Jump to content


Novi način uređivanja foruma


Ljuba

Recommended Posts

Ovaj Forum je, kao i svaki drugi, proizvod rada forumaša, a ne moderatora. Dakle, kad nešto ne valja, krivi su forumaši i, što su krivlji, to više vole da kritikuju moderaciju.

Mis'im, hajde da malo pogledamo sebe, a ne druge

 

 

Da, ali ne može se od ****** pita napraviti.

 

 

Htedoh reći, ne mogu moderatori od ****** pitu da naprave.

 

Ako je Forum loš, to je zato što smo mi loši.

 

Zanimljiv pogled.... sta bi rekao na primjer o drzavi u kojoj zivis i ljudima u njoj?

 

Moderacija "bira" ko ostaje a ko nestaje.

 

A kad malo razmislim, djelomicno si i u pravu, kad bi vi (pazi ne mi) prestali da podrzavate pojedine clanove zbog nekih usluga i objektivno pisali, ne bi bilo (tolikih) problema. Ali, nekom treba zalemiti/odlemiti, sastaviti, osvjeziti, kunstruisati, nabaviti, poslati,.... pa ne bi da se kace nego je Klimo Takojevic idol mnogih.

Link to comment
Share on other sites

Ne delimiÄno, nego sam sigurno u pravu.

Ali, slaba je vajda od toga.

Nisam pratio forum godinu i po dana, baš zbog nezdrave atmosfere. Činilo mi se da sam pokušavao da je popravim, ali, moguće je da sam grešio u tome. Svako je sam sebi slepa mrlja.

 

Sad, kad sam se, kao, vratio, ne mogu viÅ¡e ovaj forum ni na koji naÄin da shvatim ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

ObaveÅ¡tavamo cenjene Älanove foruma da krećemo sa novim sistemom ureÄ‘ivanja foruma.

 

To :thumbsup2.

Jos kad bi "pustili na slobodu" clanove koji su privremeno ili trajno "utamniceni" iz ideoloskih razloga i ubedjenja,a koji istinski nose u srcu HiFu.

E kud bi sreci mojoj bio kraj.Pritisnem plavu ikonu,otvori se forum,a u dnu 200 aktivnih clanova.

Blizi se Savindan,pravo vreme za pomirenja - abolicije.I predsednici drzava puste - aboliraju nekog "utamnicenog" s vremena na vreme sto ne bi i ti Ljubo pokazao dobru volju i pustio clanove koji se usamljeni pate po "susednim" forumima,a ovde bi imali sta da kazu.

Pre par dana videh na jednom od susednih foruma jedan bivsi clan - obozavalac Technics gramofona okacio sliku,a na njoj ploca i flasa sa nekom "rakijom".On je covek umetnik,slikar njega staviti na forum gde "mirise" tinol je isto ko da delfina ubacis u deciji bazencic,a ovde bi imao sta da kaze.Kao i mnogi drugi slicni njemu.

Dodje svakom "zuta minuta",ljudi smo.Cesto procitam "Covece sta ti bi da to kazes,a uzivo si gospodin covek".Valjda se sakrijemo iza ovih tastatura i monitora,pa kad prodje tezak dan,a takvih je u poslednje vreme puno,raspalimo da se praznimo na forumskim kolegama i kad "frka" prodje sramota nas je od samih sebe.

Ovakvi forumi su poslednja mesta gde se okupljaju ljudi koji "gaje" kvalitetne HiFi uredjaje i meni mnogo vaznije slusaju i predlazu za slusanje najbolju muziku koju je covek ikad komponovao i steta je da zbog neke gluposti ne cujemo neki dobar predlog za slusanje muzike ili opis dobrog muzickog uredjaja.

 

Pozdrav od Digitala.

Link to comment
Share on other sites

  • Ljuba unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...