Jump to content


Pioneer pojacalo A-757


ljuba dokolenko

Recommended Posts

Dobijo sam ovo pojacalo prosle nedelje od jednog poznanika koji donosi raznu robu iz nemacke ustavri nisam ga dobijo nego smo prebili preko neke robe on kaze da ovo pojacalo je dobro. I da vredi bar 200 eura a posto sam i ranije imao audio uredjaje i ljubitelj sam dobrog zvuka i cini mi se da je ovo pojacalo kvalitetno planiram da zadrzim pojacalo jer monogo dobro izgleda za razliku od nekadasnjeg Ei nis sistema kojeg sam ima pre soro 20 godina. Od tog sitema na tavanu su mi ostali samo zvucnici posto je pojacalo pregorelo i pre deset godina sam ga prodao za neke smesne pare, a ovo pioneer pojacalo izgleda mnogo bolje od onog i zvucnici koji su mi osatli od Ei nis pojacala mi bas nesto se ne slazu sa ovim pioneirom, pa sam hteo malo uloziti i kupiti neke dobre zvucnike pitao sam ovog lika sto mi je doneo pojacalo da li ima neke dobre zvucnike ali on samo ima neke krseve jos gore od mojih koje planiram promeniti. Inace pojacalo je dobro ocuvano ima i kutiju kartonsku za njega originalnu samo malo iscepana po coskovima, a pojacalo bukvalno nema tackice na sebi, da li je nesto poravljano unutra to ne znam ali sve radi probao sam na ovim niskim zvucnicima. moje pitanje je koliko ovo pjacalo realno vredi i koji bi zvucnici najbolje odgovarali, pre svega polovni dobro ocuvani ali mogu i novi da nisu preskupi i da budu kvalitetni.

Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu 757 sam uporedjivao sa mojim Musical fidelity A1 koji po oglasima kosta nekih 50e manje.757 osetno ima vecu rezervu i impozantniji zvuk u donjoj lagi,ali sveobuhvatna zvucna slika je sve vreme bila na strani A1.Tek kada sam stigao do Metalike koji je usput moj dobar prijatelj 757 se pokazao u pravom licu.

Link to comment
Share on other sites

Ljubo sve je o'k.Taj Pioneer svakako vredi 200e."Machine"je samo moj surovi nacin da iz svakog sistema nadjem pozitivnu stranu.Prosto receno ukoliko si matori/mladi roker sa sobom od preko 20 kvadrata taj Pioneer ce ti dati godine dobrog raspolozenja.Verovatno moze odlicno svirati i Tarmi Rimija i Radaeta Jorovica na slavama uz dobar izbor kutija i kablaze(sorry mala digresija).Puno srece u sastavljanju ostatka sistema.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je to pojaÄalo ,a vrednost mu je tu negde,oko 200e,u zavisnosti u kakvom je stanju,da li je neÅ¡to ÄaÄkano ili ne.Verovatno vredi i viÅ¡e,ali realno je problem u finansijskoj krizi u naÅ¡em narodu,pa ljudi posle ne uspelog pokuÅ¡aja prodaje komponenti na oglasima,spuÅ¡taju cenu samo da bi neÅ¡to prodali,ali ne znaÄi i da je to ond realna cena.Sve u svemu,bitno je da si dobio dobro pojaÄalo,koje kad se upari sa zvuÄnicima by Milan Dragojlov,razbija kamen u bubregu kad malo pojaÄaÅ¡.A Äujem i da radi u nekom lokalu od 100m2 već dugo godina bez ikakvih problema.ZnaÄi za mene je to dobro pojaÄalo za relativno malo para,a sve ostalo je stvar liÄnog ukusa.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je to pojaÄalo ,a vrednost mu je tu negde,oko 200e,u zavisnosti u kakvom je stanju,da li je neÅ¡to ÄaÄkano ili ne.Verovatno vredi i viÅ¡e,ali realno je problem u finansijskoj krizi u naÅ¡em narodu,pa ljudi posle ne uspelog pokuÅ¡aja prodaje komponenti na oglasima,spuÅ¡taju cenu samo da bi neÅ¡to prodali,ali ne znaÄi i da je to ond realna cena.Sve u svemu,bitno je da si dobio dobro pojaÄalo,koje kad se upari sa zvuÄnicima by Milan Dragojlov,razbija kamen u bubregu kad malo pojaÄaÅ¡.A Äujem i da radi u nekom lokalu od 100m2 već dugo godina bez ikakvih problema.ZnaÄi za mene je to dobro pojaÄalo za relativno malo para,a sve ostalo je stvar liÄnog ukusa.

Fali mu samo malo finoće

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...