Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

6 sati ranije, Father said:

Možda smo ne iskusni i ne potpunog znanja o svemu i svačemu, ali ovde smo se okupili da jedni drugima pomognemo, da preispitamo ono u šta verujemo, svakako korigujemo zablude, upoznamo zanimljive ljude i na kraju družimo i igramo! :D

U jednu rečenicu sve je stalo! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Uopste nije nikakav, Branislav poseduje 115kg zive vage, mlad i zdrav momak. Milanovac je prakticno varos, te mu od stana do posla treba jedno 8 minuta biciklom, cenim ja. Tu ne stigne ni da se oznoji.
Drugo, radimo tamo gde se ljudi obicno i oznoje na poslu tako da...
Eskuse mua, sad shvatih da je pitanje za sondeka


Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde da postavim pitanje jer ne mogu da nađem temu ''Dešavanja na forumu netehničke prirode'' ili kako se već zove (ili zvala) tema.

Čuo sam od nekih da je član @trotter banovan, pa htedoh da pitam da li je to istina i ako jeste da li je trajno ili privremeno.

Ja sam pročitao šta je napisao i iskreno očekivao da će biti odlikovan nekim forumskim ordenom kad ono javiše mi da je dobio ban (ako je istina).

 

Link to comment
Share on other sites

16 minuta ranije, Aleksandar75 said:

Ne znam gde da postavim pitanje jer ne mogu da nađem temu ''Dešavanja na forumu netehničke prirode'' ili kako se već zove (ili zvala) tema.

 

4 minuta ranije, dude said:

Jel to obrisano ili postoji, ne znam o čemu se radi ?

Nema te teme ili je komplet obrisana ili privremeno suspendovana do pročišćenja. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...