Jump to content


Najvece zablude u hi - fi - ju pa i sire


suca77

Recommended Posts

Ha,ha,ha,sad će te banovati 100% ,jer ovde kad spomeneš Šucu u negativnom kontekstu odmah bivaš banovan,a taman sam te zgotivio,a pošto imam dovoljno m..a da te podržim sad će i mene ili da opomenu ili banuju ili mi izbrišu postove.

Å ta sve mora da trpi ovaj server?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 743
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedan član je banovan na tvojoj temi. 

 

 

Ha,ha,ha,sad će te banovati 100% ,jer ovde kad spomeneš Šucu u negativnom kontekstu odmah bivaš banovan,a taman sam te zgotivio,a pošto imam dovoljno m..a da te podržim sad će i mene ili da opomenu ili banuju ili mi izbrišu postove.

 

Opustite se, niko nije banovan zbog teme niti zbog drugih članova nego zbog vlastitog nevaspitanja.

Hvala na saradnji, možete nastaviti sa temom.

Link to comment
Share on other sites

Ne želim nikome da zagaÄ‘ujem temu,pa se razmiÅ¡ljam da napravim svoj site i forum na njemu,na kome će biti svi dobronamerni ljudi dobrodoÅ¡li,a na njemu neće vladati nikakvi lobisti nego istina i relnost.Pa ne mogu ja banovati i brisati postove svakome,ko ne misli kao ja ili nekome ko neće da kupi moje zvuÄnike i komponente,a to se ovde redovno deÅ¡ava,jer to i sam vidim,a to su mi i govorili neki stariji Älanovi ovog foruma,Å¡ta im se desilo Äim su ÄaÄnuli u osinjak tj. loby. Samo vi gospodo uživajte u vaÅ¡em forumu i živite u mraku ne znanja,onako,stojite na centru fudbalskog stadiona i nadmeno posmatrate tribine,a ja sam se izdigao iznad tog vaÅ¡eg stadiona i vidik mi je dosta Å¡iri od vaÅ¡eg,jer vi vidite samo tribine i niÅ¡ta dalje od toga.Ko zna shvatiće Å¡ta sam hteo da kažem.Nisam ni prvi ni jedini koji ima svoje miÅ¡ljenje,al stvarno se izvinjavam Å¡to vam se ta istina ne sviÄ‘a,al to je već vaÅ¡ problem.

Link to comment
Share on other sites

Ne želim nikome da zagađujem temu,pa se razmišljam da napravim svoj site i forum na njemu,na kome će biti svi dobronamerni ljudi dobrodošli,a na njemu neće vladati nikakvi lobisti nego istina i relnost.Pa ne mogu ja banovati i brisati postove svakome,ko ne misli kao ja ili nekome ko neće da kupi moje zvučnike i komponente,a to se ovde redovno dešava,jer to i sam vidim,a to su mi i govorili neki stariji članovi ovog foruma,šta im se desilo čim su čačnuli u osinjak tj. loby. Samo vi gospodo uživajte u vašem forumu i živite u mraku ne znanja,onako,stojite na centru fudbalskog stadiona i nadmeno posmatrate tribine,a ja sam se izdigao iznad tog vašeg stadiona i vidik mi je dosta širi od vašeg,jer vi vidite samo tribine i ništa dalje od toga.Ko zna shvatiće šta sam hteo da kažem.Nisam ni prvi ni jedini koji ima svoje mišljenje,al stvarno se izvinjavam što vam se ta istina ne sviđa,al to je već vaš problem.

 

 

Sve opÅ¡ta mesta. Reci slobodno, ko, Å¡ta, kome, kako. 

Link to comment
Share on other sites

Ja kod domaćih prodavaca kupujem iskljuÄivo i samo izdanja "naÅ¡ih" grupa, strana i licencna ne.

I to samo i iskljuÄivo zato Å¡to naÅ¡i prodavci boluju od sindroma maksimalnog precenjivanja stanja ploÄa koje prodaju, dok su ovi na "trulom zapadu" kudikamo objektivniji, pa iako platim malo viÅ¡e, bar znam Å¡ta sam kupio.

Link to comment
Share on other sites

Najveca zabluda Hi Fi-ja je da zvucnici najcesce moraju biti u nivou uha jer kada bi to bilo tacno onda bi na koncertu hor ili orkestar stajao u nivou publike tj. bina ne bi postojala, tako je u svakom slucaju, pa i hor u crkvama... dakle orkestar, hor, bend sve jedno treba da je izdignut sa scenom a slusalac u parteru tako dozivljava najbolji ugodjaj.  :order

Link to comment
Share on other sites

ZaÅ¡to se onda ploÄa već jedno sto godina ne koristi za snimanje ili kao master?

Pa, rekoh da je to najveća zabluda. Eto, i siroti snimatelji su zabludeli.

Nego, Willi, da l' se i tebi Äini da na ovom forumu forumaÅ¡i uopÅ¡te ne Äitaju prethodne postove? A, ako i proÄitaju, ne razumeju.

Link to comment
Share on other sites

pa mozda cudno zvuci,ali ipak imamo i korisnike,sa svojom percepcijom,misljenjem i ukusima,jel tehnologija  vezana za korisnike,ili sama za sebe,tehnologija-za tehnologiju?..dzaba tehnologija,ako se ne moze napraviti novaca od nje,a novci se prave od kupaca..money talks je pokretac svega...

Link to comment
Share on other sites

A meni se Äini da ovde retko ko misli svojom glavom, već tvrdoglavo guraju neÅ¡to iz pitaj Boga kog razloga.

Pitanje šta je bolje, analogno ili digitalno, može po meni da postavi samo neko ko pojma nema sa životom ili je toliko dokon da nema šta da radi, pa hajde malo da zamuti baru na forumu reda radi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...