Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

11 sati ranije, Željko 64 said:

......klasičan indijanac kome neko drma kavez...... Ovo je Hi Fi forum a ne klinika za duševno obolele i blago retardirane osobe......

On Thursday, January 07, 2016 at 9:24, Zexx said:

Bolje je ćutati i pustiti druge da misle da si glup, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju...

17 sati ranije, Zexx said:

Ko bi rekao da polupismeni trol-početnik ume da sastavi i rečenicu u kojoj se ne pominje famozni kineski DAC...:rolleyes:

Interesantno da redovno kad neko iznese drugačije mišljenje, odmah krenu uvrede.

Ne znam da li neki od novih članova deluje destimulirajuće ili ne. To možemo samo da nagađamo, ali primetih da je ovo redovna pojava.

Jedan od dvojice kojima je ovo upućeno sigurno nije inkarnacija nekog od kolega koji su banovani. Lično mislim da ni drugi nije, bar ne destimulacija, no ko zna.

Svejedno, ovakva komunikacija je loša praksa.

Link to comment
Share on other sites

47 minuta ranije, Kuršum said:

Interesantno da redovno kad neko iznese drugačije mišljenje, odmah krenu uvrede.

Ne znam da li neki od novih članova deluje destimulirajuće ili ne. To možemo samo da nagađamo, ali primetih da je ovo redovna pojava.

Jedan od dvojice kojima je ovo upućeno sigurno nije inkarnacija nekog od kolega koji su banovani. Lično mislim da ni drugi nije, bar ne destimulacija, no ko zna.

Svejedno, ovakva komunikacija je loša praksa.

O čemu ti pričaš, čoveče?! Ako misliš da je normalno da neko u svojih 40 postova, najmanje 10 puta na različitim temama predlaže jedan te isti model uređaja koji niti je video, a kamoli čuo, onda je ovaj svet definitivno otišao dođavola... Mani me tog dušebrižništva i političke korektnosti, ja stvari volim da nazovem pravim imenom koliko god bile neprijatne. Zbog takvih i sličnih budala se forum i pretvorio u najobičniju žabokrečinu... Što se tiče mišljenja o nepismenosti dotičnog, ne bih ništa promenio ni za jotu...

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Kuršum said:

Interesantno da redovno kad neko iznese drugačije mišljenje, odmah krenu uvrede.

Ne znam da li neki od novih članova deluje destimulirajuće ili ne. To možemo samo da nagađamo, ali primetih da je ovo redovna pojava.

Jedan od dvojice kojima je ovo upućeno sigurno nije inkarnacija nekog od kolega koji su banovani. Lično mislim da ni drugi nije, bar ne destimulacija, no ko zna.

Svejedno, ovakva komunikacija je loša praksa.

Znaš me i znaš da ne trpim gluposti. Ponekad takvim ljudima treba reći malo grublje i sa manje takta da bi shvatili. Prosto se osetilo da čovek samo provocira i više puta sam tražio da se tema zaključi ali moderator je ostao nem. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

59 minuta ranije, Zexx said:

O čemu ti pričaš, čoveče?! Ako misliš da je normalno da neko u svojih 40 postova, najmanje 10 puta na različitim temama predlaže jedan te isti model uređaja koji niti je video, a kamoli čuo, onda je ovaj svet definitivno otišao dođavola... Mani me tog dušebrižništva i političke korektnosti, ja stvari volim da nazovem pravim imenom koliko god bile neprijatne. Zbog takvih i sličnih budala se forum i pretvorio u najobičniju žabokrečinu... Što se tiče mišljenja o nepismenosti dotičnog, ne bih ništa promenio ni za jotu...

Ne branim ga, ali ima načina da se to lepše kaže. :-)

I ti ćeš se bolje osećati. Božić je, ne srdi se.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ukupno ogranicenje za upload po clanu je 100MB, Znaci ja sad nekako moram da brisem stare uploadovane slike, kako i sto...kad izlistam moje atacmente pored samo nekih postoji kanta za djubre...

Kakva glupost, sad treba osakatiti tamo neke postove da bih stavio neku novu sliku. Koriscenje nekih drugih servisa za upload slika njihovim linkovanjem je totalna glupost...i oduzima vremena vise nego sto je prihvatljivo..

Link to comment
Share on other sites

Na svim forumima na kojima obitavam, i stranim i našim, fotografije se prvenstveno kače linkovanjem na druge sajtove namenjene za postovanje fotografija, i vrlo retko se toleriše legarovanje fotki na sam server foruma gde se postuje. Inače bi se časkom probio limit u gb koji forum ima na plaćenim serverima.

Korisitm photobucket, ne da je nešto poseban, već je bio jedan od retkih koji su radili kada sam okačio prvu sliku na prvi forum.

Ovako to izgleda linkovano (klikom na sliku dobijate full ress, onako kako je na serveru gde ju je fotograf stavio):

Kopaonik02_resize_zps12547eef.jpg

 

...ili, ako nekoga zanima koliko je težak originalni Technics mat za 1210:

Mat2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...