Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

29 minuta ranije, Aleksandar75 said:

Ako je neko banovan zbog duplog naloga po logici stvari valjda se onda banuju oba naloga. Pretpostavljam da je taj Peterson banovan jer je nekoga iznapusavao ili nesto tako.

Bilo je reči da je Peterson banovan zbog duplog naloga, čini mi se da je Lale pisao o tome u nekom postu (ne znam koja tema beše). Pravilo da se banuju oba naloga sa istom IP adresom je "izmenjeno", koliko sam tada čitajući objašnjenje koje je Lale dobio od moderacije razumeo, zbog slučaja Parabolis, kada su njegova supruga i brat registrovali naloge i ulazili sa iste IP adrese, kako bi ga podržali u borbi. Oni su dobili ban, Parabolis je preživeo. Valjda je bilo očigledno da su u pitanju različite osobe, mada je bila ista IP adresa, pa su moderatori rešili da prekrše pravilo dva naloga na istoj IP adresi, ban za oba. To je, shvatih, spasilo i onoga čiji je Peterson alter ego.

Razlika što za slučaj Parabolis znamo sve detalje, a za slučaj Peterson ne, tj. ostali smo uskraćeni za saznanje čiji je on dupli nalog. Samo nagađamo. 

Link to comment
Share on other sites

Ako je neko banovan zbog duplog naloga po logici stvari valjda se onda banuju oba naloga. Pretpostavljam da je taj Peterson banovan jer je nekoga iznapusavao ili nesto tako.

Bilo je reči da je Peterson banovan zbog duplog naloga, čini mi se da je Lale pisao o tome u nekom postu (ne znam koja tema beše). Pravilo da se banuju oba naloga sa istom IP adresom je "izmenjeno", koliko sam tada čitajući objašnjenje koje je Lale dobio od moderacije razumeo, zbog slučaja Parabolis, kada su njegova supruga i brat registrovali naloge i ulazili sa iste IP adrese, kako bi ga podržali u borbi. Oni su dobili ban, Parabolis je preživeo. Valjda je bilo očigledno da su u pitanju različite osobe, mada je bila ista IP adresa, pa su moderatori rešili da prekrše pravilo dva naloga na istoj IP adresi, ban za oba. To je, shvatih, spasilo i onoga čiji je Peterson alter ego.

Razlika što za slučaj Parabolis znamo sve detalje, a za slučaj Peterson ne, tj. ostali smo uskraćeni za saznanje čiji je on dupli nalog. Samo nagađamo. 

Ko je po tebi odgovoran sto samo nagadjamo?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

@infidel 

a gde je to preseljeno ?

 

Ljudi , 

Peterson je Sima i to svi znate a pravite se blesavi ...pa ko bi tako žarko reklamirao Spendor osim njega ?

Da je peterson realan čovek , već bi se nekako snašao da dođe do moderatora  i vratio bi se na forum nekako ...

Zašto to nije javno objavljeno ne znam . Ispada da ga neko štiti . Zašto ? Zbog benera ? Stvar je sklonjena na brzinu , kasnije i obrisana . 

Ako bi se moderatori baš baš potrudili mogli bi lako da uoče  te iste IP adrese možda opet ...sumnje sam već izneo i neću više jer stvar sada nije totalno očigledna ali ima jakih indicija ...pojavi se nov član i obruši se odjednom u nekoj temi baš na mene (MilokoVojkoKo) ....ja ga između redova opmoneme da ne pravi iste greške, on se smiri ....kasnije se pojavi Savoo70 niotkud i opet napad baš na mene ...suviše mnogo slučajnosti da bi bilo slučajno !

To sa duplim nalozima je ZLO koje treba iskoreniti jedmom zauvek .

Link to comment
Share on other sites

On 09/06/2016 at 6:16, Kuršum said:

zbog slučaja Parabolis, kada su njegova supruga i brat registrovali naloge i ulazili sa iste IP adrese, kako bi ga podržali u borbi. Oni su dobili ban, Parabolis je preživeo. Valjda je bilo očigledno da su u pitanju različite osobe, mada je bila ista IP adresa, pa su moderatori rešili da prekrše pravilo dva naloga na istoj IP adresi, ban za oba.

Evo da samo razjasnim svoj slucaj, zena se logovala sa mob telefona, a buraz je tada bio u nisu, nemam pojma kako se logovao, verovatno i on isto sa mob telefona, tako da o istim IP adresamanema reci, al ko meni veruje, debelom lali....

A o arsinima ne vred pricati, Stoncold tu nesto svasta pise, nikom nista, okej, nismo deca da se ljutimo, al ako ja odgovorim na provokaciju, a bila je provokacija, mene osine po nosu.

Tako da sam izvukao naravucenije....NE PISATI  -  NE KOMENTARISATI.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, parabolis said:

Evo da samo razjasnim svoj slucaj, zena se logovala sa mob telefona, a buraz je tada bio u nisu, nemam pojma kako se logovao, verovatno i on isto sa mob telefona.

 

Onda je izgovor moderatora u slučaju Petersona besmislen.

Link to comment
Share on other sites

32 minuta ranije, macan said:

Peterson nije Sima.

Od Petersona sam pre nekoliko godina kupio pojacalo.

ovo je direktan atak na Simu kog isto znam. Cime ti se Sima toliko  zamerio? Istinom?

Ovo je bruka.

ja isto sumnjam na to  da se ti i milojkovojkoko i savoo70 i peterson sima poznajete , sličan vam je i pisani izraz ....možda , nisam siguran ali potpuno legitimno je izreći sumnju u ovakvoj situaciji kada te svi novi članovi napadaju . Niko nije kriv dok se ne dokaže , ali sada već administracija treba nešto da se oglasi .

Za Petersona sam gotovo siguran da je to Simin nalog i to sam više puta obrazložio . Modrator je to obrisao  , zašto ne znam ... njegovo ćutanje podgreva atmosferu i drugi se interesuju . Na kraju će kao AV morati da kaže ko su ljudi u fantomkama :-)

Što se više uplićeš u priču više toneš , tako je to u životu ...ja nikog ne mrzim i nisam nikog dirao , pitanje je obrnuto ? Zašto neko mene napada ? Zašto nas sve ovde neko toliko potcenjuje  ?   Ima tu dosta pitanja , a malo odgovora  i  previše slučajnosti ...

 

Link to comment
Share on other sites

On 09/06/2016 at 9:02, lalelala said:

Što se više uplićeš u priču više toneš , tako je to u životu ...ja nikog ne mrzim i nisam nikog dirao , pitanje je obrnuto ? Zašto neko mene napada ? Zašto nas sve ovde neko toliko potcenjuje  ?  Jel uopšte prodavci treba da učestvuju u radu foruma ? Ima tu dosta pitanja

Tu te podrzavam sto posto, i mene cudi atmosfera na forumu, to sam vec hiljadu puta rekao.

A zasto je tako, mogu samo da nagadjam, a ne javno, nemam snage da objasnjavam, puno se zuci izlije, a nema koristi, imam pametnija posla u zivotu.

Ono sta radim sa svojim sistemom, razne hokus/pokus stvari, ostaje kod mene u sobi, ne iznosim nista javno, to sam barem naucio....pozz

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, macan said:

Najbolje je ne ulaziti u polemiku Koja se vodi Na nivou Kako rece neko - vrati mi loptu, necu vise da se igram.  Decija posla. Nezrelo ponasanje.

za mene ovde i sad nema nazad ... slučaj peterson treba isterati !

a onda i dalje ...

Link to comment
Share on other sites

7 minuta ranije, parabolis said:

Evo da samo razjasnim svoj slucaj, zena se logovala sa mob telefona, a buraz je tada bio u nisu, nemam pojma kako se logovao, verovatno i on isto sa mob telefona, tako da o istim IP adresamanema reci, al ko meni veruje, debelom lali....

A o arsinima ne vred pricati, Stoncold tu nesto svasta pise, nikom nista, okej, nismo deca da se ljutimo, al ako ja odgovorim na provokaciju, a bila je provokacija, mene osine po nosu.

Tako da sam izvukao naravucenije....NE PISATI  -  NE KOMENTARISATI.

 

 

možda grešim , ispravi me , ali tvoj slučaj nema finansijski motiv i po meni je benigne prirode ...kažem možda grešim jer nisam pratio forum u to vreme ....ovaj drugi slučaj je sa drugačijom podlogom , direktnog uticaja na kupovinu 

 

Link to comment
Share on other sites

On 09/06/2016 at 9:07, macan said:

Najbolje je ne ulaziti u polemiku Koja se vodi Na nivou Kako rece neko - vrati mi loptu, necu vise da se igram.  Decija posla. Nezrelo ponasanj

Bas tako, eo malo da razvodnmo temu, u poslednjih par meseci slusam gospon Dominic Miller-a, impresionirao me je svojom emocijom koju unosi u kompozicije, poslusajte i uzivat cete....

Link to comment
Share on other sites

On 09/06/2016 at 9:09, lalelala said:

možda grešim , ispravi me , ali tvoj slučaj nema finansijski motiv i po meni je benigne prirode ...kažem možda grešim jer nisam pratio forum u to vreme ....ovaj drugi slučaj je sa drugačijom podlogom , direktnog uticaja na kupovinu

U pravu si, ja sam u slucaju "Audiolab 8200s" vec nahebo, ali sam zbog drugih/mladjih narastaja izneo svoj slucaj, i to je to, sto puta sam to naglasio.

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, parabolis said:

Bas tako, eo malo da razvodnmo temu, u poslednjih par meseci slusam gospon Dominic Miller-a, impresionirao me je svojom emocijom koju unosi u kompozicije, poslusajte i uzivat cete....

nemoj tako ... ostaće nam nerešeno pitanje i stalno će se ponavljati ista priča

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...