Jump to content


Ništa posebno


kravoljub

Recommended Posts

Pozdrav svim Älanovima foruma !!!

OdluÄio sam iskoristiti ove trenutke slobodnog vremena i malo sam si dao truda i poslikao trenutnu postavu sistema.

Nadam se da neÄu skoro neÅ¡to mjenjati,malo sam se umorio od stalnih potraga i kontam da je to sad to.

Sistem se trenutno sastoji od:

PojaÄalo : Acoustic Masterpiece AM201 (Air Tight)

Izvor        : Cd player Audiomeca Keops

Konekt     : Siltech 2A12

ZvuÄnici    : Davone Ray

Zv.kabal    : MIT MH 750 HE series 2

NapajaÄki kablovi : Wireworld Silver electra 5 komada 2

post-16815-0-54826300-1420296349_thumb.j

post-16815-0-22502000-1420296391_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Komplimenti i sa moje strane .

Zasto se nisi opredelio za origin Air Tight sa ovim zvucnicima (mislim nisu jeftini) vec za ovu verziju gde se mnogo stedelo na kvalitetu delova sto i sam Miura San kaze (otuda i ta niza cena) a zato i drugi naziv (brand). Ovo pitam jer mislim da su zvucnici to zasluzili. 

Imas stvarno "poseban" sistem pa me zanima da li se nalazi na ovim nasim prostorima , ovo najvise pitam zbog zvucnika za koje si se opredelio.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali AM 201 zvukovno je potukao barem u mom sistemu znaÄajno skuplja pojaÄala zato je i ostao i za sad ispunjava moje prohtjeve a u buduÄnosti,tko zna.

Sistem se nalazi u Osijeku

Å¡to se tiće zvuÄnika,da budem iskren nisu me bas nesto dojmili na slikama kad sam ih vidio ali uzivo je to sasvim dugi par opanaka a zvukovno me je oduÅ¡evio.

Vrlo moÄan velik zvuk,znaÄajno moÄniji nego to izgledom govori.

Link to comment
Share on other sites

Kolega  moje najiskrenije cestitke na konacnoj  prezentaciji tvog ( nista " ) posebnog " sistema u koji sam imao uvida tokom naseg  povremenog dopisivanja. Jedno mi je samo zao  :(  sto nisi malo blize da to i cujem ali ako me put ikad nanese prema  Hr eto me  ;-)  u poseti

 

 

Shuca mornar :1038:  :1038:  sa Zlarina  :cheers

 

ps

 

Kolika je soba u kojoj se nalazi sistem

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim Älanovima foruma !!!

OdluÄio sam iskoristiti ove trenutke slobodnog vremena i malo sam si dao truda i poslikao trenutnu postavu sistema.

Nadam se da neÄu skoro neÅ¡to mjenjati,malo sam se umorio od stalnih potraga i kontam da je to sad to.

Sistem se trenutno sastoji od:

PojaÄalo : Acoustic Masterpiece AM201 (Air Tight)

Izvor        : Cd player Audiomeca Keops

Konekt     : Siltech 2A12

ZvuÄnici    : Davone Ray

Zv.kabal    : MIT MH 750 HE series 2

NapajaÄki kablovi : Wireworld Silver electra 5 komada 2

 

 

loddooo burazeru..ovo me je odusevilo :thumbsup2 svaka cast :facehearts

 

i da si nasao pod hitno jedan ovakav gram,makar za ukras da je na polici :bounce  :1038:

 

http://www.canuckaudiomart.com/details/648998951-j_a_michell_reference_hydraulic_transcription_turntable/images/442688/#/details/648998951-j_a_michell_reference_hydraulic_transcription_turntable/images/442689/?&_suid=142062283252108501353587935365

 

off:si dolazio pre par godina ovde na slusanje Zu Druid kod Ferike K sa Altmann BYOB mozda?

Link to comment
Share on other sites

Kolega  moje najiskrenije cestitke na konacnoj  prezentaciji tvog ( nista " ) posebnog " sistema u koji sam imao uvida tokom naseg  povremenog dopisivanja. Jedno mi je samo zao  :(  sto nisi malo blize da to i cujem ali ako me put ikad nanese prema  Hr eto me  ;-)  u poseti

 

 

Shuca mornar :1038:  :1038:  sa Zlarina  :cheers

 

ps

 

Kolika je soba u kojoj se nalazi sistem

Hvala na Äestitkama i naravno kad uzmogneÅ¡ svakako se javi za druženje

Soba je nekih 17 kvadrata

Link to comment
Share on other sites

loddooo burazeru..ovo me je odusevilo :thumbsup2 svaka cast :facehearts

 

i da si nasao pod hitno jedan ovakav gram,makar za ukras da je na polici :bounce  :1038:

 

http://www.canuckaudiomart.com/details/648998951-j_a_michell_reference_hydraulic_transcription_turntable/images/442688/#/details/648998951-j_a_michell_reference_hydraulic_transcription_turntable/images/442689/?&_suid=142062283252108501353587935365

 

off:si dolazio pre par godina ovde na slusanje Zu Druid kod Ferike K sa Altmann BYOB mozda?

Da gram je sljedeći na redu,naravno ukoliko ne "uleti" neka "povoljna" kupovina.

Ideja mi je ova http://www.6moons.com/audioreviews/vpi2/classic.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...