Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Još od one promene na forumu, fejsliftovanja, novog softvera, primetio sam da se nešto čudno dešava sa brojem postova. U sećanju mi je ostalo da sam u "novi forum" ušao sa više od 2500 postova, a onda se taj broj posle nekog vremena smanjio značajno. Nisam imao siguran dokaz za tu tvrdnju, pa ništa nisam pitao.

Nakon toga, vremenom broj se uvećavao, ali sve vreme sam imao utisak ne onoliko koliko pišem, kao da ga neko s vremena na vreme vrati unatrag ili da ne sabira dobro. Dugo me je držao taj utisak, a onda sam rešio da potražim dokaz. I načinio sam screen capture mog profila i broja postova. Dakle 4.2.2017. je stajalo da imam 2885 postova. Danas stoji da imam 2896 (ovaj bi trebalo da bude xx97) što će reći 11 više. Međutim, ako na mom profilu pogledate recent postove, videćete da sam u poslednja dva dana imao 15-16 i da je trebalo da pređu 2900. Od momenta kad je profil uslikan, proslo je 5 dana. Dakle em je u ova poslednja dva bilo više nego što je sabrano, em je sigurno još toliko, ako ne i više bilo u prethodna tri.

Pitanje za administratora @Ljuba i za moderatore @Infidel @Willi Studer @Scorpio(DDMF)! (vas trojica ste najaktivniji u poslednje vreme), je ko krade postove, gde nestaju? Da li obračun nije dobar ili neki stari postovi nestaju, pa se i broj umanjuje, a kako mi pişemo u međuvremenu, on se uvećava, ali ne za broj napisanih postova, nego za neku razliku između napisanih i tih koji nestaju?

U prilog mojim tvrdnjama prilažem i slike koje potkrepljuju navedenu računicu.

 

Screenshot_2017-02-04-23-36-28.thumb.png.22f44f875126b69f8987ce1cb15338cb.png589cfcd3e54b4_2017-02-1000_18_00.thumb.png.e8b0bac2a89c283c9260f39221bd6303.png

Prva je broj postova na dan 2.4.2017, druga info o tome kada je fajl načinjen.

Ako pogledate moj profil nakon ovog posta, videćete da je taj broj uvećan za 12, a da sam ja u poslednja dva dana imao više od 12, a od 4.2. svakako znatno više od 12.

Ko zna koliko ih je nestalo otkad je "novi forum" krenuo.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, Kuršum said:

Još od one promene na forumu, fejsliftovanja, novog softvera, primetio sam da se nešto čudno dešava sa brojem postova. U sećanju mi je ostalo da sam u "novi forum" ušao sa više od 2500 postova, a onda se taj broj posle nekog vremena smanjio značajno. Nisam imao siguran dokaz za tu tvrdnju, pa ništa nisam pitao.

Ма није ни битан број постова, не добија се награда за што већи.01riche

10 minuta ranije, Kuršum said:

Ko zna koliko ih je nestalo otkad je "novi forum" krenuo.

Мени је у току три преметачине форума нестало 2752 поста и никоме се нисам жалио. 3linda_singing 

Link to comment
Share on other sites

10 minuta ranije, stoN_Cold said:

Мени је у току три преметачине форума нестало 2752 поста и никоме се нисам жалио. 3linda_singing 

Žalio si se žalio. Ali pusti premetačinu, nestaju još uvek. Kolko li bi ti tek imao da ne nestaju? :lol:

A nisam ni rekao da je bitan broj, samo oću da znam šta je posredi.

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, Willi Studer said:

Postovi u podforumu Offtopic ne ulaze u ukupan zbir. Jedino to može da bude razlog.

Ok, to može da bude objašnjenje, od ovih koji se vide u profilu 3 su u Offtopic-u. Može biti da su i svi iz prethidna tri dana koje nemamo mogućnost da vidimo. Oni posle premetačine su nestali pa nestali.

Sad ću opet capture da načinim, pa ću pratiti na dva dana. Ako se poklopi broj onih koji fale sa brojem onih koji su Offtopic, onda hvala na objašnjenju. Ako ne, eto me opet. :)

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Kuršum said:

Ti si garant 4. gost kod Šćepe u emisiji, kao vlasnik najvećeg broja postova na Hi-Files forumu. :D

Једва чекам, то има да буде најгледанија емисија. Какве црне фарме или парови.   

3pelvis_tv

Link to comment
Share on other sites

Drugari, forum nema uticaja na izbor reklama koje će se pojavljivati, sa izuzetkom banera. Sve ostale reklame određuje GoogleAds kako i koje će se pojavljivati, i to po afinitetima - pogađajte! - posetilaca! :-) Tako da će vam na forumu izlaziti reklame iz oblasti koje čitate i posećujete na internetu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...