Jump to content


VIP playlist: pesme koje u svom nazivu imaju ime i prezime stvarne ličnosti


ras

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Živo me zanima šta bi odgovorila, kada bi nju pitao o naslovu pesme? -_-

 

Obzirom da polako postajem gabaritan k'o "zbrujic"-ev (pogreÅ¡no protumaÄen) naslov pesme, a ljubav koju od Sose dobijam je baÅ¡ to - "neograniÄena", siguran sam da bi se raspitosala od miline kada bih je pitao o naslovu pesme. blush.gif

Idi, bre, pravi sam Beri Vajt... lalab.gif

 

 

P.S. ...ili si mislio da ona navede neki naslov pesme sa imenom i prezimenom stvarne liÄnosti...? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Obzirom da polako postajem gabaritan k'o "zbrujic"-ev (pogreÅ¡no protumaÄen) naslov pesme, a ljubav koju od Sose dobijam je baÅ¡ to - "neograniÄena", siguran sam da bi se raspitosala od miline kada bih je pitao o naslovu pesme. blush.gif

Idi, bre, pravi sam Beri Vajt... lalab.gif

 

 

P.S. ...ili si mislio da ona navede neki naslov pesme sa imenom i prezimenom stvarne liÄnosti...? unsure.gif

 

Nadam se da ne postaješ crn, zelena ti sasvim dobro stoji. :)

 

P.S. Ono prvo, već odgovoreno.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ne postaješ crn, zelena ti sasvim dobro stoji. :)

 

Kad smo već kod "postati crn", ima onaj vic iz vremena SFRJ, kad Lala doÄ‘e u javni WC, a tamo već "zviždi" neki Nesvrstani iz onih južnijih afriÄkih država (Angola, n.pr.).

Baci Lala pogled tamo dole, razrogaÄi oÄi i pita: "Kako Vam je tako velik?", a afriÄki Nesvrstani Å¡aljivo odgovara: "Ja uzmem Äekić pa lupam po njemu i polako ga izdužujem".

"Jel'te?" odgovori Lala i trkom kući da proba.

Posle nedelju dana vide se oni sluÄajno na ulici, a afriÄki Nesvrstani iz zezanja pita: "Kako napreduje posao?" i pokaže glavom ka Lalinom meÄ‘unožju.

A Lala će: "Boju je dobio, ali dužinu još nije..." lolol.gif

Link to comment
Share on other sites

Moja Draga Voli Kurosavu :ph34r:

  :)

 

 

 

 

 

 

Podsetile me one Dubravke, Deje i Divci... Posveti mi pesmu, to je izgleda bila moda devedesetih: Fake Madonna's Underwear - Branka Katić

 

 

Ovde (u komentarima) je dobar kratki osvrt o bendu i pesmi: https://cvecezla.wordpress.com/2011/06/18/trucker’s-delight-mix/#comments

 

Istina je da nemam ništa protiv Branke Katić - naprotiv!

 

U tim mraÄnim godinama (devedesete) Trinidad je bio prozor u drugi svet.

 

Pogledajte samo autore te predtave: http://teatar.bitef.rs/2013/03/01/trinidad/

 

 

http://www.allmusic.com/album/calypso-is-like-so-mw0000645676

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...