

Nego reci mi molim te, zasto si obrisao samo post sa uvredom dok post drugog clana koji je taj post kvotovao i nije ostavio komentar, dao fo znanja da se sa uvredom slaze?

I zasto sve to skoro 48 sati kasnije od izrecene uvrede i prijave?

Treba li da zamolim Nkrgovica da vama moderatorima koji ste non-stop na forumu napravi tutorijal kako se radi moderatorski posao?

p.s.

mislim da je dobro objaviti da li su/ce i kako ovi koji su me vredjali biti/biti kaznjeni? Ban? Warning?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...