Jump to content


Pioneer pojacalo A-757


ljuba dokolenko

Recommended Posts

Dobro je to pojaÄalo ,a vrednost mu je tu negde,oko 200e,u zavisnosti u kakvom je stanju,da li je neÅ¡to ÄaÄkano ili ne.Verovatno vredi i viÅ¡e,ali realno je problem u finansijskoj krizi u naÅ¡em narodu,pa ljudi posle ne uspelog pokuÅ¡aja prodaje komponenti na oglasima,spuÅ¡taju cenu samo da bi neÅ¡to prodali,ali ne znaÄi i da je to ond realna cena.Sve u svemu,bitno je da si dobio dobro pojaÄalo,koje kad se upari sa zvuÄnicima by Milan Dragojlov,razbija kamen u bubregu kad malo pojaÄaÅ¡.A Äujem i da radi u nekom lokalu od 100m2 već dugo godina bez ikakvih problema.ZnaÄi za mene je to dobro pojaÄalo za relativno malo para,a sve ostalo je stvar liÄnog ukusa.

 neznam da li je nesto cakano ali je dobro ocuvano i nema ni jedene ogrebotine na sebi cak imam, i kutiju za njega samo malo izgrebanu po coskovima ali sve od njega imam originalno. Gledao sam i zagledao sam ga vrlo detaljno cak sam gledao i srafove na pojacali je sve ok, kad je otvarano obicno srafovi budu izgrebani a kod mene su bez ijedne ogrebotine glanc novi, pa zbok toga mislim da nije otvarano ali nikad nemozes biti 100 posto siguran.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...