Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U odnosu na Sremske Karlovce sve je provincija,pa čak i Grosse Becherek :D

ontopic: zamesao sam jedno 10-15 limenki za kratku uspomenu u "gluvoj sobi" iz Češke,ali crni Kozel jeftinom restoranu sa samoposluzivanjem ostade u najboljem sećanju.

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, beatgoeson said:

Hm... prvi put sam zaradio ban, dobrovoljno ga produžio na neodređeno.

Sada, samo opomena. Ipak, nije loše. B) Pripisujem to Grimberger-u i nadahnutim sagovornicima. Ne postoji provincija, nego samo provincijalni duh. Živeli!:cheers

 

Žuti karton kao odgovor na klizeći :-)

A Macan i Savoo ništa ? 

Obožavam što administrator  uvek spasava falsifikatore od njih  samih ...

 

Link to comment
Share on other sites

@ljuba

administrator ( infidel ) ne spava , radio on svoj posao donekle dobro ...

ono što meni smeta je to što se moje sumnje i njegova reakcija poklapaju ali on to ne kaže javno i onda uvek imamo kod ostalih članova znak pitanja šta se u stvari dogodilo ...

Nalog "peterson" je banovan i to niko nije  javno rekao ....čim se nešto javno ne sankcioniše , greške se ponavljaju  ...

Sad opet imamo indicije da su nalozi "macan" i "savoo70" dupli ....moje kratko policijsko iskustvo mi govori da je to tako , mada nisam skroz siguran . Čim se povela priča oko toga Infidel je tu priču skratio i premestio tamo gde je niko ne gleda opet bez opomene nalogu "macan" i "savoo" a sa opomenama realnim ljudima koji tu i nisu nešto previše išli izvan uobičajenih zahebacija ...surokvl , beatgoeson i sondek ...to su sve realni ljudi ko ji su se malo zaneli , ništa strašno po meni ...

Zašto "macan" i" savoo"  nisu popili opomenu ?

Otkud to da je savoo sa 13 postova toliko zainteresovan baš za mene i moj slučaj ...kako to da je nalog milojkovojkoko isto tako kreiran i brže bolje dolete u moju temu da me bocka i zahebava ?

Da to nije neko smišljeno besan na mene ? Jel Vam se možda priviđa ko je to ? 

Ako jednom lupite rukom o sto i pokažete čvrstu nameru da se ovako šta ne dešava , onda postoje šanse da se stvari dovedu u red .

Ako uvek samo bacite kantu vode na vatru ona će se uvek vraćati i vraćati ...

 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, lalelala said:

@ljuba

administrator ( infidel ) ne spava , radio on svoj posao donekle dobro ...

ono što meni smeta je to što se moje sumnje i njegova reakcija poklapaju ali on to ne kaže javno i onda uvek imamo kod ostalih članova znak pitanja šta se u stvari dogodilo ...

Nalog "peterson" je banovan i to niko nije  javno rekao ....čim se nešto javno ne sankcioniše , greške se ponavljaju  ...

Sad opet imamo indicije da su nalozi "macan" i "savoo70" dupli ....moje kratko policijsko iskustvo mi govori da je to tako , mada nisam skroz siguran .

A upućuje li tvoje "kratko policijsko iskustvo" na to čiji bi to dupli nalozi mogli biti?

Iz tvoje diskusije zaključujem da je i Peterson banovan kao nečiji alter ego. Ko je original falsifikata? Nikad ne saznasmo.

 

p.s. upućujem izvinjenje pokretaču teme na off topic-u, ali ovde je otpočela (ili se nastavila) diskusija....

Link to comment
Share on other sites

@kuršum,

pa upravo to i ja kažem .... ne saznasmo a banovan je ...ako je administrator posegao za takvom ipak ozbiljnom akcijom i posle toga se "peterson"  nije javljao na neki drugi način da se buni , onda ispada da je akcija bila opravdana ali nedorečena do kraja . To čiji je alter ego bio u pitanju ostavljam adminu da kaže , ja sumnjam i gotovo sam siguran ali neću više da se izlećem ....onda sam to rekao ali je taj deo izbrisan i zato neću sad ponovo . 

Administrator je trebao javno da kaže zašto i kako je došao do takve odluke , ali nije to uradio i ja ga javno pozivam da to uradi ..

 

I ja se izvinjavam za off i neću više pisati ovde  ...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Ljuba said:

Ja sam admin, ostali su moderatori... samo da budemo precizni u prozivkama...

E onda sam ja pogrešio ...kad sam govorio admin , mislio sam na moderatora . Izvinite zbog moje greške !

Jel možemo da se nadamo javnim dgovorima na postavljena pitanja ?

 

Link to comment
Share on other sites

Jbt cime se vi ljudi bavite?

Ljuba je objavio nesto sto se zove (parafraziram) "novi nacin uredjivanja foruma". Pretpostavljam da ta pravila jos uvek vaze. To bi zacilo da se postovi ne brisu (osim onih koji sadrze psovke uvrede i sl.) vec ih moderator zacrveni i izrekne javno kaznu.

Ako je neko banovan zbog duplog naloga po logici stvari valjda se onda banuju oba naloga. Pretpostavljam da je taj Peterson banovan jer je nekoga iznapusavao ili nesto tako.

PS Lale po mom misljenju ciljas na pogresnog 😉

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...