Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Ljubo hajde budi drugar pusti ovu dvojicu gresnika Kajza i Milosa sa nanogicama nazad na forum,mladi su to vozaci,vole da zalete -  i da se slupaju.Prvom da bude uslov svih uslova da ti se izvini javno na ovom mestu gde te je i uvredio i da zameni onaj ruzni avatar,stresem se kad ga vidim,a drugi da se na istom mestu izvini moderatoru Choweku.Fale nam dvojica,jedan digitalcima,jedan gramofondzijama za fudbal u parku.Veliki je park mnogo vise se trosimo i jedni i drugi sa igracima manje.Znam da trazim mnogo i da izazivam vlastitu sudbinu na forumu,ali isto tako znam da mnogim clanovima nedostaju,a verujem i tebi iako su ti oduzeli mnogo vremena za brisanje postova,a vremena za gubljenje znam da nemas.

 

Pozdrav od Dimnjacara aka Digitala.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je jeres za Ljubu i nadam se da mi nece uzeti za zlo, jer znam razloge njegove odluke, ali samo cu prokomentarisati nesto, apropos postova iznad.

Ovom forumu vise nedostaje jedan DVV, nego tri Milosa ! Tako da.. ili doslednost ili raspustanje skupstine, pa kud koji mili moji .

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ja sećam, Ljuba je dozvolio dvv-u da se vrati, a isti je bio banovan jer je Ljubi uputio ozbiljne pretnje i to e-mailom.

Kajz je trajno banovan zbog oÄigledne Å¡ale (''neslana'' ili ne u svakom sluÄaju bila je Å¡ala), a MiloÅ¡ zbog reÄi, parafraziram ''nismo ovce Äuvali zajedno....'', a tu frazu su nekada najÄešće koristile uÄiteljice kada im se uÄenik obrati neprimerenim reÄima ili tonom... 

 

Edit: sad videh gornji post koji je napisan dok sam ja pisao, da ne bude da je ovo upućeno autoru tog posta. Upućeno je Ljubi.

 

Edit 2: I da ne zaboravim: i od mene +1 za kompromis....i toleranciju.

Link to comment
Share on other sites

+1 za toleranciju, ali Ljuba je ne jednom pokazao da odluke koje je već doneo naknadno ne menja...

Problem ovog foruma nije toliko u netolerantnosti, koliko u ubrzanom "odlivu mozgova", pa se pretvorio u fejsbukoliku tvorevinu bez neke veće perspektive.

 

Ako je tako, po meni, to mu se ne može pripisati u vrline.

 

Mada, kao Å¡to rekoh, dozvolio je dvv-u da se vrati...

 

Neki su banovani, neki su se sami izlogovali i napustili su forum, deo ljudi i dalje redovno posećuje forum ali ne želi da postuje.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam opravdano odsutan nekoliko dana, upravo videh sta se dogadjalo. Nisam bas ukapirao sta i kako, ali dajem i ja glas da se preispita ban Milosa i Kaisera. Nisam video nikakvo upozorenje ili je mozda pobrisano? Aktivni su clanovi foruma, ucestvuju redovno u diskusijama, poznaju materiju. Ako je bilo nekog ozbiljnog narusavanja pravila, onda ok, sta znam. Nisam iz ovoga sto je ostalo u temi stekao utisak da je ozbiljna stvar u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Alexandre, nisam dozvolio da se vrati dvv, sam se vratio pod drugim imenom... prvo je imao username sa tackom na kraju. Ja sam samo bio naivan da pomislim da će biti pristojan, pa sam ga ostavio.

 

Ako hoćete mogu ja sve da odbanujem, a sebe da banujem.

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam... cela ova tema je postala besmislena. DIskutujete o tome koga biste vi banovali, a koga odbanovali. Još najbolje ankete da uvedemo. A zaboravljate najbitnije, vi se uvredite na daleko manje uvrede i odmah se glasno žalite... a moderaciji mogu da rade sve i svašta, da vređaju, pljuju, stavljaju crni flor, to je vama sve zajebancija.

 

Laku noć

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ako hoćete mogu ja sve da odbanujem, a sebe da banujem.

 

Niko to nije rekao. Generalno osim dvv-a ne sećam se da je iko bio u konfliktu s tobom, konflikti su nastajali izmeÄ‘u moderacije i Älanova, ti su (barem ono Å¡to mi znamo) uvek bezuslovno stajao na stranu moderacije umesto da budeÅ¡ neka vrsta krajnjeg arbitra (neÅ¡to kao drugi stepen). Zbog toga u stvari trpiÅ¡ posledice neÄega Å¡to nisi zapoÄeo...

Ako te interesuje Å¡ta Älanovi misle o tebi liÄno pogledaj npr. temu hi files show.

 

Samo da dodam... cela ova tema je postala besmislena. DIskutujete o tome koga biste vi banovali, a koga odbanovali. Još najbolje ankete da uvedemo. A zaboravljate najbitnije, vi se uvredite na daleko manje uvrede i odmah se glasno žalite... a moderaciji mogu da rade sve i svašta, da vređaju, pljuju, stavljaju crni flor, to je vama sve zajebancija.

 

Laku noć

 

Nisam siguran da je to baÅ¡ tako, voli i moderacija pojedine Älanove da ''ÄaÄne'' onako arogantno, s' visine...

 

Ali i da jeste tako, ipak su oni ''vlast'' i treba da budu trpeljivi jer forum postoji zbog Älanova a ne zbog njih.

 

Od ''vlasti'' uvek (s' pravom) tražimo da bude ''servis građana''. Međutim, ovo je ''Balkan'' ovde vlast stalno nešto kuka i žali se narodu...kao oni se ''žrtvuju za nas''... sve je to zamena teza. Jadni moderatori, pretpostavljam da nikoga nisi terao da bude moderator.

Da se razumemo, ja liÄno nisam imao većih problema, niti sam ulazio u rasprave sa moderatorima, naprotiv par puta sam uÄestvovao u temama koje su oni pokretali... Banovan sam samo jednom i nije me to pogodilo... ali mi je na primer komentar jednog moderatora koji imam u PP konverzaciji, upućen jednom Älanu, ''nek ti sad Aleksandar za 14 dana objasni razliku izmeÄ‘u banovanja i nemogućnosti pisanja postova...'', delovao najblaže reÄeno detinjasto i jadno.

 

Izvini ako sam smorio uÄešćem u ovoj temi. Malo sam razoÄaran jer sam veÄeras bio na ''testiranju'' jednog novog ureÄ‘aja u kućnom sistemu jednog Älana. Bilo je jako zanimljivo, ali nikome od 5 Älanova foruma koji su prisustvovali ne pada na pamet da napiÅ¡e ni reÄ o tome, iako se radi o veoma iskusnim Älanovima koji imaju Å¡ta da kažu i umeju to da napiÅ¡u....

Link to comment
Share on other sites

Malo sam razoÄaran jer sam veÄeras bio na ''testiranju'' jednog novog ureÄ‘aja u kućnom sistemu jednog Älana. Bilo je jako zanimljivo, ali nikome od 5 Älanova foruma koji su prisustvovali ne pada na pamet da napiÅ¡e ni reÄ o tome, iako se radi o veoma iskusnim Älanovima koji imaju Å¡ta da kažu i umeju to da napiÅ¡u....

Ovo je iskreno i najdobronamernije...

Ljubo, ako ti je ovaj forum iole bitna stavka u životu i želiÅ¡ da poživi Å¡to duže, okreni kormilo za 180 stepeni, inaÄe će se ovako kako ide slupati 1000%.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...