Jump to content


Jazz klub Ptica


solaja

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

22.02.2015.  od 14h novo druzenje sa pojacavacima Solaja Audio (SA-2A3, SA-Ahat (EL34)). Dobra prilika da posle Miksera nastavite dobar provod u jazz klubu Ptica (ugao Ivana Milutinovica i Avalske). Ko je propustio prethodna druzenja ima priliku da dodje u nedelju. Bice prikazani i SA-Sedra Two i SA-Sedra One. Ponesite svoje slusalice.

Link to comment
Share on other sites

22.02.2015.  od 14h novo druzenje sa pojacavacima Solaja Audio (SA-2A3, SA-Ahat (EL34)). Dobra prilika da posle Miksera nastavite dobar provod u jazz klubu Ptica (ugao Ivana Milutinovica i Avalske). Ko je propustio prethodna druzenja ima priliku da dodje u nedelju. Bice prikazani i SA-Sedra Two i SA-Sedra One. Ponesite svoje slusalice.

DRUZENJE SE OTKAZUJE ZBOG BOLESTI.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

08.03.2015. zakazujemo od 14h novo druzenje u Ptici. Sve ostaje isto. Da dodam da ce biti aukcija pa ko da vise. Pocetna cena za SA-Ahat je 500 eura i minimalno podizanje je 50 eura. Pocetna cena za SA-2A3 je 800 era i minimalno podizanje je 50 eura.

Sedra One pocetna cena 300 eura minimalno podizanje 10 eura. Sedra Two pocetna cena 300 eura minimalno podizanje 10 eura.

Link to comment
Share on other sites

08.03.2015. zakazujemo od 14h novo druzenje u Ptici. Sve ostaje isto. Da dodam da ce biti aukcija pa ko da vise. Pocetna cena za SA-Ahat je 500 eura i minimalno podizanje je 50 eura. Pocetna cena za SA-2A3 je 800 era i minimalno podizanje je 50 eura.

Sedra One pocetna cena 300 eura minimalno podizanje 10 eura. Sedra Two pocetna cena 300 eura minimalno podizanje 10 eura.

 

HI - FI aukcija  -  fenoomeenaalnoo  :listen Vidimo se  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Slusao sam ovaj plavi SA-Ahat sa philipsovim EL34 u izlazu,tihi ubica!

Mogu slobodno reci da se ovakav pojacavac retko cuje na nasim prostorima i za mene je neverovatno muzikalan, prepun detalja, njegov zvuk se prosto podvlaci pod kozu i tera te da ga slusas i slusas.jednom recju pravi lampaš..

Doci cu pod obavezno da ga slusam ponovo,ovaj put cu zamoliti g.Å olaju da ga potera na jedno 2,5-3 W tu Ahat pokazuje svoje pravo lice, tu obara s'nogu i zadaje domace zadatke mnogim pojacavacima iz ove industrije.

Vidimo se u nedelju na "mini triodnom fest-u".

:)

Link to comment
Share on other sites

Bio i ja. Kako se ne videsmo? Ja sam napustio manifestaciju oko 16h. NajviÅ¡e mi se dopao SA-2A3, ovaj na 3. slici. ZvuÄi odliÄno.

Mislim da, ako eventualno bude ponovo druženja, treba isprobati joÅ¡ neke kutije. InaÄe, pojaÄala nemaju problema ni sa Sinevoice, koje su 88 dB.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zatekao sam vlasnike lokala onomad u nekom poslu, rekoše da misle da još uvek gazda Ptice nije našao novi prostor.

Oni su ovaj već izdali, raspitivao sam se i o tome.

p.s. ono na Dorćolu je bilo super, kasnije je tamo bio Bistro, ne znam šta je sad sa tim lokalom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Novo audio-video druzenje u novoj "Ptici", Nedelja 14. Jun od 12h u Dalmatinskoj 98 cevke na izlazu, pivo na ulazu. Od pojacavaca ce biti kao i prosli put: SA-2A3 (3,5W), SA-Ahat (EL34, 6W), Sedra Two (EL84,1,5W), pojacavac za slusalice Sedra One (EL84, 1W). Zvucnici Sinisa Rankov Series 7.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...