Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Za ovo malo vremena koliko sam Äitao, dvv je bio korektan i ako možda ne zna sve, na mene je ostavio utisak da dovoljno poznaje materiju. Pomalo je bezvezan ovaj osvetoljubljivi naÄin. Slažem se da nije lepo ono Å¡to je dvv pisao u par zadnjih postova koji su prethodili banu. U onoj temi sa tjunerom, vlasnik foruma je iskoÄio niodkuda i podbo Älana dvv. Moguće da mu se nakupilo jednostavno. Ovaj nije hteo da ostane dužan, i to je to. Barem sam ovakav utisak stekao.

Elem, nema potrebe da branim nikoga.

Link to comment
Share on other sites

I

Ringerajo, zapravo nisam bio efikasan. Ovo mu je drugi nalog, prvi je koristio pre 8-10 godina, tada je pretio... Sad je samo bio nevaspitan.

Obuzdati popiždjeli um nije lako.

Makar ti, kao administrator bi to trebao da makar pokušavaš. Sudi kako hoćeš, ali jezik i um obuzdavaj.

Sramota!

Link to comment
Share on other sites

Moje skromno miÅ¡ljenje da i nije bio baÅ¡ neki razlog za trajni ban. Pre se Äini da je ban (taÄnije motiv za isti) kumulativne prirode, tj. da se skupljalo, pa je saÄekan na krivini. Tim pre Å¡to se, Äitajući tok komunikacije, stiÄe utisak da je cela rabota nekako iznuÄ‘ena.

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne cudim, ocekivao sam to. Bilo je samo pitanje dana, kao sto rece Kursum, prebrzo je usao u krivinu i tras !

 

Meni dvv nista manje nije smetao, od par samoproklamovanih zastitnika foruma i dezurnih hejtera, koji njemu pripisuju egocentrizam, a ne citaju sebe, kako pisu i kako se odnose prema ostalim clanovima foruma, koji po njima ne zasluzuju da bitisu ovde, jer, jelte, ovde je sve sam krem i intelektualna elita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...