Jump to content


Lampasko pojacalo za slusalice


mpc83

Recommended Posts

Postovani forumasi interesuje me lampasko pojacalo koje prodaje covek sa Kupinda za 9500din, da li se isplati kupovati tako nesto ili su to bacene pare. Napominjem da imam kvalitetne slusalice. On mi govori da ce zvuk biti jos bolji, pa se pitam da li ce zaista biti tako, ipak vi imate neuporedivo vise iskustva.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se razmisljam izmedju tog Creek i Rega ampa vec neko vreme koji jesu brendirane budzet varijante ali ni sluske mi nisu bolje od toga Senheiser 485. Malo unosi nesigurnost i to sto je neko samo par puta nesto poslusao pa prodaje.Da sam u BG otisao bih da poslusam to smesta.Inace slusao sam jedan jako dobar lampaski headamp koji je pravio Gidjga, ali mi je bio skup(oko 300-400E ako se secam).Cule su se sve pozitivne strane lampi,prosvirale senhaiserke kako nisam ni sanjao da mogu.Bio je bolji od naimovog V-daca,tj njegovog dela za sluske pa u tom smislu i nije onda skup.

Link to comment
Share on other sites

Na Kupindu se taj proizvod narucuje, covek pravi sve sam, cak je bio toliko ljubazan da mi izradi i kabl po meri da bi imao komociju na radnom stolu.

Posto mu to nije primarni izvor prihoda verujem da ce kvalitet biti u prvom planu.

Da je vise takvih ljudi ova zemlja bi procvetala, covek me odusevio.

Link to comment
Share on other sites

Znaci nemam reci. :eek

Pojavis se na forumu da pitas za savet. Ustvari nije savet vec nemas pojma ni o cemu i treba ti maltene sve od nule da se objasni.

Smaras sve redom mesecima za najtrivijalnije greske koje jelte pravis a ne mozes da otkrijes jer nemas pojma sta radis, i kad ti se najzad iznaobjasnjavaju, sve objasne u sitna crevca,  napravis biznis od toga. 

Stvarno treba imati kefalo za tako nesto.

Ovo totalno destimulise  i ubija zelju da bilo kome pomognes.

Link to comment
Share on other sites

Ovo totalno destimulise  i ubija zelju da bilo kome pomognes.

 

Ма нема везе, ево Ја Ñе јављам да човеку помогнем око производње "Декупаж" Ñрца. МиÑлим да ми лежи   :)  

 

 

http://www.kupindo.com/Ostalo/21989885_dekupaz-srce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...