Jump to content


Burrrn nece da narezuje


TERMINATOR

Recommended Posts

Problem je jednostavan,a komplikovan.Program odjednom je prestao da narezuje.Bilo koji format nece....Probao sam sa uninstalacijom i nista.Jednostavno nece...Imam nero ali sa njim ne mogu da se zadovoljim prvo zbog slabe kontrole brzine rezanja,a ono najvaznije sto ne moze da prihvati cue fajl.Albume koji su u cue fajlu mogu da narezem preko njega samo kao jednu pesmu.Ima li neki free program koji moze da mi resi problem,a da nije burrn....Naravno radi se o audio diskovima.

Link to comment
Share on other sites

Nero može da reže cue. Idi desni klik na cue open with Nero.

Otvoriće ti za CD image, kako i treba da režeš, u info stoji lista pesama individualno i tako se režu. Onda izabereš brzinu u Burn tabu. I klikneš Burn.

MožeÅ¡ da režeÅ¡ cue i sa EAC, koji je inaÄe standard za ripovanje diskova, i iz kog uglavnom i dolaze ti cue fajlovi. Besplatan je.

Link to comment
Share on other sites

Nero može da reže cue. Idi desni klik na cue open with Nero.

Otvoriće ti za CD image, kako i treba da režeš, u info stoji lista pesama individualno i tako se režu. Onda izabereš brzinu u Burn tabu. I klikneš Burn.

MožeÅ¡ da režeÅ¡ cue i sa EAC, koji je inaÄe standard za ripovanje diskova, i iz kog uglavnom i dolaze ti cue fajlovi. Besplatan je.

Eac imam ali nikada nisam rezao sa njim,a nerro ima malo cudne opcije za podesavanje brzine.Minimalna,maksimalma,safe mod i tako...Bar ovaj koji ja imam...

Link to comment
Share on other sites

Nero može da reže cue. Idi desni klik na cue open with Nero.

Otvoriće ti za CD image, kako i treba da režeš, u info stoji lista pesama individualno i tako se režu. Onda izabereš brzinu u Burn tabu. I klikneš Burn.

MožeÅ¡ da režeÅ¡ cue i sa EAC, koji je inaÄe standard za ripovanje diskova, i iz kog uglavnom i dolaze ti cue fajlovi. Besplatan je.

Izvinjavam se...Evo po ovom sistemu cini mi se da ce biti okej...Ja sam isao rucno preko br na audio cd i tako nije htelo...

Link to comment
Share on other sites

Kada sam poslednji put kupio nov raÄunar, Burrrn nije hteo na njemu da radi.

 

Našao sam mu fazon. Procedura rezanja je sledeća:

 

Kada završi kontrolu fajlova, javlja grešku i tu prekida. Onda idem na "Settings" i stavljam kukicu na "Raw driver". Ponovo startujem rezanje.

 

On nastavlja proceduru, ode korak dalje, i ponovo javi greÅ¡ku. Odem na "Settings" i skidam kukicu sa "Raw driver". Startujem rezanje i on ga uspeÅ¡no dovrÅ¡ava. Do sledećeg gaÅ¡enja raÄunara nije potrebno ponavljati ovu proceduru, sve radi normalno.

Link to comment
Share on other sites

Kada sam poslednji put kupio nov raÄunar, Burrrn nije hteo na njemu da radi.

 

Našao sam mu fazon. Procedura rezanja je sledeća:

 

Kada završi kontrolu fajlova, javlja grešku i tu prekida. Onda idem na "Settings" i stavljam kukicu na "Raw driver". Ponovo startujem rezanje.

 

On nastavlja proceduru, ode korak dalje, i ponovo javi greÅ¡ku. Odem na "Settings" i skidam kukicu sa "Raw driver". Startujem rezanje i on ga uspeÅ¡no dovrÅ¡ava. Do sledećeg gaÅ¡enja raÄunara nije potrebno ponavljati ovu proceduru, sve radi normalno.

Hvala na ovoj informaciji.Probacu pa cu javiti kako se ponasa.Isto je tako i kod mene.Javlja gresku...Bas tako kako si opisao...

Link to comment
Share on other sites

Uzgred, na preÄ‘aÅ¡njem raÄunaru mi se deÅ¡avalo da prepunim disk na kojem se nalazi radno podruÄje koje koristi Burrrn, pa je on pokazivao iste simptome - posle kontrole fajlova je javljao greÅ¡ke.

 

TakoÄ‘e, bude problema ako se u nazivima pesama nalaze nepoćudni specijalni znaci. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...