Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Sve bi bilo OK da Äovek iz Aurisa nije nastupio sa tolikom dozom arogancije. Å ta je oÄekivao? Pognute glave? 

 

Nisam bio u mogucnosti da procitam postove koje komentarisete, vec su bili izbrisani, ali mogu da zamislim kako je to izgledalo na osnovu dugogodisnjeg forumskog iskustva.

 

Moj utisak o Aurisu je da sam njihovu prezentaciju napustio nakon 3-5 sekundi boravka u sobi. Ulazeci u istu sam se mimoisao sa osobom koja je tu bila domacin i cuo doskocicu, koju je doticni uputio sa izrazito slavodobitnickim izrazom na licu nekom svom prijateju (pretpostavljam). Doskocica je bila u stilu: "Hej, molim te me podseti da ponesem onaj skriveni sub" :-) aludirajuci mozda na neverovatno voluminozan zvuk u Auris sobi (po njegovom misljenju). Mozda ce nekome ovo da izgleda / zvuci sumanuto, ali mene je to u startu nagnalo da ne boravim u istoj prostoriji sa doticnim. Takodje sam za tih 3-5 sekundi shvatio da i sto se samog zvuka tice, necu nista bitno propustiti.

 

Stradi i Miroslav Grozni su u drugoj temi jako lepe komentare napisali, sa kojima se u potpunosti slazem.

Link to comment
Share on other sites

Pojasnio bih:

 

Postovi i diskusija koja je obrisana u temi o sajmu je obrisana prvenstveno zbog neprimerenog pisanja AurisAudio-a, a ne zbog reakcija ostalih clanova na to pisanje. Posto Auris-ov post nije primecen na vreme (niko od moderacije nije bio online), sa njim su otisli i odgovori na njega.

 

Napomenuo bih da su odgovori nastali u okviru sat vremena od pocetnog posta, a da je brisanje usledilo dva sata od pocetnog posta, kada je diskusija primecena. 

 

Splitovanje uklonjenih postova u zasebnu temu nije svrsishodno, posto se sastoji uglavnom od odgovora na neprimereni post i daljeg prepucavanja. 

 

Posto je u pitanju novi clan (koji je, koliko se moze videti shvatio poentu i promenio stil pisanja), uradjeno je samo brisanje postova, sto ne znaci da za sledece ispade tog tipa nece uslediti odgovarajuce sankcije.

Link to comment
Share on other sites

DobrodoÅ¡ao nazad, Boki.  :thumbsup2

 

 

MisliÅ¡, dobrodoÅ¡ao, i hvala Å¡to si odmah otiÅ¡ao ??  :lol:

 

@ Scorpio

 

 

Ako želite da nas uverite da se niÅ¡ta ne krije, da je sve transparentno, lepo otvorite temu u sobi off-topic ili deÅ¡avanja na forumu, npr. naziva "Trash Can" ili "Waste Land" ili neÅ¡to sliÄno po sopstvenom izboru, tu prebacujte postove, i sve će biti crno na belo. To se tako radi na drugim forumima.

Link to comment
Share on other sites

Pojasnio bih:

 

Postovi i diskusija koja je obrisana u temi o sajmu je obrisana prvenstveno zbog neprimerenog pisanja AurisAudio-a, a ne zbog reakcija ostalih clanova na to pisanje. Posto Auris-ov post nije primecen na vreme (niko od moderacije nije bio online), sa njim su otisli i odgovori na njega.

Ovo ne odgovara istini. 

Link to comment
Share on other sites

@ Scorpio

 

 

Ako želite da nas uverite da se ništa ne krije, da je sve transparentno, lepo otvorite temu u sobi off-topic ili dešavanja na forumu, npr. naziva "Trash Can" ili "Waste Land" ili nešto slično po sopstvenom izboru, tu prebacujte postove, i sve će biti crno na belo. To se tako radi na drugim forumima.

 

Navedenu temu sam do sada video samo na jednom (domacem) forumu, tako da nisam siguran da je u pitanju opste prihvaceno resenje. U svakom slucaju, otvaranje tako necega zavisi od odluke administratora.

 

Ovo ne odgovara istini. 

 

Da li bi moglo neko pojasnjenje ove tvrdnje?

Link to comment
Share on other sites

Da li bi moglo neko pojasnjenje ove tvrdnje?

 

U stilu pisanja moderatora od par postova iznad:

 

Moli se administracija da nas ne vredja time sto brise nase postove sa obrazlozenjima da je to ucinjeno jer je neko drugi u stvari, a ne mi, pisao u istoj temi neprimereno. 

 

Rekao bih i ja da mi je ovo zadnji post, ali ispascu da lazem ako mi obrisu i ovaj, i onda prethodni ispadne poslednji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...