Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Sto bi strikane  voleo samo jednom da se spandjas sa njim da ti dodje u kucu  ,  dal u goste kao satro drugar kao sto je uostalom kod svih i dolazio  , dal slucajno odnosno pre  namerno kao kod mene  preko kp . Veruj mi na rec   <_<  ne bi  ti  on bio tako zanimljiv kao sad . U pitanju je pre svega izuzetno los covek,  bez obzira kako ga ti i neki ovde dozivljavaju

 

:D:P:D

 

Dosao ti u kucu i nije se predstavio ko je stvarno ? Pravi Панкер - Oridjinale.

 

Shuki moras da budes svesan chinjenice da kad primas Панкерa u kucu da ce najverovatnije traziti da pije rakiju,a ti imash dobru rakiju,a kad popije rakiju najverovatnije ce se iseci sa onim zhiletima i zihericama koje nose okovrata,te ce iskrvariti na tepih,a kad vidi krv bice i rigoleta - po tepihu,a kad ga odvedes u kupatilo da se uljudi najverovatnije ce ti pojesti sapun.

E sutradan kad dodje sebi posle svih krkachina on ce da napishe na forum kako Dyngosi sviraju ko da su prekriveni jorganom i to mokrim i da samo bobonja neki bas(naravno u takom stanju ne bi chuo ni spejs shutle kad uzlece uzbrdo) i da ti uvredi mezimce,a ti da se potrishesh.

 

Naravulechenije - ne primaj Панкерa u kucu.

 

MvcHsA5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni nikako nije jasno kako vama nije jasno da ja uopste ne branim tog Vule brata, niti da ga nesto posebno obozavam i cenim. Ne poznajem ga.

Jednostavno, za forum je koristan, sa moje tacke gledista, kao korisnika foruma.

Sa druge strane, ne zelim da upoznam ni bilo koga drugog sa foruma, da mi dolazi u kucu ili da mu ja dolazim u kucu. Makar taj bio sve suprotno od Vula koji je mnogo los covek.

Koliko vidim, nije problem uopste napisati za nekoga da je los covek, svasta se jos ovde pisalo o drugima posle tih forumskih druzenja. Sve divno i divnije, tako da bih ja ipak da se mi zezami i druzimo na forumu, a vi sto se druzite po kucama ogovarajte se kad ste u cetiri oka a ne ovde.

Link to comment
Share on other sites

Meni nikako nije jasno kako vama nije jasno da ja uopste ne branim tog Vule brata, niti da ga nesto posebno obozavam i cenim. Ne poznajem ga.

Jednostavno, za forum je koristan, sa moje tacke gledista, kao korisnika foruma.

 

Strikane svaku tvoju potpisivam i jos neshto da dodam,a to je sledece pa da ne duzim bicu kratak i eto to je to.

 

Elem Destabilizaciju sam pocheo da gotivim kad sam svatio da je godishte moje i tvoje Strikane i da je rodjen par dana pre mene u opako oshtru zimu 70 i shes-te.

A te zime 70 i shes-te udari Josif,a Jozhek mu odichno reche - ne i Panchev Darko dade odluchujuci gol u produzhecima protiv Chelsija i uzesmo svetcko prvenstvo u kajaku na divljim vodama

 

 Ui9oELA.jpg        Ui9oELA.jpg

 

 

Dal je bilo bolje za vreme Druga Destabilizacije ?

Link to comment
Share on other sites

Meni nikako nije jasno kako vama nije jasno da ja uopste ne branim tog Vule brata, niti da ga nesto posebno obozavam i cenim. Ne poznajem ga.

Jednostavno, za forum je koristan, sa moje tacke gledista, kao korisnika foruma.

Sa druge strane, ne zelim da upoznam ni bilo koga drugog sa foruma, da mi dolazi u kucu ili da mu ja dolazim u kucu. Makar taj bio sve suprotno od Vula koji je mnogo los covek.

Koliko vidim, nije problem uopste napisati za nekoga da je los covek, svasta se jos ovde pisalo o drugima posle tih forumskih druzenja. Sve divno i divnije, tako da bih ja ipak da se mi zezami i druzimo na forumu, a vi sto se druzite po kucama ogovarajte se kad ste u cetiri oka a ne ovde.

 

Msm, vratite Vuleta, izgibosmo od dosade!

 

Dobar :)

Slusam, samo, ubi ova kiša a na telefonu sve dosada do dosade... Ni ovde nije ništa zanimljivije, pa reko ja da predložim a vi kako oćete. A nećete.

 

Kako strikane tebi nije jasno a nama je svima jasno da ti je lik simpatican  , ispada onda da sam sebi nisi jasan . Ne kapiram ,  uopste i molim te da me ne shvatis pogresno  ,  jednostavno  sam si sve napisao sta mislis o coveku , .  Nije problem da ti je destimulacija  i njegovo pisanje zanimljivo - meni to ni malo ne smeta  , naprotiv imas pravo da mislis i i zelis  sta god ti je volja jer je ovde sloboda misljenja apsolutno zagarantovana  

 

. Rezime :

 

Da je koristan za forum bio bi i dalje na forumu ali posto ga vise nema znaci da su neki koji ovaj forum uredjuju  procenili da je potpuno beskoristan , kako za ovaj tako i za sve  ostale na kojima je u nekom od oblika kratko boravio

 

Sto se mene  i mog druzenja  sa kolegama sa foruma tice  mogu samo da kazem reci hvale i da  dodam da  je to jedno veliko bogatstvo za mene  , svi do jednog su svako za za sebe veoma kvalitetne licnosti  i ponosan sam sto sam ih upoznao i proveo lepo vreme sa njima i ovom prilikom ih sve pozdravljam  :wave2  :wave2  :wave2

 

Mnogo smo lepog vremena proveli zajedno da bi bilo drugacije  :cheers

 

a Boze zdravlje provescemo ga jos

Link to comment
Share on other sites

Ako ćemo pravo, MiÄela je joÅ¡ zanimljiviji, a i ne sećam se da je nekoga vredjao i ogovarao.

A imao je i lep avatar  :D

Pošto sam malko stariji "memorija pamćenja" me ne služi najbolje. :cool:

Da li se neko seća zaÅ¡to je "banovalo" MiÄelu?

 

NeÅ¡to mi se javlja, al ne mora da znaÄi. Da se nije opako zakaÄio baÅ¡ sa Vuletom? :)

 

Mnogo sam mator kao Å¡to rekoh. Elem, verovao sam da je Pedro autentiÄan lik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...