Jump to content


AIWA AD-F810 iskustva


dulehifi

Recommended Posts

samo mala digresija, oko ispravnosti i kupovine :type

i sam sam vidio dosta zanimljivih oglasa i zainteresiran za neke kupovine stupio u kontakt sa prodavateljima,

kupujući deckove (ureÄ‘aje stare 15-20-30godina) iskustva su razna 

 

za neke prodavatelje ureÄ‘aj je ispravan ako ukljuÄen u struju pokazuje znakove života -i to je to,

Å¡verceri će paziti na estetski izgled i zaraditi barem 50 kuna, isplati se za neke zanimljive stvari 

neispitano- najvjerovatnije neradi,

poznavaoci i zaljubljenici (pogotovo poštenjaci) kupovina bez velikog rizika, ugodan razgovor i razmjena iskustava ;-)

,,zaljubljenost,, u uređaj i niska cijena -kupi pa šta bude

nadam se da sam pomogao :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Ta Aiwa je nekad kostala 500 dm(12/1992,testiran u Stereoplay-u).Za te pare svojevremeno je bio jako korektan dek,ali generalno(uopste) da kazemo prosecan dek.U Nemackoj je ocenjen prosecno(Stereoplay),dok je u Engleskoj(What Hifi) bio odlicno ocenjen sto se zvuka tice,dobio 5 zvezdica i poprilicno nahvaljen od njih ( U Engleskoj mu je cena bila 230 funti,What Hifi).U Hifi Choice-u(Engleska) u klasi cene do 200 funti dobio ocenu Best Buy.Ako je u perfektnom stanju u svakom smislu(znaci bez ulaganja),onda vredi da se kupi.

Link to comment
Share on other sites

Рзашто? Са њим имам добру Ñарадњу по питању декова и пребацивању преко границе у оба Ñмера.

 

Позови Ñе на мене.

ne hvala se odnosi na carinu da se ne tumaÄi krivo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...