Jump to content


Hi-Files testovi: Huawei Ascend P7


Ljuba

Recommended Posts

Najlepši među najboljima Svetski broj tri potrudio se da nakon najtanjeg telefona na svetu ponudi nešto drugo u istoj seriji – neprikosnoven dizajn. Da li je samo lepota ono što će izdvojiti Ascend P7 iz mase, saznaćete u nastavku. U momentu kada se vodeći proizvođači utrkuju da svoje modele „nafiluju“ što jačim specifikacijama, Huawei se […]

Pročitajte ceo članak

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi je jako Å¡tur onaj deo koji se tiÄe zvuka, a to me baÅ¡ najviÅ¡e zanima kod telefona jer se sve ostalo može naći na bezbroj mesta. RaÄunam da bi to u skladu sa samom orjentacijom Äasopisa moralo bolje i detaljnije, sa nekim dovoljno dobrim sluÅ¡alicama. Možda uz pomen gde stoji u odnosu na neku referencu u toj klasi pa da Äitalac može da izvuÄe kakvu takvu predstavu.

 

Svaki put kada kupujem nov telefon, jako veliki faktor bude kvalitet zvuka ali jako teÅ¡ko nalazim smislenije informacije od nekih bezveznih merenja sa GSM arene i sl.

Link to comment
Share on other sites

Nekako mi je jako štur onaj deo koji se tiče zvuka, a to me baš najviše zanima kod telefona jer se sve ostalo može naći na bezbroj mesta. Računam da bi to u skladu sa samom orjentacijom časopisa moralo bolje i detaljnije, sa nekim dovoljno dobrim slušalicama. Možda uz pomen gde stoji u odnosu na neku referencu u toj klasi pa da čitalac može da izvuče kakvu takvu predstavu.

 

Svaki put kada kupujem nov telefon, jako veliki faktor bude kvalitet zvuka ali jako teÅ¡ko nalazim smislenije informacije od nekih bezveznih merenja sa GSM arene i sl.

Hvala na kritici, prenećemo autoru.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam koristio godinu dana Huawei G700 i bio prezadovoljan,nije secnuo niti zabagovao nikad.

Jedina mana koja je meni smetala je ocajan zvuk preko slusalica,probao nekoliko para boljih slusalica.Zvuk dosta tih i tanak/

Sada sam uzeo Xperiu Z2 i sa slusalicama koje sam dobio uz telefon zvuci odlicno.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...