Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Ja samo iznosim cinjenice a to sto neko u svemu vidi teoriju zavere, sa tim ce morati sopstbenim snagama da izadje na kraj.

Ja vredjam? Gde? Koga?

 

Sto se tebe tice, da imas obraza, uputio bi mi (a i ostalima) izvinjenje sto si svojom izjavom izazvao zbrku na doticnoj temi i mene dodatno optuzio za zloupotrebu fotuma u licne svrhe. 

Link to comment
Share on other sites

@Sonichammer : Ajde, lepo te molim, ne potsecaj. Ako zamolim njega da dalje ne komentarise, trebalo bi da znas da to vazi i za tebe. Uostalom i za sve.... Jasno mi je da se vas dvojica ne volite, ali bez potrebe da pokazujete stalno na onog drugog i trazite da on bude uklonjen.

@srdjan_c Isto vazi i za tebe, kad kazem za sve. Ja nikoga ne branim ovde, sem civilizovane diskusije. Ako mislis drugacije, slobodno se i ti zali adminu.

 

 Ja pokusavam da vas nateram da postujete forum kao mesto civilizovane diskusije. Ako vam se ne svidja moj nacin moderacije, nije problem da :

  • Svi koji nastavite da diskutujete o tome, a u skladu sa gore citiranim pravilima, budete kaznjeni.
  • Svi koji se ne slazete, opet u skladu sa pravilima, napisete mail adminu.

 

 Zakljucana tema za admina, nije dalje podlozna diskusiji ZA BILO KOGA. @Ljuba je veliki decak, snaci ce se on. :DSve zalbe na racun moderacije uputite, po pravilima, adminu. Svaka dalja diskusija na ovu temu bice resena privremenim uklanjanjem sa foruma, na sta se, naravno, takodje mozete zaliti adminu. Ja imam nameru da, kad vidim da ovo radite, nadjem nacina da vas nateram da se ponasate pristojno bez tuzakanja i bez toga da vam cilj bivstvovanja ovde bude da nekog drugog udaljite. Ako ne znate da civilizovano diskutuje, naucite - ili pronadjite drugi forum.

 Za pocetak, naucite da diskusija na hi-fi forumu ne ukljucuje ad-hominem napade. Nije tesko. Kome bude tesko, kazem, moze da dobije odmor od foruma da ga ne ometa u ucenju....

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, nkrgovic said:

 Zato sto tebi nije niko dao pravo da moderises diskusiju na forumu. Ti otvaras teme za prebacivanje i ti naredjujes gde ce sta da stoji? :) Zato je zakljucana. Moderacija ne "premesta" poruke na taj nacin. Ako ti se ne svidja, slobodno se obrati adminu.

 Takodje, tema koju spominjes je zakljucana jer, po mom misljenju, zahteva da Admin odbrati paznju na nju. Ako on odluci da ima mesta daljoj civilizovanoj raspravi, on ce je otkljucati.

- Ako se ne slažete sa načinom vođenja foruma, potražite druge forume na internetu!
 
 Dalje komentarisanje na temu "ne slazem se sa nacinom vodjenja foruma" ce biti smatrano direktnim krsenjem pravila - koja jasno kazu da ta tema nije podlozna ovakvoj raspravi.
 
 Ponovo, apsolutno je moguce da ja gresim, pa samo izvoli pisati adminu. Meni ne smeta da on to resi drugacije. Imas i mail u dnu pravila.

 

 

Nije nista od ovoga sto si napisao. 

Otvorio sam temu odgovarajućeg imena (Deponija - mesto gde se odlaže i eventualno spaljuje smeće) da bih na njoj ostavljao odgovore na neprestano neprekidno i nepregledno opoganjivanje svake teme u kojoj se skriveno ili otvoreno nasluti neki trgovački ili drugi interes, umesto daljeg trolovanja jedne od najpopularnijih tema u novijoj istoriji foruma na kojoj su na desetine forumaša stvarnih entuzijasta i sličnih ostavili nemerljiv pozitivan doprinos na blizu 70 strana. Stvarno neću da se prepucavam na takvoj temi sa iskompleksiranim jadnikom koji laže ljude otkako je ušao u audio biznis, setimo se samo ubeđivanja da je iverični entry level Pro-Ject koji je tada zastupao bolji gramofon od 1210.

Ljubi naravno da neću da pišem niti me zanima šta ćete da uradite sa ovim forumom. Ako vi mislite da tona fekalija i provociranje ne zaslužuje da bude obrisana, ko sam ja da vam bilo šta pričam. 

 

Fuj!

 

Edit - ovo sam pisao u vreme kada si okačio zabranu dalje diskusije, ali pošto je diskusija sa tvojim postom koji je barem za mene netačan, imam pravo da odgovorim. Ako nemam, briši, banuj.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, nkrgovic said:

@Sonichammer : Ajde, lepo te molim, ne potsecaj. Ako zamolim njega da dalje ne komentarise, trebalo bi da znas da to vazi i za tebe. Uostalom i za sve.... Jasno mi je da se vas dvojica ne volite, ali bez potrebe da pokazujete stalno na onog drugog i trazite da on bude uklonjen.

@srdjan_c Isto vazi i za tebe, kad kazem za sve. Ja nikoga ne branim ovde, sem civilizovane diskusije. Ako mislis drugacije, slobodno se i ti zali adminu.

 

 Ja pokusavam da vas nateram da postujete forum kao mesto civilizovane diskusije. Ako vam se ne svidja moj nacin moderacije, nije problem da :

  • Svi koji nastavite da diskutujete o tome, a u skladu sa gore citiranim pravilima, budete kaznjeni.
  • Svi koji se ne slazete, opet u skladu sa pravilima, napisete mail adminu.

 

 Zakljucana tema za admina, nije dalje podlozna diskusiji ZA BILO KOGA. @Ljuba je veliki decak, snaci ce se on. :DSve zalbe na racun moderacije uputite, po pravilima, adminu. Svaka dalja diskusija na ovu temu bice resena privremenim uklanjanjem sa foruma, na sta se, naravno, takodje mozete zaliti adminu. Ja imam nameru da, kad vidim da ovo radite, nadjem nacina da vas nateram da se ponasate pristojno bez tuzakanja i bez toga da vam cilj bivstvovanja ovde bude da nekog drugog udaljite. Ako ne znate da civilizovano diskutuje, naucite - ili pronadjite drugi forum.

 Za pocetak, naucite da diskusija na hi-fi forumu ne ukljucuje ad-hominem napade. Nije tesko. Kome bude tesko, kazem, moze da dobije odmor od foruma da ga ne ometa u ucenju....

Ne dozvoljavam da me trpaš u isti koš sa čovekom koji ima komercijalni interes i neistomišljenike vređa.

Link to comment
Share on other sites

 Zbog odgovaranja na post u kome mu je eksplicitno receno da dalje ne odgovara (i koji je pri tom sam citirao), anubis ce odustvovati sa foruma do dana drzavnosti.

 Posto srdjan_c ima problem da se uozbilji, i misli da zabrane ne vaze za njega, dok iskazuje ostar protest, pravice mu drustvo.

 Pristojna diskusija i postovanje pravila ce ostati ovde kao kriterijum. Ako vam se ne dopada kako neko pise, ne citajte, ignorisite ga, ne odgovarajte i ne pravite od toga raspravu. Nemamo mi vremena i zivaca da satima cistimo forum od vasih prepucavanja. Sve sto dozivete "kao provokaciju" - ignorisite i svi srecni.

Link to comment
Share on other sites

Уреду, исправно. Поновићемо након одмора.
Није била поента на одређеном члану, него како се скоро сви понашају када је лични интерес у питању, а када је туђи.
По правилу, прозивају и бране се они који немају право на то јер су и сами тако поступали.
Ал памет је плитка, па се све заборави.
Ја сам школу научио још на првом посту овог форума. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10.2.2020. at 15:09, nkrgovic said:

  Ne prozivajte clanove na odmoru, nije korketno.

Sasvim saglasan ali imam i pitanje: mene su u jednoj temi dok sam bio na “odmoru” i prozivali i vredjali. Hoces li aKo postavim link, obrisati prozivke i sankcionisati vinovnike koji su vredjali?

 

Jos jedno pitanje ako smem?

Pre oko 24h sam napisao po jedan post u tri razlicite teme. Normalne, dobronamerne, bez tenzije i bilo kakvog flejma.

Sva tri posta su nestala, obrisana.

Mogu li znati zasto?

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Џабе кречиш, ја указао и дао линк ка посту који је чист пример злоупотребе форума конкретно оглашавања свог уређаја противно правилима и који је поред тога већ оглашен у регуларном делу форума, па је мој пост обрисан а онај који је противан правилима уредно остао да служи подметнутој сврси.

Јеси ли се вратио са одмора сам или са другарима? :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Није баш технички проблем, више питање.

Дали се може на форуму embed-ирати SoundCloud плејер како то ради са YouTube-ом?

Питам зато што желим да илуструјем пар радова у мом систему са пар аудио клипова дужине 3-5 секунди. Ради се о "ауторским" клиповима, ја сам их снимио - а снимио сам само шум лежаја.

Не ради се о "copyrighted" материјалима.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...