Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Alo Kim Džongovi, gde su postovi o Lenonu? IÅ¡Äezli, ponovo bez reÄi? Da nije pokretaÄ teme tražio da se obriÅ¡u slike sa Joko i maÄkama? Otkud Politbiro zna Å¡ta je Ston imao na umu kada je pokretao ovu temu? Topik se zove "DeÅ¡avanja na forumu" - juÄe se deÅ¡avalo da su Älanovi imali Å¡ta da kažu o retardiranom Harisonu i baba Polu. ZaÅ¡to je to obrisano? 

Link to comment
Share on other sites

Miloše, džaba se nerviraš i postavljaš pitanja...konkretan odgovor nećeš dobiti, bar Ti ne, s obzirom da na ovom forumu definitivno postoje korisnici koje određena moderatorska ekipa ne voli i oni koji uživaju povlašćen status i kojima se gleda kroz prste.

Jbga, forum je privatno vlasniÅ¡tvo i vlasnik je sve i svja, a on je nebrojeno puta pokazao svoj stav, tako da je suvislo Äak i ovo Å¡to sada piÅ¡em, ali ponukalo me, pa rekoh...

Link to comment
Share on other sites

Miloše, džaba se nerviraš i postavljaš pitanja...konkretan odgovor nećeš dobiti, bar Ti ne, s obzirom da na ovom forumu definitivno postoje korisnici koje određena moderatorska ekipa ne voli i oni koji uživaju povlašćen status i kojima se gleda kroz prste.

Jbga, forum je privatno vlasniÅ¡tvo i vlasnik je sve i svja, a on je nebrojeno puta pokazao svoj stav, tako da je suvislo Äak i ovo Å¡to sada piÅ¡em, ali ponukalo me, pa rekoh...

 

Ne bi trebalo da bude tako (mada svi znamo gde živimo): ''...internet forum sa registrovanim domenom i vlasnikom smatra se javnim informativnim prostorom, jednako kao društvene mreže, blogovi i ostalo. Dakle, važe ista pravila kao za bilo koji medij, štampani ili elektronski...''

Link to comment
Share on other sites

Ja predlažem da tvoju valjevačku duhovitost istresaš na nekoga sa kim si čuvao ovce.

 

Post uvredljive sadržine prijavljen administratorima.

Miloše, ovo što ti je Chowek napisao uopšte nije uvredljivo, sa druge strane ti si dosadio ama baš svima, a ozbiljno si uvredio moderatora tj. jednog od domaćina ovog foruma.

Sledi ti trajni ban.

Link to comment
Share on other sites

Izvini Rajo, MiloÅ¡ non-stop vredja i pokuÅ¡ava da ponizi Älanove foruma, mene pogotovo a da ga pre toga nisam isprovocirao. SaÄuvao sam sve njegove uvrede, kao i moje prema njemu.

Veoma bih bio srećan ako se viÅ¡e nikad ne pojavi na forumu, ni u vidu klona !!! Od njega niÅ¡ta lepo nisam nauÄio !

Link to comment
Share on other sites

Znam da ga ne doživljavaÅ¡ tako, nisi nikad upao u konfrontaciju sa njim. Svakoga poÅ¡tujem i cenim prema zaslugama. Moj posao zahteva da budem izuzetno strpljiv i smiren, i uspeva mi - godinama. MiloÅ¡ jednostavno nije za ovaj forum, ponaÅ¡a se nadmeno, nezrelo.  Ovaj forum shvatam kao mesto gde izadjem, porazgovaram sa drugarima, saznam neÅ¡to novo ... Dojadio mi je sa 1210, srećom da je malo olabavio sa maÄorom. Stvarno volim da Äujem većinu ljudi sa ovog foruma, ali on je preterao. Zadrto, osiono ponaÅ¡anje ne podnosim. Uostalom, vrlo malo ljudi se ovde poznaju liÄno (osim BG ekipe ), da bi neko tako maliciozno vredjao druge Älanove na daljinu. Beogradjane verovatno ne sme, a mi brdjani smo mu daleko, pa mu se može ... Putuj MiloÅ¡e  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Miloše, ovo što ti je Chowek napisao uopšte nije uvredljivo, sa druge strane ti si dosadio ama baš svima, a ozbiljno si uvredio moderatora tj. jednog od domaćina ovog foruma.

Sledi ti trajni ban.

 

Nisam razumeo, da li je Miloš trajno banovan ili mu sledi trajni ban u budućnosti?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...