Jump to content


Sta ste nabavili 2015. (od HiFi-ja)?


Infidel

Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uz veliku pomoc drugara Patasona nakon Anubisove dojave (obojici se javno zahvaljujem) nabavljene Philips Miniwatt GZ34 :-). Preamp ce se obradovati :-). Lepsa polovina obradovana sa Finite Elemente Spider policom (posle pretrage po celom svetu ispade jedna nova u domovini), a kao finale tu se nasao i jedan Acrolink sa IeGo za igranje sa strujom. Nije losa berba :-)

 

P.S. Upadose i 4 Mullard GZ34 u kombinaciju pa time jos sve lepse...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se ponovio jednim tjunerom kenwood kt 6040.Prvi utisak je da je vredan svakog od 50 evara.Zaista ima odlican zvuk u odnosu na prethodni tranzistor koji sam slusao i prepun je opcija za poboljsanje zvuka i signala.Mislim da u sebi ima cak i pojacivac signala,bar mi tako delije opcija direct-distance.Kupio sam ga bez daljinskog pa sad jurim univerzalni jer cu original tesko naci.Ako neko ima preporuku za univerzalac koji ce pokriti vecinu funkcija...

Moram da pohvalim prodavca,Miroslava iz Smedereva,koji zaista stoji iza svake reci i uopste nij lagao za stanje tjunera.Rekao je da je stanje 10/10 i tako i jeste.

xUMFhr.jpg

ACpfJP.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

ovaj poslednji sa spiska http://www.hifi-advice.com/Turntable-Comparison-Linear-vs-Pivot-review.html dovoljno je videti u kakvom je drustvu pa nek i ne svira

ÄŒestitam na izboru.

 

Ajd sad ozbiljno, ljudi jel ima neko viška t4 p sa glavom da lepo probamo Impulsov SL7, dok je još u Beogradu, za nedaj bože reklamacije. Naravno, ista se posle probe vraća. Ja dajem dunju i ostale etile za probu. :order

Imam novu AT92ECD, donesi testiraćemo. Mislim gramofon ne dunju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...