Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Evo konstruktivnog predloga od Propheta, za početak, biće ih još 12 hlijada do sutra, na primer, kad se postavi post, mora da se refrešuje strana inače prikazuje isti sadržaj kao pre postavljanja komentara.

Drugo, jel može da se svi linkovi ka youtube prikažu u formi linka a ne kao preview koji na telefonima učitava ko puž, pa ko voli da gledi youtube neka klikne na link i raspadne se na youtebeu od uživanja?

Link to comment
Share on other sites

Ako mogu avatari da budu trouglasti, ne bi bilo greda. Ovako zaokrugljen, imam utisak da sam oćelavio. Denis, doduše, izgleda bolje nego ikad.

Sledeće, pokušaj vraćanja kursora na neko mesto u prethodno otipkanom tekstu na android telefonu stvara želju da skoknete na večeru dok se komanda ne izvrši.

 

 

Edited by trotter
Link to comment
Share on other sites

Kao i svaki facelift (ne samo kad je ovaj sajt u pitanju) sad je ružnije. Ne znam da li je stvar navike ili već šta drugo, ali meni je uvek ono staro bilo bolje.

Usput, sad mi je čekirano da vidim nove postove samo od moje poslednje posete i pokušavam da vratim daily view, a neće da se čekira.

Link to comment
Share on other sites

Kao i svaki facelift (ne samo kad je ovaj sajt u pitanju) sad je ružnije. Ne znam da li je stvar navike ili već šta drugo, ali meni je uvek ono staro bilo bolje.

Usput, sad mi je čekirano da vidim nove postove samo od moje poslednje posete i pokušavam da vratim daily view, a neće da se čekira.

Боље, лепше, а биће и прегледније када се навикнемо - мен се ђасви :)

Link to comment
Share on other sites

 Ne znam da li je stvar navike ili već šta drugo, ali meni je uvek ono staro bilo bolje.

Meni nije uvek staro bilo bolje, u ovom slučaju nema spora - od ovoga jeste.Sredice se vecina stvari, ne sumnjam, ipak, nekako imam utisak da ova verzija na funkcionalnom nivou nece biti ni blizu stare verzije. Na vizuelno se covek brzo privikne, funkcionalno ce biti problema, ovo cini mi se previse štuca u startu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...