Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

5 minuta ranije, acazr said:

Eh i ja sam na GO kome si ostavio softswitch.

imam dva watchdog-a :-)  i NOC BG pa nek ga gledaju ... cimni me na službeni kad stigneš, naći ćeš na facebook-u

Just now, Deki VS said:

Ma ko ti je rekao da uživaš...? Trebaš da ga ugreješ dok ne stignem, da ga zalijemo 'ladnim Kozelom, da se rashladi pa da ga i ja "odgovorno" popljujem... :cheers

jbg ja stavio Staropramen .... ali popiće sremica u slast a ja nabavljam šta gosti piju ! Kad stižeš ?

Svi koji dođu imaju pravo da komentarišu , pljuju i ostalo što spada u hifi kritički pogled na  realnost :-)

Ponesi poznate ti note ...imam i ja svašta  nešto , ali najbolje je kad je poznato !

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, lalelala said:

imam dva watchdog-a :-)  i NOC BG pa nek ga gledaju ... cimni me na službeni kad stigneš, naći ćeš na facebook-u

jbg ja stavio Staropramen .... ali popiće sremica u slast a ja nabavljam šta gosti piju ! Kad stižeš ?

Svi koji dođu imaju pravo da komentarišu , pljuju i ostalo što spada u hifi kritički pogled na  realnost :-)

Ponesi poznate ti note ...imam i ja svašta  nešto , ali najbolje je kad je poznato !

 

PAzi kad bez istog (KoZela) ni krenuo nebi, nešto me sputava tranzicija, pa se pomenuti  'ladi več danima. Ko i svi lepo nevaspitani NAjavim se, bar minut, ranije :-D

PS. Ja brez HDD-a i fantomke niđe i neidem ;)

Link to comment
Share on other sites

35 minuta ranije, Deki VS said:

Ma ko ti je rekao da uživaš...? Trebaš da ga ugreješ dok ne stignem, da ga zalijemo 'ladnim Kozelom, da se rashladi pa da ga i ja "odgovorno" popljujem... :cheers

Lale ne bi se miješao , :) a el nevidiš da da cjelo selo čuje  (svaka im dala koji su čuli) ono što Ti ne čuješ ? . To je klasična priča ovih prostora ( zemljopisnih)  tipa jal ? , propuštena prilika ili sam pametovanje ? . Al realno ak neko investira izvjesne nofce u svoj sustav , a nije škrt iskustava , naravno da če ih podijeliti sa recimo svojom nazovimo to interesnom skupinom ? E tu nastaje problem ? obzirom da nemamo svi ista "ušesa"  , a i namjere  dešavaju su defekti u kumunikaciji ? Pa sad da se vratimo na priču koju svi ovdje pričaju početnicima ( koja razlika  između početnika )  slušaj (kad kupuješ opremu)  što ti najviše paše ? . E ali u hi endu  očito nije tako , neg slušaj kak drugima paše ? :) . Ne želim  kuriti vatru , al  ovo je ne Tvojom krivnjom otišlo več u 16 sapunica . Ovo je pisano u najboljoj namijeri , a ne da se sad   ekipa "nadohebava" na post i da tvoju dobru namjeru iskorištava za samopromociju i sl. Mene osobno veseli kad si neko složi sustav kak mi paše ! i onda još istražuje ? - tražimo Sveti Gral ? :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...