Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Gosn Trottere, ispravno ste zakljuÄili da je gosn Tajson poÅ¡izeo. Po meni sasvim opravdano. Ponudio sam i svoje viÄ‘enje razloga za to. Jedino neznam Å¡ta je bio "okidaÄ" za Å¡izenje jer se dogaÄ‘aj dogodio dosta davno.

     E onda je krenula lavina, Iluminati, KGB, NKVD,Al Kaida, (CIA je obdaniÅ¡te). Fasovo sam svaÅ¡ta Äak i neÅ¡to na stranom jeziku. I eto......... :ph34r:

 
Link to comment
Share on other sites

Shto jes' jes'.Ovo "ime" nekako hladno "slichi" (zvuchi),bez dushe i emocija i u srednjim i visokim i niskim,pa me tera da se ponasam ne prihvatljivo.

 

Poisovecujem se sa nekom kombinacijom pileta Kalimera i onog argentinskog doktora Ernesta.

 

Hehe, da. :)

 

Mene tvoj nick vise pocinje da asocira na nekog ko sedi iza monitora i kucka o ljudima koje nikad upoznao nije i desavanjima kojima nije prisustvovao. :) Niti cuo, licno, bilo sta od svega toga o cemu prica. Tek imao udela, 0%. 

I to sve cesce i uporenije. Cemu to? A da se, pri tome, ni malo ne vodi racuna ko se etiketira. 

 

Pravi primer Digital-nog doba.  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Hehe, da. :)

Mene tvoj nick vise pocinje da asocira na nekog ko sedi iza monitora i kucka o ljudima koje nikad upoznao nije i desavanjima kojima nije prisustvovao. :) Niti cuo, licno, bilo sta od svega toga o cemu prica. Tek imao udela, 0%.

I to sve cesce i uporenije. Cemu to? A da se, pri tome, ni malo ne vodi racuna ko se etiketira.

Pravi primer Digital-nog doba. :thumbsup2

Ne bi da ulazim u vasu diskusiju, niti da se mesam.

Ali mislim da je Digital sasvim ok momak uvek spreman da pomogne bez predumisljaja. S tim ne mogu bas svi da se pohvale ovde :)

Link to comment
Share on other sites

Ne bi da ulazim u vasu diskusiju, niti da se mesam.

Ali mislim da je Digital sasvim ok momak uvek spreman da pomogne bez predumisljaja. S tim ne mogu bas svi da se pohvale ovde 

 

Pa sta se onda mesas? :P

Niko ne osporava to da je Digital ok momak, niti da je spreman da pomogne. :)

Ovde se prica o necemu drugom, prilicno konkretnoj stvari. Ako nisi ispratio, aj' se lepo vrati par stranica unazad, pa procitaj. I jos pogledaj par njegovih postova u novijim temama u poslednjih dan-dva. Onda mozemo da nastavimo.  ;-)

Mada mi se sve cini da je ovo odgovor na Linn-Naim temu, je l'?  :xmas

 

@aaa zmaju!, Struja i Digital nisu jedan isti clan (covek). Posto post nije bas najjasniji. :)

 

@stoN_Cold, nemam..

Link to comment
Share on other sites

Pa sta se onda mesas? :P

 

 

...a sto  da se ne mesa? Pa i ti si na forumu malo duze od njega (mislim na Digitala) a evo solis pamet svima uzduz i popreko. Mislim, nemam ja nista licno protiv tebe, kazem onako. Uz to, uzivo si potpuno pristojan momak a ovde na forumu nekako prepametan, obracas se onako sa visine... ocinski; a ne prilici ti uzrastu. Sta ce ti to? 

Ja onako, iz najbolje namere....

Link to comment
Share on other sites

 

...a sto  da se ne mesa? Pa i ti si na forumu malo duze od njega (mislim na Digitala) a evo solis pamet svima uzduz i popreko. Mislim, nemam ja nista licno protiv tebe, kazem onako. Uz to, uzivo si potpuno pristojan momak a ovde na forumu nekako prepametan, obracas se onako sa visine... ocinski; a ne prilici ti uzrastu. Sta ce ti to? 

Ja onako, iz najbolje namere....

 

Ti se to uvredio nesto? 

 

Taj smajli, koji se plazi, jasno asocira je da u pitanju sala. Lepo obrazlozena u nastavku posta, koji nije u citatu.

 

Samim tim sto sam malo duze, valjda imam vise prava da se nekom obracam direktnije? Da ne pominjem da vecinu ljudi, koje sam pominjao, licno poznajem. I dobar deo te vecine zaista cenim i postujem. :) Za razlikju od kolege koji sve trpa u tu, vec famoznu, Mixer druzinu. A da nikom oci nije video. Vidim i ti si poceo sa primenjivanjem istog termina, bas je toliko dopadljiv? :) Ne znam ima li potrebe da i tebi skrecem paznju da je u toj "druzini" bilo makar 10 ljudi i da stvarno nije fer i korektno tako ih prozivati i razvlaciti po Forum-u. Ja pisem u svoje ime, ostali mogu, ili ne moraju da se jave. I meni je bilo pametnije da nista pisao nisam, al' ajd'. 

 

Hvala na komplimentu za ovo prvo. :) Za drugo, godina imam ponajmanje da bih nekom glumio oca. Prepametan mozda jesam, mozda nisam, valjalo bi uraditi neki test ili otici na procenu, tako nesto valjda. 

 

Ako me pitas sta ce mi to da se obracam tebi, u istom onom prvom postu, o tome cemo uzivo. Ili na pp, ovde tome nije mesto. Ocigledno je da si stvar potpuno pogresno procenio. :) I sisao na prilicno nizak nivo, kako u ovoj, tako i u "Exposure 3010s2 ili Naim Nait 5si ili Marantz PM8005" temi. Opet, ne radi se samo o meni, vec o skupu ljudi koje nepotrebno etiketirate. 

 

Nema tu najbolje namere, druze.  ;-)

 

P.S. Tema nosi naziv "Desavanja na forumu". Ovo sto se pise je u skladu sa temom. Bila bi greska i steta obrisati, svasta se moze videti ovde..

Link to comment
Share on other sites

Tema Desavanje na forumu nije mesto za skembice, kafanu i interne posalice vec za desavanja na forumu. Interne posalice ostavite za kafanu./ Dok cekate skembice.

Jedan spomene veceru a vas deset se nakaci sa glupim komentarima, vas deset iz Mixera, sve vas sem Rokijane licno poznajem. Poznavao bih i njega da nije slagao i ispalio za dolazak na pice... i onda vam jos smeta sto se bunim na drugoj temi jer neko pokusava  sistematski i tendenciozno da mi podriva posao a time i egzistenciju u neku ruku i to ne zbog firme ili kvaliteta robe vec zbog licne zavisti i zlobe. Cak ne smeta meni rezultat tih pokusaja jer rezultata nema ali mi smeta ta ljudska zloba vise kao pojava. Jel ja treba da tako nesto ocutim? Ti bi ocutao? Ma da, sigurno...

 

i nemoj da se zanosis, prepametan sigurno nisi, bar po mom misljenju, Ah da,.. :)

btw, kakva je ta strasna etiketa Mixer ekipa? Sta pokusavas da isprovociras? Reakciju ostalih kao bajagi etiketiranih? Da ti daju podrsku i stanu na tvoju stranu u ovoj diskusiji. Pa pametniji su oni valjda od toga? ;)

 

Dalju diskusiju mozemo kad se vidimo bude li raspolozenja.

Link to comment
Share on other sites

Samo ti nastavi da ljude oslovljavas glupim, dobro ti ide.  ;-)

One koje "poznajes" i one koje ne. Svih 10, ili koliko.

 

"Ah da" zvuci malo, hmm.. :)

 

Ovo prelazi granicu mog vaspitanja, ili inteligencije, ne bih se vise upustao u diskusije s tobom. :)

 

Prijatno ti bilo. 

 

P.S. Da dodam, posto tvoji postovi odaju pogresan utisak, mene ne poznajes. Preciznije, mi se ne poznajemo. Niti bih se dicio poznanstvom da je suprotno od navedenog, sad vec naprotiv. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne bi da ulazim u vasu diskusiju, niti da se mesam.

Ali mislim da je Digital sasvim ok momak uvek spreman da pomogne bez predumisljaja. S tim ne mogu bas svi da se pohvale ovde :)

 

Hvala Zustroy,jako mi znaci podrska mladih,ne iskvarenih clanova kao sto si ti.Ako vam treba pomoc za vas sam uvek tu,

 

oqRlUGY.jpgSc836p0.jpg                 F R A K   O F F

 

Nisam imao nameru da se vecerasa javljam posto ce uskoro "kraj utakmice",pa znas gledao si fudbal ekipa koja gubi sa 5:0 pochinje sa uvodjenjem "rezervnih igracha"(koji jure po terenu ko muva bez glave,reko bi covek sad ce da daju gol,a oni prime loptu,sapletu se i padnu - zato su i rezervni igrachi) i grubim startovima,pa bih da sacuvam "noge" za naredne zanimljivije utakmice,jer je ova za mene zavrsena.

 

Istina je da sam "pre nekog vremena" bio mnogo zanimljiviji,jer sam kao i mnogi dosao ovde da se druzim sa ljudima koji uzivaju u muzici kao i ja,da razmenim iskustva,nauchim nesto novo i bio odushevljen sa mnogim ljudima koje sam upoznao na ovom forumu.Medjutim kao i u svakoj "bajci" sunchan dan su pocele da menjaju munje i gromovi,poceo je da pada sneg.A kad padne sneg onda on ne pada da prekrije breg,nega da svaka zverka pokaze trag.

 

Pocele su zalbe mladih clanova koji su ekspres brzo dobijali na ovom forumu preporuke za kupovinu polovnih uredjaja,da se ti uredjaji brzo kvare,a onda jos ekspresnije preporuke ko da im te uredjaje popravi.U pocetku su bila makar pitanja tipa kolika soba,sta slusas od muzike itd. kao uvertira u predlog za kupovinu.Kasnije vise nije bilo ni toga,nego bap direktno - kupi ove zvucnike i ovo pojacalo.Ja sam to kosto rece jedan iz druzine "pazljivo snimao dok sam sedeo za monitorom" i postalo mi je zanimljivo da odradjeni majstori veoma dobro poznaju uredjaje koje su mladi clanovi kupili,veoma brzo su ih popravljali na opshte odusevljenje musterija kojima su uredjaje popravljali,ostavljajuci utisak da su odlicni serviseri.

Medjutim vremeno sam shvatio da su oni te uredjaje popravljali vise puta i da ih "poznaju u dushu",tako da znaju unapred gde je kvar i zato ga lako poprave.

Kap vode koja je prelila casu je veliko ne zadovoljstvo clana don Tajsona sa uredjajima koje su mu prodali(razbijeno pojacalo) odredjeni preprodavci i njihov navalentan odnos pre nego sto uredjaj prodaju(zivkanje svaki cas) i kasnija posleprodajna ne zaintersovanost(nemaju vremena,u zurbi) kad se postave pitanja sto je ovo ovako i sto ovo ne radi.

Ne bih se ja mesao u sve ovo(slicne stvari sam iskusio i na vlastitoj kozi),znam da ovaj svet nije idealan,ali sto rece Zika u "Jagodi u supermarketu" i don Tajson pre neko vece

 

BOLI ME NEPRAVDA - DOSTA VISE

 

SVIM MLADIM NE ISKVARENIM CLANOVIMA

 

DOBRO OBRATITE PAZNJU KAD KUPUJETE POLOVNE UREDJAJE.NEMOJTE TAKO OLAKO PRIHVATATI PREPORUKE SA OVOG FORUMA.POVEDITE SA SOBOM POUZDANOG,POZNATOG COVEKA "KOJI ZNA DA ZAVIRI ISPOD HAUBE".

 

Pozdrav od Digitala

 

phil_04.gif     Flying.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...