Jump to content


Kraj Fotelja sistema


Bujodrag

Recommended Posts

To jeste istina, već sam poÄeo da proklizavam

A, tvoj sistem je toliko izrastao da nisam ni smeo da komentariÅ¡em. Par puta sam sa Alexandrom bio blizu pokuÅ¡aja da zapoÄnemo pripreme oko poÄetka usaglaÅ¡avanja dogovora da se zapoÄne organizacija preliminarnog ispitivanja mogućnosti da dodje do sporazuma formiramo plan puta do Vrbasa, no, jbg, jurnjava na sve strane, mnogo toga se izdeÅ¡avalo. Ali, ne odustajemo :)

'Si vid'o Å¡to imam klamp za gramofon? Fenomenomenomenomenalan!

Ne treba previÅ¡e da planirate: u sredu javite da stižete u subotu i to bi bilo sve inaÄe, konaÄno mi ne fali ni jedna komponenta
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad sam se cuo sa kumom, on menja te telefone svaki cas i razume se u materiju, objasnio sam mu svoje potrebe. Saslusao me uljudno. Onda mi je ubedljivim glasom rekao: kume, ja mislim da tebi treba samo fiksni telefon i tablet...

Posto su tablete?

Rece on posto su, nabroja par modela.

Nista, rekoh ja, buljicu i dalje u ovaj telefon sto imam.

Link to comment
Share on other sites

Hvala drugari.

Ipak, to jeste kraj. NiÅ¡ta viÅ¡e ne menjam  :roll:

No, to ne znaÄi da ne znam za bolje. Eto, probao sam Alexandrov Accuphase phono. To je neÅ¡to najbolje Å¡to sam ikad stavio u sistem  koji je tada prosvirao kao da je barem dva puta skuplji. Ali, posedovati takav phono znaÄi da će se, pre ili kasnije (pre!), javiti želja da se i ostale komponente dovedu na taj nivo a to je vrzino kolo koje se, ma kako magiÄno bilo, zavrÅ¡ava smrću od iscrpljenosti.

 

So, even the old hag knows:

 

OLD%2BHAG.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...