Jump to content


Kraj Fotelja sistema


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spremam se da poÄnem da se bavim filatelijom a upisao sam i kurs igranja domina.

 

Сачекај лепо време почиње и "Калиш Опен", у питању је шах   :bounce

Link to comment
Share on other sites

Pise na sajtu da su za "Hight end" zvucnike...mozda ti zvucnici nisu hight.

Btw.sistem je bombona,najvaznije je zdravlje tj. da si sacuvao sve organe i pritom zadovoljan.Neko pomenu rec mera,mislim da je ona kljucna za zadovoljstvo u hifi,a i u ostalim stvarima u zivotu.Cheers!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
52 minuta ranije, alI_Zée said:

Крај је када судија одсвира крај.  

To je još Solon objašnjavao Krezu, pre dve i po hiljade godina. Škrabao o tome onaj Herodot.

29 minuta ranije, Koltrejn said:

Pazi ja sam pravio taj lifeforce 55 u monoblok verziji, matori Hugh je tu zarad lepog thd spektra napravio vrlo lošu konstrukciju takoreći potencijalni oscilator ...

kao što reče kolega ne ljuti sudiju :ruganje

Koliko sam saznao, napravili su pe', šes' komada računajući i ovaj moj. I prodavao se jedan na forumu pre par godina, rekao mi je drugar koji je tad još uvek pratio forum. Moj je lepšiji  -_-

A ja sam se, tad kad sam kupio LF, bio skroz smorio od testiranja snagaša. Potrošio sam par meseci, pozajmljivao uredjaje od koga god sam stigao. Sve su to bili pošteni snagaši od stotinjak vati sa četiri ili više tranzistora, snažni i brzi ali nijedan nije zvučao dovoljno dobro.

I onda sam se baš iznervirao i rekao sebi: Dosta više! Kupujem prvi sledeći koji se pojavi sem ako je neispravan.

I prvi sledeći bude LF. I oduvao je miljama sve što sam do tada probao. Baš sam imao sreće jer sam od onih što u takvim trenucima osujećenosti urade ono što su sebi rekli da će uraditi. Stvarno bih kupio prvi sledeći, kakav god da je.

I imao sam još sreće: Hvala @williamwallace što mi je samo na osnovu moje forumske reputacije ne samo dao snagaš na jednonedeljno testiranje bez da sam mu ostavio novce nego me je i odvezao do kuće. :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...