Jump to content


Bulevar B92 - novi studio


wwweljko

Recommended Posts

Од када Ñам увео интернет ТВ гледам Ñамо Discovery и Animal Planet.

 

ВеÑти и Ñличне емиÑије више и не гледам. Могу рећи да Ñе оÑећам далеко боље.

 

Гледам преправке аутомобила, мотоцикала, разна јавна надметања ( лицитације) и наравно Ñве емиÑије о мачкама    :facehearts

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da je B 92 postao gori od Pink-a.Juce popodne sam cekao reprizu "24 minuta sa Zoranom Kesicem".19 minuta je emisija kasnila zbog reklama,zatim je pocela i isla dva minuta i opet pustise reklame.Naravno,ja ugasim tv i odem u boziju mater.Imam utisak da im je cilj da takve emisije i ne budu gledane.E sad,odgovor na pitanje zasto nestaje B 92 onakav kakvog ga mi znamo mozda lezi ovde :

http://www.istinomer.rs/bonus/olja-beckovic-vucic-ovde-da-vise-nikad-nisi-okrenula-moj-broj/

Link to comment
Share on other sites

Na digitalnoj TV sam napravio fejvorites kanale sa nekih 15-ak probranih. Gle, nema ni jednog domaćeg!!!

 

Izmenjam tih 15-ak, i ako tu nema ništa, gasim TV.

 

E sad', pre par dana, nekim blesavim sluÄajem prebacim na RTS2. Bila dal' subota dal' nedelja veÄe, udarni termin.

Kad ono... snimak (valjda) BeÄke filharmonije iz Sava Centra, zimus. Snimak, zvuÄno posmatrano, sasvim korektan. Zaista prijatno za sluÅ¡anje i gledanje.

Posle toga, BBC-jeva emisija o impresionistima sa mojim omiljenim Waldemar Januszczak-om. Po meni, najbolja popularna emisija o istoriji umetnosti za ne velike struÄnjake: http://www.bbc.co.uk/programmes/b012rw4n/episodes/guide (preporuÄujem sve njegove emisije)

 

Kolika je bila gledanost ovih emisija, u udarnim terminima, ne znam. Ali bojim se da je bila ispod svih kriterijuma bitnih za ocenu rejtinga televizija. Yebi ga.... Ko je tu kriv?!?

 

Da ja pravim televiziju, pored "broja gledalaca", tražio bih od procenitelja i "profil gledoca", i na osnovu toga formirao bih programsku šemu.

Link to comment
Share on other sites

Nije. Gori od Pinka su oni idiotski KCN u tri primerka, Skaj u jedno dva, i šampion, DM(Dragana Mirković) kanal.Na sreću, ali i moju nesreću, pomenuti kanali se nalaze u Ikom ponudi.

 

ЈеÑ' вала, то Ñам отер'о на крај лиÑте.

Link to comment
Share on other sites

Äika ston svaka ti se pozlatila !! najbolje Discovery i Animal Planet da se gleda i odmaraju živci :thumbsup2

 

Зар Ñи Ñумњ'о у мој избор?   :oops:

 

Offtopic: 'Ñи ми вид'о за оно?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...