Jump to content


Malo sam zaglavio!?


Jimmy_92

Recommended Posts

Evo vec neko vreme imam Simaudio moon 250i i prezadovoljan sam pojacalom ali bih ipak da predjem na Moon 3.3i ili nesto slicno sto je ipak malo iznad ovog sto sada imam. Ali koliko kapiram to je kod nas nemoguce, ponuda je strasno losa, i jednostavno ne znam kako da se docepam boljeg pojacala ili da nadjem to sto zelim ovde kod nas? Kako ste vi resavali taj problem, kako da nadjem bas odredjeno simaudio pojacalo ili pak nekog hegela (h100)... Da ga slepam iz Njemacke preko nekog ko donosi ili kako vec? 

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi Jimmy znam kako ti je,i ja vec godinu i po dana "jurim" odredjeno pojacalo koje se retko pojavljuje u prodaji..i ne da mi se.Prvi put  lik ne zeli da salje iz Kanade do Engleske,evo sad sa svapskog oglasa opet problem....GOSPODIN evropljanin slagao o stanju uredjaja,i Ja opet izvisio....nisu samo nasi (pre) prodavci muvare,I ostatak sveta se pokvario.\

Jedino sto nam preostaje je strpljivost i cekanje :wave2

Link to comment
Share on other sites

Raspitah se malo oko hegela i cena je izvan mojih mogucnosti. :) Hvala na predlogu svakako!

Upravo to Rokijana, mada kinta nece da saceka, to ce da se troskari na druge stvari i onda ce pojacalo da naleti i trt. Ali polako, desice se valjda nesto kao sto je i uvek do sada i ako sam doso do granice posle koje treba mnogo kinte da bi se napredovalo. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...