Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Stvarno ovo vršenje u krug mora da se prekine pa makar imali diktaturu.

1. Kad se Älan opominje uvek je obrazložen zaÅ¡to je opomenut.

2. Zavisi od stepena bezobrazluka

3. Nemam komemtar

Aleksandre nadi jedan primer da je moderator vredja Älana. Link moliću.

 

Ljubo, ne želim da ti dalje odgovaram jer vidim da nema neke svrhe, a ne bih da budem odgovoran za ''uvođenje diktature'' :D.

Veoma cenim slobodu iako to danas nije moderno.

Želim tebi i svima na forumu mir (duhovni ;) ), spokojstvo i uživanje u muzici...

 

Ima ovde s vremena na vreme i boljih tema i pametnijih rasprava...meni je samo žao Å¡to pojedinci ne mogu viÅ¡e da uÄestvuju u njima i zbog toga sam i pisao u ovoj temi, inaÄe je i meni smorno da vodim ovakve rasprave.

 

Trenutno sam u inostranstvu, pa planiram da obiÄ‘em par hi fi salona. Ukoliko uspem, možda napiÅ¡em neÅ¡to o tome...ukoliko u meÄ‘uvremenu ne ''zavedete diktaturu'' u tome ne želim da uÄestvujem ni kao posmatraÄ :D

Link to comment
Share on other sites

 

Trenutno sam u inostranstvu, pa planiram da obiÄ‘em par hi fi salona. Ukoliko uspem, možda napiÅ¡em neÅ¡to o tome...ukoliko u meÄ‘uvremenu ne ''zavedete diktaturu'' u tome ne želim da uÄestvujem ni kao posmatraÄ :D

 

Evo ja željno iÅ¡Äekujem da napiÅ¡eÅ¡ najzad neÅ¡to o haj-faju. :listen:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Vec godinama unazad se ponavlja isto, neko bude banovan, on i njegovi drugari se bune i kritikuju moderaciju, predvidjaju kraj foruma bez njih i slicne stvari koje pojedini ovde iznose,

i pogodite sta? Nista, forum i dalje postoji i radi punom parom. 

Svaki dan kad se ode na nove poruke od poslednje posete, ima dosta toga da se procita.

Tako da, dzaba samo sirite negativnu energiju, cemu to?

Link to comment
Share on other sites

Ako nikad nisam neÅ¡to podnosio to su Å¡lihtare a ovako uvlaÄenje moderaciji (mislim da je i njih ponekad sramota) uz joÅ¡ par povladjivaÄa odavno nisam video.

Svaka Äast uz pesmu ''...haljinicu boje Lila-y...'' 

 

Poštovani i dragi kolega,

poÅ¡to sam se prepoznao u ovom VaÅ¡em tekstu, evo odmah da Vam odgovorim: Moji postovi nemaju nikakve veze sa ''Å¡lihtanjem'' ili ''uvlaÄenjem'' moderaciji kako Vi to nazivate, jadino sa Äim imaju veze.. je iskljuÄivo sa zdravim razumom. Duboko sam ubeÄ‘en da red i disciplina jedino mogu da daju rezultate u svakoj sferi života, pa tako i na forumu. JavaÅ¡luk, anarhija, vredjanja ne podnosim i ako od toga ne možete dragi kolega da se uzdržite, najbolje bi bilo da ni ne posećujete forum. To bi bilo najbolje reÅ¡enje na obostrano zadovoljstvo, bolje bi bilo i za Älanove foruma, a i za Vas dragi kolega i VaÅ¡e živce, a i sebe ćete saÄuvati nepotrebne sekiracije. To, Å¡to se ja igrom sluÄaja slažem sa moderacijom i administratorom foruma po pomenutom pitanju, nema nikakve veze sa VaÅ¡im aluzijama na teoriju zavere, verujem da moje miÅ¡ljenje deli bar 90% Älanova foruma, ako ne i viÅ¡e. Za poÄetak, dragi kolega, predlažem da posetite moju termu ''POEZIJA - NajlepÅ¡i stihovi'', verujte da je Äitanje poezije dobro i za duh i telo, a možete npr. da oplemenite i svoj reÄnik i poboljÅ¡ate pravopis. Evo linka: http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/26898-poezija-najlep%C5%A1i-stihovi/ ..u svakom sluÄaju želim Vam dragi kolega, manje nerviranja oko banalnih stvari i dobro zdravlje! Živeli! :cheers

Link to comment
Share on other sites

 

 

i pogodite sta? Nista, forum i dalje postoji i radi punom parom. 

Svaki dan kad se ode na nove poruke od poslednje posete, ima dosta toga da se procita.

Tako da, dzaba samo sirite negativnu energij

 

 

Stvarno su zanimljiva desavanja na forumu :blah  i zamisli sta , apsolutno nisi u pravu za ovo sto si napisao. Sve je kontra od ovog. Jednostavno fale clanovi , kako ulogovani tako i novi, nedostaju kvalitetne rasprave a kad nema kvalitetne rasprave nema sta ni da se procita. Ne radi se o tome da li forum postoji - ne postoji , naravno   postoji on i trajace i postojace  ali bez ovoga o cemu pricam gubi se na kvalitetu. Za mene je kvalitet rada jednog foruma ovo o cemu sam pisao

Link to comment
Share on other sites

Vec godinama unazad se ponavlja isto, neko bude banovan, on i njegovi drugari se bune i kritikuju moderaciju, predvidjaju kraj foruma bez njih i slicne stvari koje pojedini ovde iznose,

i pogodite sta? Nista, forum i dalje postoji i radi punom parom. 

Svaki dan kad se ode na nove poruke od poslednje posete, ima dosta toga da se procita.

Tako da, dzaba samo sirite negativnu energiju, cemu to?

 

Potpuno si u pravu i potpuno podrzavam ovo sto ste napisali! :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Stvarno su zanimljiva desavanja na forumu :blah  i zamisli sta , apsolutno nisi u pravu za ovo sto si napisao. Sve je kontra od ovog. Jednostavno fale clanovi , kako ulogovani tako i novi, nedostaju kvalitetne rasprave a kad nema kvalitetne rasprave nema sta ni da se procita. Ne radi se o tome da li forum postoji - ne postoji , naravno   postoji on i trajace i postojace  ali bez ovoga o cemu pricam gubi se na kvalitetu. Za mene je kvalitet rada jednog foruma ovo o cemu sam pisao

 

ÄŒista teorija zavere i blaćenje foruma! Ako ste to primetili sto ste napisali, jednostavno i prosto zadenite neku konstruktivnu pricu i evo ja cu vam se prikljuciti. Prosto  ko pasulj, to vam sugerisem da ne bi ovaj vas post licio na npr, ovako nesto:

 

https://www.youtube.com/watch?v=kX6MDRoqfts

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se neviÄ‘eno preteruje sa tvrdnjom da je forum "nekad" bio mnogo bolji. ÄŒlan sam dugo i uvek je bilo nezadovoljstva i bilo je onih kojima neÅ¡to smeta. Smeta i meni Å¡toÅ¡ta od trenutka kad sam se uÄlanio, pa Å¡ta? Durio sam se i nervirao, kasnije shvatio da je to smeÅ¡no. Kad mi stvarno bude dokur.... jednostavno ću da odem i ćao, da kukam neću. Uostalom, svakodnevno uÄestvovanje na forumu bez nerviranja je nemoguća rabota pa sam proredio ulazak i pregled i super mi je. Nekad pauziram po viÅ¡e meseci, uglavnom po nekoliko dana, praćenje svaki dan je kontraproduktivno, zanimljive teme se ne dogaÄ‘aju svaki dan a ostatak svakodnevnim praćenjem nabija nervozu i tenzije jer se piÅ¡e samo o tome kako je sve loÅ¡e i nije bilo na "nivou"kao "nekad".

Najbolji savet koji je ovdaÅ¡nja moderacija pustila u etar je: ako vam se forum ne svidja (viÅ¡e niste u stanju da podnesete njegove oÄigledne nedostatke) izvolite ga napustiti. Najozbiljnije mislim. Å ta je onda bivstvovanje na mestu koje vam smeta ako ne mazohizam svoje vrste? Kome je bilo bolje "nekad" nego sad i ovo mu je nepodnoÅ¡ljivo, situacija je jasna. Pritom, kad je to bilo "nekad" i u Äemu je razlika u odnosu na sad?

Link to comment
Share on other sites

Poštovani i dragi kolega,

poÅ¡to sam se prepoznao u ovom VaÅ¡em tekstu, evo odmah da Vam odgovorim: Moji postovi nemaju nikakve veze sa ''Å¡lihtanjem'' ili ''uvlaÄenjem'' moderaciji kako Vi to nazivate, jadino sa Äim imaju veze.. je iskljuÄivo sa zdravim razumom. Duboko sam ubeÄ‘en da red i disciplina jedino mogu da daju rezultate u svakoj sferi života, pa tako i na forumu. JavaÅ¡luk, anarhija, vredjanja ne podnosim i ako od toga ne možete dragi kolega da se uzdržite, najbolje bi bilo da ni ne posećujete forum. To bi bilo najbolje reÅ¡enje na obostrano zadovoljstvo, bolje bi bilo i za Älanove foruma, a i za Vas dragi kolega i VaÅ¡e živce, a i sebe ćete saÄuvati nepotrebne sekiracije. To, Å¡to se ja igrom sluÄaja slažem sa moderacijom i administratorom foruma po pomenutom pitanju, nema nikakve veze sa VaÅ¡im aluzijama na teoriju zavere, verujem da moje miÅ¡ljenje deli bar 90% Älanova foruma, ako ne i viÅ¡e. Za poÄetak, dragi kolega, predlažem da posetite moju termu ''POEZIJA - NajlepÅ¡i stihovi'', verujte da je Äitanje poezije dobro i za duh i telo, a možete npr. da oplemenite i svoj reÄnik i poboljÅ¡ate pravopis. Evo linka: http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/26898-poezija-najlep%C5%A1i-stihovi/ ..u svakom sluÄaju želim Vam dragi kolega, manje nerviranja oko banalnih stvari i dobro zdravlje! Živeli! :cheers

 

Evo saću,samo da dovršim dela od poete i diplomate Pabla Nerude koji je umro na moj rodjendan 1973-e i odmah prelazim na Vaša dela i link koji ste mi ljubazno prosledili.

A da li ću posećivati forum ili ne to zavisi od kvaliteta istog i moje dobre volje a nikako od Vašeg ljubaznog saveta na kome sam Vam zahvalan.Živeo :cheers

Link to comment
Share on other sites

Ako iÅ¡ta može da upropasti forum to je samoupravaljcki duh i stalna kuknjava pojedinih Älanova.Moj im je predlog da umesto Å¡to seju negativnu energiju malo proÅ¡etaju do nekog salona,posluÅ¡aju neku spravu,neku dobru plocu,prenesu ovde svoje miÅ¡ljenje,odu ponekad na neki koncert i jave unapred nama zainteresovanim.Forum ne cini administracija,već upravo vi drage kolege.Kad je loÅ¡, loÅ¡ je zbog onih koji postuju.bez oftopica nema brisanja,brz vredjanja i svaÄ‘a nema banovanja,niti potrebe za uplitanjem moderacije.Upravo negativna energija koja se seje po ovakvim temama ,stalne provokacije i svadja sa kolegama,administracijom i reÅ¡avanje svog nezadovoljstva preko foruma su ono Å¡to odbija ljude od uÄešća,nekoliko mi je to već bivÅ¡ih Älannova reklo...Ova tema,kao i sve koje se bave forumom su mi omražene.predlažem kljuÄ teme .

Izvinjavam se na greškama,kuckam s mobilnog.

Link to comment
Share on other sites

 negativna energija

 

Nema negativne energije, sitna su ti slova na mobilnom pa ne vidiÅ¡ dobro.  B)

 

Naprotiv, recimo, ideja mog posta je bila pomiriteljska, ali je, izgleda, shvaćena kao kritika moderacije. ÄŒak mi se javlja da sam (opet) bio na korak od bana a da nisam bio svestan toga, kao i prvi put. Neprijatan je taj osećaj, kao da si u neprijateljskom okruženju i gaziÅ¡ po minskom polju. 

 

Zatim, forum jeste bio neuporedivo zanimljiviji, ranije. Mislim - šta se tu može. Vidim da ima još ljudi koje služi pamćenje. To je samo konstatacija i nije razlog da nas teraju sa foruma zbog nje.

 

Povremeno se nađe neka zanimljiva tema, dovoljan je razlog da se ostane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...