Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Obrisan flame.

 

Ako može jedno pitanje.

Osim Å¡to je ''obrisan flame'', da li je neko banovan?

Zanima me poÅ¡to sam jedno vreme uÄestvovao u ''raspravi'', a ne znam Å¡ta se dalje deÅ¡avalo.

Koliko se sećam jedan Älan je uvredio MiloÅ¡a na vrlo primitivan naÄin, na Å¡ta smo reagovali kolega Krsh i ja, a ne znam Å¡ta je posle bilo.

Ne znam da li je MiloÅ¡ neÅ¡to pisao, pa me je zaÄudilo kada mi je jedan kolega danas rekao citiram: ''MiloÅ¡ je banovan jer je reagovao na seljaÄizam''.

Zanima me samo ako je to taÄno, zaÅ¡to je Äovek banovan kada mu je upućena uvreda koja je toliko primitivna.

Link to comment
Share on other sites

Bolje je pitanje da li moderatorska ekipa uopÅ¡te viÅ¡e postoji ili razne spodobe mogu da vreÄ‘aju i lupetaju Å¡ta im padne na pamet. Zbog ovakvog i ovakvog posta na svakom forumu u univerzumu se dobije Å¡ut-karta forever and ever.

 

Ne bih bas rekao da je doticni naivan, a ovo mu nije prvi put.

Znaci savetujes da se neko najuri zbog pristupa koji i sam upraznjavas...

Evo ja da se pitam ovo gore bi mi bilo sasvim dovoljno da neko dobije sut-kartu, kao sto on predlaze.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je Miloš nešto pisao, pa me je začudilo kada mi je jedan kolega danas rekao citiram: ''Miloš je banovan jer je reagovao na seljačizam''.

Zanima me samo ako je to tačno, zašto je čovek banovan kada mu je upućena uvreda koja je toliko primitivna.

 

Miloš nije banovan.

Link to comment
Share on other sites

Tu je ringe, nego sam na odmoru, pa se viÅ¡e kupam i sunÄam ovde na Tasosu nego Å¡to sam online...

 

PriÅ¡tedi pariice pa pravac u Solun, imaju odliÄne prodavnice ploÄa: 

 

Thessaloniki-Record-Stores.jpg
 
"It would be very weird if a city like Thessaloniki with such a musical legacy didn’t have good independent record shops, wouldn’t it? Fortunately, there are plenty for us to brag about and for you to search out.
 
Despite mp3 and file-sharing predominancy on music industry, there are plenty of loyal fans holding the actual vinyl or plastic in their hands. These are who keep independent record stores of Thessaloniki alive. We round up five of the best of them, always in our opinion."

 

http://www.enjoythessaloniki.com/thessaloniki-independent-record-stores/

Link to comment
Share on other sites

PriÅ¡tedi pariice pa pravac u Solun, imaju odliÄne prodavnice ploÄa: 

http://www.enjoythessaloniki.com/thessaloniki-independent-record-stores/

 

Svakako ne propustiti i tri radnje, praktiÄno u nizu, u peÅ¡aÄkoj zoni u Dimitris Gounari ulici (pogotovu prvu i treću, s koje god strane :) ). Jedna je Äuveni "Zaharias", a treća je (sudim po kesama) iz "lanca" "OnStage" (dobro je imati neki spisak poÅ¡to im nisu sve ploÄe u radnji). 

"Vinyl Mania" (mislim najstarija od svih), u gornjem delu ulice (pa sa strane), je svake godine sve loÅ¡ijeg izbora. Å teta. 

Obratiti pažnju i na sve veći broj vinila u loÅ¡em stanju (nije tako bilo ranije). 

 

post-9577-0-59982600-1404647367_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...